welldone
HELP! צור קשר
רפואה משלימה, ריפוי טבעי, ריפוי הוליסטי
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - אבחון וריפוי הוליסטי בהנהלת - ראובן הילינגר 
שולח עודכן לאחרונה

"אס" .

אני אומר שלפני שהמחשבה בונה את המציאות - המציאות בונה אותה .
האם אני צודק ?
ואם כן - איך הופכים את היוצרות ? 

יונה עמדי

16:59 05/08/2007

אלעד היי

כן. אתה צודק.
לפני שהמחשבה בונה מציאות, המציאות בונה מצב מחשבה הוויה.

למה להפוך את היוצרות ??

תחשוב כמה פעמים קרה לך שהגיע פתרון או נוצר מצב שהתאים באופן מלא לבעיה שנולדה אחרי (יענו אחרי שהתשתיות לכאורה מוכנות עם מענה ).

למעשה אפשר לבקש או לעשות כדי להפוך את המצב הזה במקרים שאתה יודע שמרגיש לך נכון לעשות זאת.

הרי למעשה לא הכול גן של שושנים.
גם לשושנים יש קוצים.
....אבל מי אמר שהקוצים זה רע, או צריך לסלק אותם ???
הרי יש בהם משהו, ערך של הגנה..

בקיצור...הוודאות היא מכאן והלאה....

"אס" .

17:23 05/08/2007
  לא צריך לסבך את הכל .
הכוונה היא מאוד פשוטה - אם תדע להבין שהמציאות שואבת אותך למחשבות לא בונות , או לא חיוביות מספיק - תחסוך המון זמן . כי אז תדע לעשות חושבים לפני שהמצב שיצרת - נוצר . ותמנע דברים שידעת שהולכים לקרות - אם רק היית נותן להם יותר תשומת לב.

כלומר - תעצור את הגלגל של מציאות יוצרת מחשבה - ותהפוך למחשבה יוצרת מציאות .

ראובן

17:25 05/08/2007
 אלעד
על מה אתה מתבסס כשאתה קובע שמציאות יוצרת מחשבה ?

אולי קודם לכן תגדיר מה זאת מציאות !
איך נוצרת מחשבה ?
מי יוצר אותה ?

ואם אתה צודק מדוע צריך להפוך את היוצרות ?

ראובן 

"אס" .

17:37 05/08/2007
  האדם יוצר את המציאות שבה הוא חי , אבל לפעמים אדם גדל ומתבגר כתוצאה מהמציאות שהביאו אותו אליה , ולא הוא יצר אותה - אלא הוריו , והתנאים בהם הוא הגיע לעולם .
אדם שגדל ללא אמצעים , ללא שחינכו אותו לשאיפות כאלו או אחרות בחיים - בדרך כלל גם לא ישאף , ולכן לא יגיע לשום דבר משמעותי בחיים שלו .
כלומר המציאות שבה הוא חי - גרמה לא להיות תקוע , ולא להבין כלל שבכוחו לדנות את פני הדברים .
צריך להפוך את היוצרות כך שאם באמת תבין שמחשבה שלך תיצור את המציאות בה תחיה - ולא להפך - תרוויח המון זמן של טעויות , ותשיג הרבה יותר ממה שחשבת שתוכל .
עכשיו יותר ברור , או שאתה מכוון לכיוון מסוים ? 

ראובן

19:25 05/08/2007
 אלעד
בוא ננסה לבחון את ההנחות שלך :
א. לפעמים אדם גדל ומתבגר כתוצאה מהמציאות שהביאו אותו אליה , ולא הוא יצר אותה - אלא הוריו , והתנאים בהם הוא הגיע לעולם .
אתה קצת סותר את עצמך. אין מצב של לפעמים אדם יוצר את המציאות שבה הוא חי ולפעמים הוריו יצרו אותה. עליך להחליט באיזה עמדה אתה נוקט. היקום לא יכול לעבוד לפי חוק של מדי פעם.
שנית להאשים את המציאות , את הכלכלה, את מזג האויר, את ההורה המתעלל בחוסר הצלחה הוא בריחה מאחריות שלך למצב. זו הנפרדות בהתגלמותה. אתה מאמין שיש כוח חזק ממך שיכול לקבוע את תצליח בחיים או לא. בעשותך כך אתה מעביר את כוח היצירה שלך לאחר ובכך מחליש את עצמך.

