welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

KnqTFyee

דחוףףףףף    23:09 01/05/2007  

היי רציתי לדעת.כי אני חושב יותר מידי,איך אני נוחת על הקרקע? 

רונית נשר

13:20 17/04/2007
 הי,

אם אדע עוד פרטים אולי אוכל לענות יותר ספציפית-לגבי איך נוחתים על הקרקע.
כי השאלה היא מה מונע ממך להיות על הקרקע? מה מונע ממך להיות כאן ועכשיו בנוכחות מלאה?
מה "מעיף" אותך למחשבות יותר מדי?
אענה בכללי-
למרחפים שביננו שרוצים להתקרקע-
הדבר הכי טוב הוא ללכת...
כן...פשוט ללכת ולנשום עמוק.
רצוי ללכת יחפים על אדמה, על דשא או על חול ים.
לנשום לרגליים, להרגיש את כפות הרגליים, ולהעביר את המודעות מהראש ( עודף אנרגיה למעלה) אל הגוף והרגליים-
לפזר את האנרגיה בצורה אחידה על ידי נשימות ותשומת לב.

יוגה, ובעיקר כמה אסאנות ( תנוחות) מקרקעות של היוגה עוזרות גם הן.

אבל מבחינה פסיכולוגית חשוב להבין מהי מהות המחשבות שמציפות:
האם הן דאגות מטרידות?
( ואז- כדאי לטפל בהן, אחרת הן יצוצו שנית ...)
האם אלו חלומות בהקיץ או פנטזיות ?( שזה מעולה אגב, במינון נכון...)

בקיצור-
לשם לב גם לשורש העניין ולא רק לרוץ ולחפש פתרון שיעלים את הבעייה.

מחשבות נעימות וגם קרקוע נעים,
רונית.

KnqTFyee

20:43 01/05/2007
 טוב.אז אני רוצה לספר לך רונית:

לפני זה>>
אהבתי משהיא מהכיתה ואמרתי לה שאני אוהב אותה,היא שמה עליי היא אמרה לי "אוקי,אני אקבל את זה בתור מחמאה" לא ידעתי מה לעשות.אני הרגשתי קטן לידה כיוון שהיא כאילו גזעית ומקובלת ואני לא.
היא למדה איתי בחברה שלה שבכיתה ואני תמיד ישבתי מאחורה.לאט לאט התחלתי להרגיש אנרגיות קופצות לי מבפניםולאחר מכן התרגלתי לזה.נראה שאני אדם חזק מבפנים ולא ידעתי את זה.כנראה שאני אדם שלא מוכן לקבל "לא" ואני מתעקש להיות איתה.
כל פעם חזרתי הבית וחשבתי על החברה שבכיתה ועליה.אבל בעצם לא ידעתי שאני חושב רק עליה ואני יהפוך עולמות בשבילה.ולבסוף לא יכלתי יותר הלכתי לבחוץ בכיתי והכל התפוצץ לי מבפנים.והתהליך נחיתה על הקרקע התחילה.ובעצם חשבתי רק עליה כל הזמן,אבל לא לשכוח את החוזק הפנימי שלי....

בהזדמנות>>
אחרי הבכי חזרתי הבייתה והתחלתי להתכונן למבחן דאגתי שאכשל.למדתי ולא ישנתי כל הלילה.עד המבחן באתי לכיתה.ילדים הסתכלו עליי ואמרו שאני עדיין ישן.חזרתי הבייתה ואחרי כמה ימים הבטחון העצמי שלי עלה כלומר אני מתעקש להיות איתה באתי לבית ספר בולט ממש ורק בשבילה אבל לא ידעתי את זה כולם הסתכלו עליי אמרו "וואי איזה שווה" והייתי ממש בולט לעיין.והייתי יכול להיות איתה ולא ידעתי את זה ואז אחרי כמה ימים זה נעלם.דברתי עם משהו שמבין בקבלה,הוא ישר הבין אותי ואמר "אז תשכח אותה היא לא קיימת בשבילך,זה הכל פסכולוגיה,אתה בריא לגמרי,אתה יכול להגיד לעצמך: אני דף חלק.אם אתה אוכל תגיד לעצמך "אני אוכל" אם אתה רואה טלויזיה תגיד לעצמך "אני רואה טלויזיה " הכל נמצא בקופסא"

עכשיו>>
הצלחתי לנחות אבל לא ממש עדיין.אני לא מצליח לשון בלילה,ומשהו מפריע לי במוח עדיין מאין עומס כזה.
ושאני מדבר אני מדבר כאילו שאני בוכה  

רונית נשר

23:09 01/05/2007
 הי,
אני מבינה את הסיפור כעת,
ומסכימה עם הטכניקה שנתנו לך:
להצהיר בקול רם על מה שאתה עושה,
זו אחת הדרכים.

ותראה אם אתה מתחבר גם למשהו שכתבתי לך בהודעה הקודמת.

מעבר לזה-
אני ממליצה לך לדבר עם יועצת ביה"ס( רק אם היא סבבה כזו, לא אם היא דודה מקובעת...) או אם יש מדריכה בתנועת נוער, או מדריך, או מורה שאתה מחובר אליו.

כי לדבר על זה עוזר מאד.
( גם אם אתה בוכה תוך כדי- זה מצויין. זה שיחרור רגשות.).

אני לא יודעת בן כמה אתה?
האם יש לך עם מי להתייעץ בנושא, פנים מול פנים?

לילה טוב וחלומות נעימים,
ושתמצא את השקט שמתוכך,
רונית. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.