welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

immortal

כוחות? האומנם?    15:00 21/12/2007  

שלום לכולם, אני מור, בת 23, נעים מאוד :-)

יש לי "כוח" שמאוד מטריד אותי...
ציינתי מרחאות, כיוון שהכוח הזה לא ממש מועיל לי, רק מסבך לי את הראש.

אני יודעת דברים, אני יודעת הרבה דברים לפני שהם קוראים.

לא כל דבר, אבל אתה הרוב.

כמו לדוגמה, בוודאי שמעתם על הקלטת של גלעד שליט, אני פשוט ידעתי את זה, ואמרתי לאבא שלי שבוע שעבר "אבא, תראה, תגיעה ממנו קלטת"
וזה רק דבר קטן..

זה קורה לי הרבה, אני לא אוהבת את זה.

בואו נתחשב גם בעובדה שיש לי OCD, הפרעה מאוד לא נעימה, חששות ממוות, מוות של הקרובים שלך.
לעיתים זה מתערבב יחד, ואז אני נמצאת בחרדה שמישהו הולך למות.

אני יודעת, השאלה שלי מאוד מצחיקה- איך אפשר להמנע מזה? איך אפשר שזה לא יבוא? אני לא רוצה לדעת, זה לא מעניין אותי, זה מציק לי!

DONA

18:25 28/06/2007

שלום מור!!!

ברוכה הבאה לפורום....

שם מעניין בחרת לעצמך.....אהבתי...

קודם כל חשוב לי לציין ש"הכוח" שלך הוא מתנה שניתנה לך ואת יכולה לנתב את זה למקומות שונים בחייך, אם את מתוך בחירה מחליטה שאת לא רוצה להשתמש ביכולת הזאת, אני לא ממש יודעת כיצד ניתן להמנע מכך אם היכולת כבר קיימת ואת משתמשת בה....

דונה

EFARGAN14

15:00 21/12/2007
  שלום מור גם אני מזדהה איתך רק שלי זה כבר קרה פעמיים ולא יכולתי למנוע את זה
המקרה הראשון סבתא שלי שבוע לפני שהיא נפטרה ביקרתי אותה ולפני שיצאתי מהדלת הסתכלתי עליה ומישהוא אמר לי "תסתכלי עליה פעם אחרונה ותיפרדי ממנה כי אולי לא תיראי אותה עוד" וזה מה שעשיתי וכעבור כמה ימים היא נפתרה.
כמו כן קרא לי אותו מקרה כעבור שנתיים בערך לפני כחודשיים וחצי. במשך החצי שנה האחרונים הרגשתי שמקרה מוות קטלני עומד לקרות ולא ידעתי מי זה? ובשבוע האחרון של המקרה אחי הקטו בן 18.5 קנה אופנוע וביום כיפור דיברתי איתו ואמרתי לו במפורש שהוא עלול למות אם הכלי אך הוא לא ענה לי וחשבתי שהוא יבין את עוצמת הסכנה אך זה לא עזר.כמה ימים לאחר מכן אחי יצא לטיול אם האופנוע לשטח כאמור אני ידעתי שהוא יוצא לסיבוב אך הרגשתי רע ומעין קול שאמר לי ומראה לי שבסביביות השעה 18 בערב יהיה שחור ואמר לי במפורש " הוא לא יחזור" ואני התעלמתי מהקול הזה ואמרתי לעצמי לא יכול להיות הוא יהיה בסדר.ומאותו הרגע באף רגע בחיי לא היתי עסוקה כל כך וברגע שהעיסוק נגמר התקשרתי לאדם שהיה איתו באותו הרגע והם היו ביחד אך בעט השיחה אחי עקף אותו ולאחר 2 דקות כאמור בסביבות השעה 18 כשהחשיך הודיעו לי שאחי נפל מצוק ונהרג במקום ואיני יודעת איך לא עצרתי את זה וכל יום אני אוכלת את עצמי היכן אחי ולמה לא הקשבתי לקול הזה אולי אחי הקטן הייה איתי כאן היום. אז אם את שומעת ורואה משהוא שהולך לקרות ולמרות שהוא לא ברור תנסי לשנות את המצב ובטוח זה יהיה לטובה גם אם זה קשה ובלתי ניתן לשינוי. "אין דבר העומד בפני הרצון"  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.