welldone
HELP! צור קשר
יוגה, מדיטציה, אושו,מיסטיק רוז,איינגר יוגה,חשיבה חיובית,דמיון מודרך,קארמה,טרנס,שיטות מדיטציה,שיטות יוגה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - יוגה ומדיטציה בהנהלת - טל רביד 
שולח עודכן לאחרונה

ריטהר

חג שמח לכל חברי הפורום

רציתי להתייעץ איתכם לגבי בעייה שיש לי והדרך הטובה ביותר לפתרונה.
אני בת 28 ומנסה להכנס להריון כבר שנה.
מכיוון שאני אדם מאוד לחוץ בחיי היום יום ובמיוחד בזמן זה שאני רוצה להכנס להריון בגלל בעיות אלו יש לי קושי בלהכנס להריון.
אני לא מבינה בכלל בתחומים אלו שיכולים לעזור לי לצאת מהלחצים, מתחים שיש לי ושמעקבים אותי בכניסה להריון.
אודה לכם מאוד אם תוכלו לומר לי מה התחום בטוב ביותר שיעזור לי לתקופה זו ולכל החיים לצאת במהירותץץ מהלחצים, מתחים שיש לי. וכך אוכל לזרז את התהליכים בכניסה להריון.
השאלה שלי מה כדאי? יוגה, מדיטצייה, דמיון מודרך, רייקי, שייאצו.
תודה רבה לכם וחג שמח 

ריטהר

21:25 03/04/2007
  ערב טוב לחבריי הפורום

היום בבוקר כתבתי הודעה לגבי יעוץ לגבי בעיה של מתח ולחץ. אשמח מאוד לקבל ממכם אלו שמבינים יותר ממני בנוגע לנושא: לחצים ומתחים ועיקוב בהריון. איזה תחום כדאי לעבוד? מדיטציה, יוגה, ריקי, שיאצו?
אשמח מאוד אם תוכלו לענות על שאלתיולעזור לי.
תודה רבה וחג שמח. ריטהר 

dani_gl

11:08 04/04/2007

שלום

המדיטציה הטרנסנדנטלית (TM) מביאה קבלות על יכולתה המיוחדת במינה לשחרר מתחים, עיפות וחרדות.
נעשו עליה ביותר מ-35 השנים האחרונות מאות מחקרים מדעיים, ברבים ממכוני המחקר והאוניברסיטאות ברחבי העולם, ופורסמו במיטב כתבי העת המדעיים.

אלה הראו גם שיפורים רבים בתחום הפוריות (של האשה ושל הגבר).
מחקר מאוד יפה שנעשה כעבודת הדוקטורט של ישראלית בקנדה, הראה גם את האיכות המיוחדת של ילדים של מתרגלי TM, ואלה של אמהות שתירגלו במהלך ההריון.

פרטים רבים באתר:
http://www.tmt.org.il 

ריטהר

17:50 04/04/2007
  danijl תודה רבה לך על התגובה והעזרה. היעוץ שלך והאתר ששלחת אותי אליו עזרו לי מאוד.
אודה מאוד לשאר חבריי הפורום אם יוכלו לתת לי את חוות דעתם בקשר לנושא. תודה רבה וחג שמח. 

OriIdan

18:37 06/04/2007
 הסיפור שלך מזכיר לי מאד סיפור של זוג חברים שלי.
האישה נכנסה להריון רק ברגע שהיא פוטרה מעבודתה.
איך זה?
היא עבדה בעבודה מאד לחוצה, הייתה חוזרת הבייתה בשעות מאד מאוחרות.
כשהפסיקה לעבוד באותה עבודה היא הייתה רגועה הרבה יותר.
כחודשיים לאחר מכן היא נכנסה להריון ללא טיפולים.

איך להרגע?
קודם כל אני מצטרף להמלצתו של קודמי על המדיטציה הטרנסנדנטלית זו אכן טכניקה מדהימה.
וכן הייתי ממליץ כל יום לקחת הפסקה קלה לעצמך, פשוט להיות עם עצמך.

yarivdamo

19:02 06/04/2007
 שלום לך

החלטתי לענות על שאלה שלך מנסיוני

האישי.לפני כשנתיים החלטנו אישתי

ואני להפוך להורים. אף כל הנסיונות

לא הביאו לכלום.נסינו רפואה מערבית

וכש שום דבר לא עזר פנינו לרפוא

סינית. ליתר דיוק לצי-גונג.