ב. אדם שגדל ללא אמצעים , ללא שחינכו אותו לשאיפות כאלו או אחרות בחיים - בדרך כלל גם לא ישאף , ולכן לא יגיע לשום דבר משמעותי בחיים שלו .
זו הנחה מאד כוללנית ושיפוטית. יש אין ספור מקרים לאורך ההיסטוריה של אנשים שגדלו ללא אמצעים ושכן הגיעו לדברים משמעותיים בחייהם. אגב, משמעותי למי ? והאם להגיע להיות מנכ"ל זה משמעותי יותר מאשר לטפל בילדים [ עוזרת לגננת ]

ג.כלומר המציאות שבה הוא חי - גרמה לו להיות תקוע. איך המציאות גרמה לו להיות תקוע אם זה הוא שייצר את המציאות ?

ד.תרוויח המון זמן של טעויות – אתה מכיר את מילות השיר : אין לאן לרוץ ואין לאן למהר ?

זמן - הוא גורם שמאפשר לנו לחיות במציאות של כדור הארץ. מי שחי לפי שעון כל הזמן חי בהרגשה שהוא מאחר את הרכבת או מפספס.
טעויות - הן דבר חיובי ביותר. מטעויות לומדים אלא אם אתה מייחס טעות למילה כישלון.

ה.ותשיג הרבה יותר ממה שחשבת שתוכל – כל מה שאתה חושב שתוכל להשיג נועד לכשלון. גם אם יהיו לך 100 מרצדסים האם תסתפק בכך ? גם אם יהיו לך כל אוצרות העולם בזהב וביהלומים האם תנוח דעתך ? האם תהיה מאושר ? גם אם תמונה להיות מנכ"ל של החברה החשובה בארץ ותזכה לכבוד של מלכים ? האם תהיה מאושר ? מה שאני מנסה לומר לך ששום דבר חיצוני אינו יכול להביא לך אושר. לא מעמד ולא כסף. האושר יכול להיות אך ורק פנימי.

ראובן

"אס" .

19:59 05/08/2007
  אתם ממש לא מבינים מה אני מנסה לאמר .
אני לא מכוון את ההנחות על עצמי . ממש לא .
אני מנסה להסביר גישה מסוימת . זה הכל .
כמובן שהאושר הוא פנימי , ולא חומרי , וכו´ .
כמה אנשים אתה מכיר שלא מרגישים מאושרים , או לא מרגישים מסופקים , או שיש להם מזל רע , וכו´ .
רק על זה אני מדבר . כל ההגדרות של להאשים את מזג האוויר , וכו´ - זה בהחלט נכון - כך רואים את זה אנשים אחרים , ועל זה אני מדבר .
אני מסכים כמעט עם כל מה שאמרת - אני מנסה לשנות כיוון חשיבה של אנשים אחרים .
אני מנסה להסביר שיש בכוחם של אנשים לשנות את המציאות שמשפיעה להם על החשיבה - ולגרום לכך שעל ידי החשיבה הם ישנו את המציאות - ואז הכל יסתדר הרבה יותר בקלות , כי דבר יגרור דבר .
עכשיו זה קצת ברור יותר ?
מחכה לתשובה , אלעד כהן . 

ראובן

08:37 06/08/2007
 אלעד

אינך יכול לשנות כיוון חשיבה של אחרים. אתה יכול להאיר להם את הדרך אבל עליך לקבל את העובדה שכל אדם עושה את הבחירות שלו ועליך לכבד את בחירותיו.

אני לא מכיר את מראה פניך אבל אני בטוח שאין לך כתובת על המצח :נועדתי לתקן את "עוולות העולם".

עצתי לך היא לבדוק את המניע שלך לעניין.

ראובן 

"אס" .

09:35 06/08/2007
  המניע שלי לעניין הוא כזה , שאני מגלה שלאחר שאני נפגש עם מטופל , ודרך "תקשור" אני מגלה עליו פרטים מאוד חשובים , הוא מבין שאני בעצם מכיר אותו - וחוזרים אליי מטופלים שמרגישים שאני מבין לליבם , ויודע איך לכוון אותם בחיים קדימה , לחשיבה , לעתיד טוב יותר .
ויש הרבה טלפונים של התייעצויות לגבי כל נושא , זה או אחר בחיים .
מפה הגיע הכיוון שלי למשפט שרשמתי -ולפיו ועוד אי אילו עקרונות אני עובד .
"לתקן את עוולות העולם" - ממש לא , אבל כן לסדר לאדם את החשיבה , ואת הראייה קדימה בחיים .
מורכב מידי כדי לפרט כאן - אבל יש דרך מסוימת לעשות זאת . דרך שרובכם כאן מבבינים אותה - אבל יש הרבה שלא - וזה חלק מתפקידי .
מה אתה אומר ? 

ראובן

09:57 06/08/2007
 אלעד
אני מכיר שתי דרכים לעשות זאת
הראשונה :
להקשיב
השניה :
להיות כאן עבורם.

