welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

חחח

רוחות    09:46 28/03/2015  

היי,בחודשים האחרונים אני רואה דמויות,אם זה כמה ימים לאחר סוף המלחמה ראיתי חייל עם מכנסי ונעלי צבא וגופייה לבנה בא לקראתי או במקלחת נתגלתה למול עיניי בחורה שלחשה לי את שמי ומקרים נוספים.
דבר נוסף ואיני יודעת אם הוא קשור לפורום זה,כבר מספר פעמים אני חשה בדברים,אם זה בחלומות שמתגשמים ואם זה בתחושות שאני חשה בהקיץ,לדוגמא:שאני חשה מחנק וקושי לנשום ואני בדרך כלל גם יודעת על מי מדובר(לא תמיד),כמו אשה שהיתה חולה ובאותו לילה הרגשתי כמתואר ואמרתי לאימי שאותה אישה או שהיא נפטרה או שהיום היא תמות וכך לצערי היה והיא לא קרובה אלי קשר דם או כל קשר שהוא רק שמעתי עליה מחברים לעבודה.
וישנם עוד מקרים ואודה לך אם תתייחסי למכתבי,בתודה מראש,ח. 

בו

01:57 26/04/2007
 בס"ד
לח. שלום וברכה
כבר נכתבו בעבר תשובות לשאלות דומות. בקשר להדרכה שניתן לקבל, כדי ללמוד להשתמש בכוחות הללו לתועלת.
רציתי להוסיף שאם את רוצה לוודא שהרוחות מגיעות מהצד הטוב, ולהבריח אותן אם הן מהצד האחר, כדאי שתדאגי שתהיה בחדר מזוזה כשרה.
בהצלחה 

רונית נשר

19:36 26/04/2007
 אני לגמרי מסכימה עם בו לגבי מה שנאמר כאן כבר כמה פעמים:
כשיש חיבור לעולם הרוח, אבל האנרגיות "משתוללות" ולא ממש יודעים מה לעשות עם זה-
מאד מאד מאד מולץ לגשת למורה, למישהו שמבין, וללמוד על זה קצת יותר.
בת כמה את ומאיפה את?

חחח

20:39 26/04/2007
 היי רונית,שאלת אותי בת כמה אני והיכן אני גרה,אני גרה בצפון ואני בת 35.
דבר נוסף שברצוני לשאול אותך,בקשר לחלומות ותחושות שאני חשה,דוגמא נוספת:מישהי שחלמתי שהיא בהריון עם ילד ואמרתי לה שחלמתי עליה ואכן היא היתה בהריון עם תאומים ולאחר מספר ימים היא הודיעה לי שאבדה אחד מהתאומים,שאלתי:יתכן שהחלומות או התחושות שלי משפיעות על האנשים לרעה?(בתקווה שלא),או שזה סוג של ניבוי?תודה מראש,ח. 

רונית נשר

23:50 26/04/2007
 החושות שלך לא משפיעות לרעה על אחרים, מכיוון שאין לך כוונה כזו.
חלומות על נשים בהריון הם מוכרים לי מאד...
אני תמיד חולמת על חברות, גיסות ומכרות מיד כשהן נכנסות להריון, בדרך כלל עוד לפני שהן יודעות את זה.
אני כבר רגילה לזה, אז לא מתרגשת מזה...

השאלה היא האם יש לך לאן לפנות כדי ללמוד קצת יותר על הנושא?
צפון - מה הכוונה-
צפון חיפה או צפון גליל או צפון קריית שמונה? 

mystfun

15:59 06/11/2010
 היי ח...
אני חדשה כאן בפורום.. נתקלתי במכתבך אך כמו שאומרים אין מיקריות.. את נמצאת בתקופה נפלאה וחשובה מבחינת ההתפתחות הרוחנית שלך...הייתי ממליצה לך לעשות סדר בדברים.
לעייתים שאנו מגיעים לדרגה רוחנית שכזאת אם איננו יודעים כיצד לנהלה היא מנהלת אותנו. החשש הגדול הוא שכשאני מאבד את השליטה נכנס הפחד ואז יש מצב שאנו פשוט סוגרים את העין השלישית ואותה התפתחות נעצרת...אשמח לסייע באם תרצי...
את מוזמנת להכנס לאתר שלי www.mystfun.info
לקבל טיפים חינם ואף אשמח לענות לך על שאלות..
אאחל לך ברכה והצלחה בכל אשר תיפני...

גלית חסיד

14:55 27/12/2010
 שלום לך!
אני ממליצה לך ללכת לאישה בשם יהודית מילוא שהיא המורה שלי והיא מדהימה ויכולה לעזור לך ולענות לך על כל השאלות. אני עצמי מטפלת בשיטתה -ניאופסיכולוגיה, אבל אני יודעת שהיא יכולה לעזור לך. בברכה-גלית חסיד 

sashasar2002

09:46 28/03/2015
 תקשיבי, את לא ממציאה את הדברים האלה כי גם אני כזאת, בגלל שאני יודעת מה לעשות ואיך להיתנהל עם זה, תוכלי לדבר איתי בפרטי ואני הדריך אותך מימה שאני יודעת יש לך רמת רוחניות גבוהה מאוד ולא כל אחד מושגל לקבל כאלה יכולות. את צריכה להיתפתח מיבחינה רוחנית כדי שיהיה לך את הכוח להגן על עצמך מרוחות הרעות ומאנרגיות שליליות. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.