welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

פיטר פן

בטח לא מעט "רוחניים" שמעו מהסביבה שלהם שהם מסובבים וממציאים ובורחים ומשוגעים... ועוד מעלות...
בפעם האחרונה שזה קרה לי פה בבית ההורים, אז אבא שלי אמר שאנשים כאלו פסיכים. נפגעתי שאמר את זה ליידי, אתה יודע שאני "בקטע", מאז זה מהדהד לי בראש. כאילו אמר לי את פסיכית תתעוררי ותראי איפה את נמצאת.
בכלל, יש מלא דוגמאות, כל הדלקת קטורת נחשבת בסביבה כזו כאילו אתה מכשף או שעושה סמים.
זה עוד בקטנה.. יש אנשים או ילדים שגדלו עם ראייה וכוחות מטורפים. איך עוברים את זה אין לי מושג. זה מפחיד וקשה להתמודד עם דברים כאלו של העולם שמעבר, לא הכל פיות ומלאכים...

רציתי לדעת 2 דברים:
1. איך מתמודדים כשהסביבה שאתה נמצא היא אנטי רוח- נתון מוצק ואיתן?
2. אילו מחסומים לא מודעים זה יוצר אצל אנשים מהסוג שלי?
מישהו פעם סיפר לי שאפילו מילה אחת בילדות יכולה לחסום ילד ולאטום לו את הגישה והראייה הרוחנית לאלתר ומתמשך.
סיפר לי שלי למשל זה קרה כשההורים אמרו לי משהו לא במקום ו"לקחו" את זה ממני.
אז מה ההשלכות של זה מגיל קטן לטווח הרחוק? ומה למעשה אם בכלל יכול לפגוע בהתפתחות הנורמאלית של בן אדם? לא הרוחנית אפילו, ברגע שהוא בסביבה שמצמצמת אותו מלחיות את העולם שלו המושתת על רוח. ממנו הוא מגיע למציאות?

אשמח לנקודות חשיבה ו..סיפורים 

lilyach

17:10 11/06/2008
 למרות הזמן הרב שעבר מאז כתיבת דברים אלה, אני בעצמי מתקשרת וכשאני שומעת תגובות כאלה אני מגיבה בחיוך ולא נותנת לאף אחד להוריד לי את הרוח מהמפרשים ולו לרגעח אחד. יש להמשיך ולחזק את הקטע הזה למי שהוא חשוב כמובן ויישר כח. הרבה אהבה. 

"אס"

19:44 12/06/2008
  נשמת האדם מורכבת מאוד וכל נשמה מקורה בעולם עליון אחר . כלומר כל אדם כאשר נולד קיבל "חבילה" שבעצם מכילה אותו והיא הוא בעצמו .
לכן יש אנשים שלעולם לא יתחברו לרוחניות - כי הם לא מסוגלים , זה פשוט לא בראש שלהם , זה לא מעניין אותם והם לא מבינים בכלל על מה ההתלהבות . הם נולדו עם שפע וכמיהה לחומריות ואטימות לרוחניות . מאמינים רק במה שרואים וזהו .
ואין לנו מה לעשות בנידון . כאשר יוחלט מלעמלה שהם ייראו את האור - כך יהיה . אנו יכולים לתת להם את השקפתנו והם יסיקו את מסקנותיהם .

אני לא נותן לחברה לקבוע מי אני .
אני קובע מי אני ולא מושפע מהדעות השונות - אם כי מנסה ללמוד מהם .

"אתה מי שאתה חושב שאתה..."

מה את אומרת ?

אלעד כהן .  

המקור1

14:52 15/06/2008
  שלום

זה נקרא עורלת לב מה שיש להם... כבר נתקלנו בזה עם אברהם אבינו אשר בא מעבר הנהר וכל העולם בעברו השני אטומים לגמרי ואפילו אביו עובד עבודה זרה..העורלת לב לא מוסרת בקלות ולכן רבים לא מבינים בכלל על מה המהומה..מלבד העורלה הפיזית יש תהליך שלם למול את עורלת הלב זהו תהליך של הקרבה עצמית וביטול האגו כענין 10 נסיונות שנתנסה אברהם..