מעבר לזה הכל נמצא בידים שלהם. אני מטפל באנשים בעזרת פרחי באך ובעזרתם אני מציע כיוון. אני יכול להתאים להם תמציות כל החיים אבל אם האדם לא יעשה את השינוי בעצמו הוא יישאר במקומו.
על מנת שאדם יעשה שינוי בחייו נדרש ממנו לזנוח את האמונות השקריות שלו ולאחוז באמת. אני יכול רק להראות לו מה האמונה שתוקעת אותו, מעבר לזה זו הבחירה שלו.

לך יש כיוון אחר. אתה משתמש בתקשור. הצעתי לך בשיחת הטלפון שלנו להשתמש במה שיש לך ולא במה שיש לאחרים. חפש את התשובה בתוכך ולא מחוץ לך אחרת אתה נידון לחיפוש תמידי ואכזבה גדולה. כל עוד אתה מחפש את המורה מחוץ לך תחוש חוסר שביעות רצון. אתה המורה של עצמך רק שעדיין אינך יודע זאת.
האמן לי אני יודע על מה אני מדבר.

ראובן 

"אס" .

10:09 06/08/2007
 למה אתה חושב שאיני מסכים עם מה שאתה כותב ?
האם זה משנה כיצד אני "פותח" את המטופל - בעזרת תקשור , או בעזרת קיראת תווי פניו , או אלף דרכים אחרות . זה ממש לא משנה . ההבדל ביני לבין פסיכולוג הוא שאני מגלה את הבעיה בדקות הראשונות לשיחתינו .
כך שהמטופל לא צריך להתייסר בסודות מעברו , אני פותח אותם לאט לאט ביחד איתו , וזה הרבה יותר קל .
וכן - אני יודע שאני המורה של עצמי , וזה לא משנה אם המדריכים הרוחניים שלי הם אמיתיים , או לא .

מעבר לזאת , אם אני מקבל מסר על אדם מסוים לפני שראיתי אותו , על סמך שיחה טלפונית בלבד , ולעיתים איני צריך אפילו לשמוע אותו - יש לך הסבר אחר לעובדה כיצד זה קורה , מלבד תקשור ? - לא שזה ממש רלוונטי .
אני יודע שבדרך כלל רגילים לחוות דעות כאן , שרוצות לפקוח את עיניו של הקורא . כל אחד מגיש תובנה חכמה , או מיוחדת יותר . אז , דע לך , שעד עכשיו כמעט ולא אמרת משהו שאיני מסכים איתו .
האם גם אתה חושב כך ? 

ראובן

10:44 06/08/2007
 אלעד

בוא נעצור
ניקח צעד אחד אחורנית.
מצטער, לא התכוונתי לתקוף.
אני לא חולק עליך, יש לך את הדרך שלך ואני מכבד אותה.
אני רואה את הדברים אחרת.
כנראה ששיקפת לי משהו שגרם לי לענות לך בצורה כזו.
תודה לך
ראובן

"אס" .

17:06 06/08/2007
  אני אגיד לך מה שיקפתי לך .
פשוט מאוד הבנת החשיבה שאני מנסה למנוע - היא החשיבה שמנחה אותי . וזה ממש לא כך - אלא להיפך .
המשמעות של להפוך את היוצרות , או את הגלגל - זה מה שנותן לאדם כיוון חדש בחיים - כמה שיבין זאת מהר יותר - ירוויח יותר .
וכמובן שכל טיפול אינו נגמר בטיפול עצמו , אלא ברצונו של המטופל באמת ליישם מה שדובר . ואת זה הוא עושה רק עם עצמו .
מקווה שהכל ברור , אלעד כהן .

ראובן

17:25 06/08/2007
 אלעד

צר לי אבל אתה ממש לא בכיוון.

ראובן 

"אס" .

17:56 06/08/2007
  זה מזכיר לי את המשפט :" יש לי משהו להגיד לך , אבל אני לא אגיד ..."
מעניין מאוד מה הכיוון . אני אשאר במתח ....
ביי , אלעד .
אתה זוכר ששאלת אותי למה אני לא משתתף בדיונים ? הנה , ניסיתי .
אני מנסה ללמוד ולא להתווכח , ולא לתקוף ולא להיות מותקף .
העליתי רעיון פשוט . לא תמיד חייבים להתפלסף כדי להביא דעה אחרת . אפשר לנסות להבין מה האומר רוצה להגיד .
מקווה שפעם הבאה תהיה ברורה יותר .

ראובן

19:01 06/08/2007
 אלעד

אומר לך בצורה הפשוטה ביותר.

הצעתי לך להשתתף בדיונים ואני עדיין מציע לך לעשות זאת.
אין לי בעיה עם דעות שונות ונוגדות לדעות שלי.
אבל יקירי אתה לא מעוניין בהחלפת דעות, אתה מעוניין רק להשמיע את מה שאתה חושב.

ראובן 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.