welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

startrip

הפרדת העיקר מהטפל    08:39 08/09/2007  

הי טל, מה שלומך ??
למיטב זכרוני, נפגשנו פעם פגישה עלומה עם עוד כמה בנות ממנהלות הפורומים של עידן הדלי, לערב צפיה בכוכבים...
עתה, הרחבתי את עולמי תרתי משמע, ואני בתוך תהליך של לימוד שימוש באנרגיות, ופיתוח צדדים נוספים באישיותי.
תמיד קבלנו מסרים, אולם לא השכלנו להבחין בהם...
שאלתי היא - תוך כדי תהליך המדיטציה,או טיפול באנרגיות, כיצד נלמד לסנן את המידע החשוב,זה המגיע אלינו מהרבדים הגבוהים יותר ??
תודה - אבי שגיא 

startrip

08:06 04/09/2007
 אגב - לאחר עיון בדף העזר, הגלופה שקבלתי הייתה - 15 ( men) והטון 4. 

*טל*

08:39 08/09/2007
 היי אבי, מה שלומך

זכרונך יקרי...איך לומר..בוגד בך, אבל אתה בחברה טובה(:
אכן בלינו ערב קסום בהדרכתך, אלא שהרכב המשתתפים כלל 3 גברים ו2 נשים כולל אותי, שאין להם קשר לפורומים כאן(:
בכל מקרה אני נוצרת את אותו ערב באהבה.
עדיין ממשיך בהדרכה כוכבית?

אז אני מבינה שאתה חוצה את הגבול הפלנטרי- מעולה!!!
יש טריגר לחציית הגבולות, או שהדבר קרה בתהליך הבשלה?

אתה שואל שאלות של מקצוענים...
אם אני מבינה נכון, אתה שואל לגבי תקשור והמידע הזורם.

התשובות לשאלות אלו הן פשוטות, אך הביצוע פחות.

אני מנחה קורסים, הדרכות וסדנאות בסקטור העסקי, שבו האנשים רגילים להוכיח את עצמם, להבריק ובעיקר להיות חכמים מזה שיושב לצדם...ושכולם יבחינו בכך, כמובן.
אני מבקשת מהם לפעמים להשאיר את כל התכונות המצויינות הללו (איני מדברת בציניות), מחוץ לדלת.
אני לא באמת מאמינה שהם מצייתים להצעתי, לפחות לא בהתחלה, אך אני מאמינה בהצעה זו, לחלוטין.

אז ככה - אנחנו מוצפים אינפורמציה פנימית וחיצונית, את החיצונית קל לנו לשמוע, עבור אינפורמציה פנימית, אנחנו צרכים להקשיב.
כאשר מדובר באינפורמציה חיצונית, המציפה אותנו בחיי היום יום(דיבורים, שאפילו לא מופנים אלינו, אורות מרצדים מהמסכים, רעשים מסוגים שונים, עם אלו רובנו הצלחנו להסתדר, ע"י יכולת סינון.
המסנן הוא הכרחי, כי אם לא יהיה מסנן, לא נוכל להקשיב ובודאי לא להבין- אפשר לראות ביטוי של הדברים בלקויות למידה והפרעות בקשב וריכוז.
גם התקשורת הפנימית שטופה ברעשים, בלתי פוסקים
אנחנו משחזרים ארועים בדמיון, מריצים סרטים ומגיבים להם, אנחנו מתווכחים עם עצמנו ועוד (:
כך גם בתקשור וקבלת מסרים, אלא שלרב זו הרמה איתה אנחנו לרב פחות "מרגישים בבית" ולכן הכל כל כך מחודד.
מאד דומה לדבר חדש שאנו לומדים וכל הפרעה מוציאה אותנו מהאפשרות להבין.

כך שאחד המסננים העקרים הוא ותק
ולא בגלל איכות המסר, אלא בגלל השקט הנפשי שמקבלים תוך כדי נסיון, אותו שקט נפשי וסבבתי, מאפשר לנו להתכונן להקשבה לערוץ אותו אנו בוחרים לשמוע.

שני דברים עקריים שמסייעים הם היכולת לוותר על הוכחה עצמית, הצורך לרצות וכד´, בעיות שצברנו באנושות זו(:
והיכולת להתרכז ולהתמקד, כמובן שיש לכך טכניקות מסייעות.

כשאנו לומדים לתקשר נכון, אנחנו לומדים להפריד בין השכבות השונות, בין הקולות החיצונים לפנמיים, בין קולות העבר וההווה, בין ערוצים שונים שמשדרים באותו זמן ומרמות תודעה שונות.

באחד מהמחקרים שהשתתפתי בהם, יצרנו רעשים סבבתיים שונים ובדקנו לאלו מהם כל אחד מהמשתתפים , יבחר למקד את תשומת ליבו, אם בכלל ניתן לבחור..והוספנו סוגי רעשים בלתי נשמעים עבורנו ובדקנו את השפעתם ולאן הם מובלים אותנו..מרתק!

אגב, שמעת על הבאז החדש של בני הנוער?
הם משדרים באמצעות המכשירים הניידים, הרבים שברשותם..תדר אשר ניתן לשמוע אותו עד גיל 25 לערך
והחבר´ה עושים שימוש יצרתי מאד בידע...

...אסיים כאן, כי יש לי כלב שמשדר לי אותות טלפתים על מצוקת השלפוחית שלו..

שמחתי לראות, שקפצת לביקור, אשמח עוד יותר אם תשאר איתנו.

יום מלא טוב

טל

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.