צריך לדעת במצבים כאלה לדון את העיוורים לכף זכות ולעורר אצלהם את הנקודות אור ומשם יוכלו להיפתח לדברים הרוחניים , אנשים שאינם מעונינים ופשוט ממש מתנגדים יש להשאיר אותם לנפשם אך ראוי להתרחק מהם כיוון שלרוב אנשים כאלה ניזונים מהאדם הרוחני שבסביבתם וממשיכים להיות מי שהם ואם יפרוש מהם מיד הם מתמוטטים ובכך הוא עושה להם חסד על ידי דין...אין לפרוש מתוך התנשאות או גאוה או בריחה מהתמודדות אלא מתוך הבנה כי הנשמות צריכות להתעורר מעצמן ולא בכח ,ואולי דוקא הרוחניות שלנו נותנת להם פתחון פה ואחיזה כלשהי להתקיים אז עדיף להתרחק..
וכבר אמרו החכמים אוי לרשע ואוי לשכנו טוב לצדיק וטוב לשכנו , כי כל עוד איננו במעלת הצדיק הגמור עדיף שנתרחק מאדם שמרשיע על עצמו את הדין אדם שבוחר לאטום ליבו ואוזניו משמוע ,ולתת לו להירקב בבור תחתיות אולי משם יתעורר לבדו .. אך מה שבטוח שהניסיון להעלותו גורם שניפול עימו יחד, אם איננו במעלת צדיק אמת גמור שאין לאף רע בעולם אחיזה בו כלל...

בברכה המקור 

Majestic Twelve

07:29 08/07/2008
 אתם אשמים בכך.

אתם גורמים ליחס כזה אליכם בגלל שאתם לא מבינים את מה שמוטל עליכם בעולם הזה.

תתעוררו מהתרדמת הנאיבית שאתם שרויים בה ואולי אז היחס כלפיכם ישתנה.

התפקיד שלכם הוא לפזר את הרוחניות שלכם לא לשמור אותה לעצמכם ולהסתגר בבית מפני אנשים ש´לא מבינים´ אתכם.

הכוח הזה לא שייך לכם. הוא מושאל לכם ועליכם לעשות בו שימוש אחרת הוא ייעלם.
אתם בסך הכל צינור. צינור לא יכול להאשים אחרים בחסימות שקיימות בתוכו.

נוצה

11:35 08/07/2008
 אדם הוא לא רק "צינור" שאילו
היה רק צינור אזי מדוע יש כאן
צינור שכועס ורוגז כל-כך על
ה"צינורות האחרים" והרי צינור
לא יכול לכעוס על חבריו למקצוע... 

Majestic Twelve

13:59 08/07/2008
 בגלל שאני לא צינור.

בנוסף, אם לא יזיזו אתכם אתם הרי לא תזוזו לבד. 

Majestic Twelve

14:02 08/07/2008
 כך שתפסיקו לקשקש ותתחילו לפעול.
גיבוב של שטויות ´רוחניות´-כביכול לא עוזר לאיש.

Majestic Twelve

14:11 08/07/2008
 ואם כבר מדברים על לעבוד עבודה זרה - זה מה שבני ישראל עשו מהתחלה.
הם תמיד היו עובדי אלילים פגאניים.
כל העמים הלכו בעקבותינו.
בדיוק כמו שהשאהידים בסך הכל מעתיקים את פעולתו של שמשון הגיבור שהיה למעשה השאהיד הראשון. הכל נובע מאיתנו ומחוסר ההבנה הבסיסית שלנו את תפקידנו.
עד שלא ניזכר בו לא נגיע לשום מקום.
´סוף מעשה במחשבה תחילה´. כנראה שאין משפט חכם יותר מהמשפט הזה.

צאו מהנאיביות שלכם. זה עולם שמתקיימת בו מלחמת הישרדות. כבר ראינו לאן הובילה אותנו הסתמכות על אלוהים ורואים את זה כל יום. 

נוצה

14:21 08/07/2008
 תראו אותו משפריץ מילים גדולות
לכל הצדדים - ממש כמו צינור... 

Majestic Twelve

19:07 08/07/2008
 ואותך פולטת דברי חכמה ´רוחניים´. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.