welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

רנית

הופעת המת    12:57 16/08/2007  

שלום, אשמח מאוד אם תוכלו לתת מענה לשאלתי.
אבי, כבן 80 לא בריא, אך מתפקד ומחשבתו צלולה. לאחרונה הוא טוען שהוא רואה את דמות אחיו הגדול שנפטר לפני כ- 10 שנים ויותר, הוא חוזר ואומר שדמותו מופיעה והוא רואה אותו בבירור יושב לצידו, ואף אומר לו שהכל יהיה בסדר. מה זה אומר? האם זה פרי דמיונו? מה מטרת הופעת האח הנפטר?  

rucale

15:42 12/08/2007
 שלום לך,

מה שאני יכולה לספר בא מנסיוני עם אבי ז"ל. היה בן 76 ,ובחצי השנה האחרונה לחייו, היה די כבול למיטתו. הוא סיפר שהוא "מפחד" לישון כי אז הוא רואה את כל בני משפחתו שניספו בשואה.משהו שלא ראה בעבר.
מאחר וקראתי המון ספרים על מסעות הנשמות ותקשורים עימן, ידעתי כי נשמות הקרובים באות לעזור לפני המוות ולרכך את המעבר הטראומטי מן החיים למוות.זה נשמע עצוב אך אני מאחלת לאביך החלמה והמשך חיים בריאים וארוכים.
הייתי מציעה לך לקרוא את "מסע הנשמות" ,"שורשים וגילויים בזמן", "שיחות עם מלאכים", כדי שתהיי מוכנה נפשית לתהליך הכואב של הפרידה ותפנימי את העובדה שהנשמה קיימת ואף תוכלי לתקשר עימה.
אני ניסיתי לאמר לאבי שעוד ניפגש, אך הוא לא נטה להאמין בכך. לאחר מותו הוא הופיע לי המון בחלומות וחזיונות ויש לי רגעים נפלאים עמו.
אשמח לכל שאלה,
אני איתך, חזקי ואמצי,
רחלי. 

רנית

17:43 12/08/2007
 תודה על ההסבר, האמת שחשבתי ,שזו אולי הסיבה שהאח מגיע, אך ניסתי להדחיק זאת, אני מודעת לעובדה , שעלי להתמודד ולהיות מוכנה לקראת הנורא מכל, קראת את הספר "שיעורים ושורשים בזמן" הספר נתן לי המון כוח תיקווה ואמונה. אם כי החששות עדיין כבדים...
היכן אוכל ללמוד תיקשור? האם כל אחד יכול להצליח לתקשר? או רק אלה בעלי היכולות? אשמח לקבל ממך מידע,

ושוב המון תודה. 

*טל*

00:17 15/08/2007
 היי רונית ורחל

לא מרגיש לי שזה פרי דמיונו
נכון שפעמים רבות מגיעות דמויות של קרובי משפחה שאינם בחיים "לתמוך" ולאסוף אלהם, להרגיל לאנרגיה אחרת ולמעבר, עם זאת לפעמים הם מגיעים דווקא לעזור לאדם בחייו כאןולהקל עליו(זו הגרסה האופטמית, כביכול)
איך אביך מקבל זאת, מה הוא חש מהופעות אלו, מה פירושו?

רנית

16:25 15/08/2007
 תודה, על התגובה.
לגבי השאלות:
אבי מרגיש מעט חוסר נוחות, אפילו מעט פחד, הוא לא מציין מה המסר, אך הוא מספר שנוכחות האח מופיעה מידי פעם לצידו, הוא ציין שהוא רואה אותו בבירור ולעיתים כצל. הוא לא מדבר איתו הרבה. אך הדבר היחיד שאמר לו: "אל תדאג הכל יהיה בסדר"

השאלה הגדולה היא: האם הוא מגיע רק כדי לעודד אותו, או למטרה אחרת?... 

rucale

12:57 16/08/2007
  שלום רנית,

רק ימים יגידו לגבי המסר. הלוואי שתהיה זו בשורה טובה להחלמה.
נסי למצוא את הדרך להפחית את הפחדים של אביך מהפגישות הללו. נסי אולי את לתקשר עם האח ולבקש הסברים.
בכל אופן כולנו איתך
רחלי. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.