welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

נערת חלומות

יכולות והרגשות    22:45 12/11/2007  

שלום רב, אני בחורה בת 20 הנמצאת בבלבול רב ואסביר למה.
מגיל 9 קרו לי מספר דברים מאוד מוזרים, במיוחד החלומות שלי.
עד כה חלמתי 4 חלומות שהתרחשו במציאות. כמו כן, אני יודעת להתעורר מחלומות כשבא לי ולעיתים אף לשלוט.כשאני הולכת לישון אני מסוגלת לבחור לעצמי איך להתחיל את החלום ומשם להמשיך.
מלבד זאת, כשהייתי בת 12 (קחו בחשבון שהייתי ילדונת)אני וידיד שלי החלטנו ללכת מתוך שעמום לטיול בבית הקברות.שם התגלתה מולנו דמות שאינני יכולה לתאר אותה כל כך... אני חושבת שהעיןם האנושית קולטת דמות מסויימת אך הידיעה שזו הייתה אישה זהו דבר אשר הרגשתי ברגש מאוד מאוד חזק! ראינו אותה ביחד מפני ששנינו רצנו כל כך מהר, ביחד ובלי לומר מילה אחת.
חצי שנה לאחר מכן הייתה לי מטפלת שהייתה מתקשרת וטענה שוב ושוב כי יש לי יכולות תקשור עמוקות וסיפרה לי על המדריכים שלי, היא אמרה לי כי יש בי כוח לעזור לאנשים וכי עליי לפתח אותם, בתור ילדה בחרתי להדחיק.כעבור שנתיים הכרתי בחור שאמר לי את אותם הדברים כשרק הכיר אותי שבוע אחד.
קרו עוד כמה דברים, אך אשמח לתגובה על הדברים שנכתבו בנתיים, מה זה לדעתכם? תודה. 

DONA

23:22 26/05/2007

שבוע טוב נערת החלומות!!!!

ברוכה הבאה לפורום....

הסיפור שלך מדהים ומעניין מאוד, ולדעתי את רק מחפשת אישור לדברים שבתוך תוכך את יודעת בדיוק....

אשמח לקרוא עוד מחוויותייך.....

שבוע נפלא
דונה 

נערת חלומות

18:38 27/05/2007
  דונה שלום!
תודה רבה על תגובתך קודם כל!

אני יודעת שיש לי יכולת מסויימת, לרוב היא באה לידי ביטוי בחלומות.
חוץ מהחלומות בזמן האחרון מאז שהתחלתי להתעניין יותר בהרגשות שלי, אני מרגישה את האנשים שקרובים אליי, זתומרת אני יודעת אם קורה איתם משהו אם הם מרגישים מאוד רע ואני גם יכולה להרגיש פחות או יותר מאיפה זה נובע אך אינני שואלת מפחד שאולי יירתעו ממני.
בנוגע למטפלת שספרתי לך שהייתה לי בילדותי, היא אמרה לי שיש בי יכולות אבל עליי לפתח אותם, לדבר עם המדריכים שלי לתקשר, השאלה שלי זה איך אני עושה את זה איך אני מפתחת את כל העניין? תודה. 

זיואילן

18:33 05/06/2007

שלום לך נערת חלומות
ראשית אני מברך אותך על יכולותייך, יש אנשי שעובדים קשה שנים כדי להגיע ליכולת ראיה כשלך.
קיבלת במתנה את חצי הדרך להבנת התפקיד שלך כאן (בגילגול הזה, למי שמאמין בגילגולים) לכולנו יש יכולות, כולנו מבורכים בכלים נפלאים, אך לרוב חוסר התמיכה של הסביבה גרמה לנו להדחיק אותן.לפעמים הפחד גורם וחוסר הבנה גורמים לנו לסגור את הערוצים.
למזלך הצלחת לשמור עלהן במידה מספקת כדי להמשיך את הדרך עד ליכולת להשתמש בהן לתובתך ולעזרה לאחרים.
השלב הבא להתפתחות הוא לגלות מה תפקידך וללמוד להשתמש ביכולות שלך.
זאת ניתן לגלות דרך מדיטציות.
מציא לך קבוצה הפועלת בסביבת מגורייך, תלמדי איך להתחבר עם העידע הפנימי שלך.
מהר מאד תדעי מה עלחך לעשות.
בהצלחה בדרכך, אילן 

הילוש

22:45 12/11/2007
 וואי אני די מבינה אותך..
גם לי קרה הרבה פעמים שחלמתי חלומות שכל פעם קרו במציאות, חלומות שאחרי כמה זמן שחלמתי עליהם באמת קרו.

והחלומות שאת מרגישה שאת משתלטת עליהם נקרא חלום צלול.

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.