welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

רבקה123

בשביל אחי    00:36 17/07/2007  

שלום לך
אני מאוד מקוה שתוכלו לעזור לי.
לפני כאחד עשרה שנים אחי נפרד מחברתו אותה מאוד אהב אז השתנו חייו מקצה לקצה.
הוא החל להאחז בדמיונות שחברתו נטשה אותו בשביל חברו הטוב ( זה אין נכון ) פשוט היא החליטה שהוא לא טוב בשבילה.
אחי החל לעקוב אחריה לכל מקום. אפילו בילה על הבניין ממול ביתה עם משקפת בשביל לתפוס אותה עם חברו.
הדבר נהיה חריף, הורינו לא סיפרו לנו על כך. ( אנחנו אחים נשואים גרים אחוק )
המצב נהיה שהוא החל לחשוב שהמשטרה רוצה לתפור לו תיק סתם בשביל עצמם שהם הצליחו במשהו.
המצב יצא לאור כאשר הבנים שלי היו בביתם ואז אחי החל לחשוב שהורי רוצים להרוג אותו וממש ראה במו עיניו אחות הבאה להזריק לו רעל, הוא קפץ מהמרפסת ( קומה ראשונה ) ובילה במרתף מדרגות של אחד הבניינים. וכך נודע הסיפור לכולנו לאחים.
אני ובעלי לקחנו אותו לביתנו והתחלנו בו טיפול טוב ויקר אולם אימי התערבה ולקחה אותו שוב לבית והרסה הכל. היו ויכוחים מריבות, אבל אחי בחר להיות עם אמא ולא איתנו.
היום הוא שלושים וארבע, חי עם אימי.
אבי נפטר לפני כשנתיים. והוא עדיין במצב הזה. הוא מטופל דרך קופת חולים שאני לא מרוצה מהם. אך עלי לא להתערב.
אימי מנהלת לו את החיים. הוא לא עובד, לא עושה כלום. הור רק קונה כל מיני שטויות שלא צריך, ואחר כך מצטער.
האם אניתן להציל את חיי אחי?
האם יש באיזהוא עתיד שהוא יראה אור?אשמח לדעת לאן לפנות ושגם אימי תהיה מרוצה מהטיפול. מה לעשות? עלינו לכבד גם את רצונה של אימנו.
תודה

ורד ב

23:56 16/07/2007
 בס"ד
לרבקה
לטובת אחיך החולה, אתם צריכים להתכנס את, בעלך, ואמך (ואולי גם אחיך - אם נראה לך שהוא מסוגל) ולנסות לקיים דיון ענייני. לא ויכוחים, לא צעקות. להבין שכולם רוצים את טובתו של אחיך, אבל כל אחד רואה משהו אחר. יתרונות, חסרונות, נקודות התייחסות.
מהלך הדיון:
כל אחד צריך להביע את דעתו בשלמות - ושהשאר לא יתערבו, לא יכנסו לדבריו עד שהוא מסיים.
כל מי שיש לו להגיד, לא בתורו, שירשום לעצמו תזכורת, וכשיגיע תורו - הוא יאמר את כל מה שהוא רוצה.
ככה לעשות כמה סיבובים עד שכולם גמרו להגיד את כל מה שיש להם.

תוך כדי השיחה הנ"ל, אחד מהנוכחים צריך לרשום סיכום על דף:
כל ההצעות שהעלו.
כל היתרונות.
כל החסרונות.
כל השאלות/נושאים לברור.
וכד´.

אחרי שהכל נאמר וסוכם, לפעמים מתגבש פתרון מסוים, או הצעה שכולם מסכימים.
אם לא - לחלק את הסיכום לכולם, שימשיכו לחשוב על פתרון חליפי, שעונה על הדברים שנאמרו.
בנוסף, יש לקבוע מועד לפגישה נוספת, בה תמשיכו ללבן את העניין.

בהצלחה
ורד 

רונית נשר

00:36 17/07/2007
 אחות יקרה,

אני מאד מסכימה עם מה שורד כתבה כאן-
אך יחד עם זאת מוסיפה דבר מה חשוב ביותר:
טיפול מקצועי מאיש מקצוע.
נשמע שיש כאן הפרעה המשולבת בפרנויה.
פרנויה יכולה להגיע מכל מיני סיבות ( לעיתים בגלל סמים, לעיתים פרנויה מתפרצת אחרי טראומה, ועיתים היא רק סימפטום של הפרעה אחרת כמו סכיזופרניה מסוג פרנואידי, למשל).

יש חשיבות גדולה לאיבחון, לדעת בדיוק ממה הוא סובל, כך שיוכל לקבל טיפול.
בוודאי שיש תקווה,
גם אנשם שחלו במחלות נפש קשות, וקיבלו טיפול נאות והרבה תמיכה, הגיעו לאיכות חיים מספקת בחייהם.

אתם יכולים לגשת, כמשפחה, לייעוץ אצל פסיכותרפיסט או פסיכיאטר, או מטפל משפחתי מוסמך ולהתייעץ בנושא.
וכמה שיותר מהר, כך יותר טוב.

לאחיך יש מזל גדול שיש לו אחות מסורה כמותך.
אני מניחה שזה לא פשוט לראות את אחיך בסבל, ושגם את זקוקה לתמיכה והכוונה.

בהצלחה,
רונית נשר. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.