כיום יש לנו ילד נהדר בן8 חודשים.

אם תראי לנכון תוכלי לכתוב על מקום

מגורייך. ורני אכוון אותך למורה

באיזור.

בברכת חג שמח.

מנור

23:32 06/04/2007
 גופנו אוהב סדר ומחזוריות. מתח לחץ וחרדות משבשים את פעולתו. אחד מנזקי המתח הוא הפרעות בפעילות הומונלית בגוף. התוצאות ידועות השמנה, חולי ונכון גם ביוץ וכניסה להיריון שהם תהליכים הורמונליים מובהקים. המודעות שלך למתחים להם את נחשפת היא צעד גדול בדרך לפתרון. אני יכול לייעץ לך שהדרך הבטוחה לשיפור איכות חייך בכל התחומים הינה הרגעת נפשך וגופך. האמצעי עליו אני ממליץ מנסיון אישי הוא לימוד ותרגול של מדיטציה טרנסנדנטלית.  

יפעת יפעת

01:47 07/04/2007
  שלום
טיפולים ברייקי והילינג יכולים מאד לעזור בהפגת הלחץ והמתח, וגם בעזרה בכניסה להריון. הטיפולים בעזרת האנרגיות המדהימות האלה מרגיעים את הנפש והגוף, וכשהנפש רגועה גם הגוף בריא. טיפולים אלה מעוררים את כוח הריפוי הטיבעי הקיים בגוף.
מומלץ בחום!
אור ואהבה
יפעת זולר www.levhaor.co.il

לפרטים נוספים, את מוזמנת להיכנס אל האתר המצורף. 

הללי

15:37 07/04/2007
 מנסיוני האישי, תרגול של מדיטציה טרנסנדנטלית באמת מביא לשחרור ממתחים, אבל לא הייתי מצפה ממנו שגם יכניס אותי להריון.

בכל מקרה, שחרור ממתחים יוצר מצב של אושר, והאושר בא לידי ביטוי ביחסים עם ילד זה או אחר.

רצוי מאד שהריון יבוא בטבעיות, ואם לא יבוא, גם אז אין סבה שלא להיות נינוחה ומאושרת.

בברכה 

dani_gl

16:29 07/04/2007
 את/ה צורק/ת הללי

בשביל להיכנס להריון, לא די בתירגול המדיטציה הטרנסנדנטלית (TM).
אם אני זוכר משיעורי הביאולוגיה נראה שיש גם צורך בפעולה נוספת.

צדקת גם בכך שהתירגול המיוחד של המדיטציה הטרנסנדנטלית (TM) מביא להרבה אושר.
אני זוכר כשמשהי שאני מכיר התקשתה להיכנס להריון, אמרה לה רופאה סינית:
If you MisLabale, no pLegnant.
If happy, pLegnant."

למעט בעיות פיזיולוגיות, מתח מהווה סיבה מאוד משמעותית לבעייה בפוריות.
אין שיטה ידועה כיום שנבדקה במחקר מדעי, שמפרקת מתחים ומגבירה את האושר כמו TM.

הערך המוסף, הוא גם אושר רב עם התינוק/ת והתחלה נכונה של החיים שלהם כשהאמא מלאה באושר ולא באומללות (דבר שיכול להיות מאוד שולט כשרוצים הריון וזה מבושש לבוא).

אברהם ק.

21:08 07/04/2007

שלום לך,

אני מצטרף לאלה כאן שממליצים לך ללמוד ולתרגל באופן סדיר מדיטציה טרנדנסנטלית שבוודאות מוריד מתחים.

אישית אני יכול להגיד לך שלמדתי מ.ט. ממורה מוסמך של האגודה הבינלאומית למדיטציה בישראל לפני הרבה שנים והשקט והשמחה שאני חווה בזמן התרגול מלווים אותי במשך כל היום וזה דבר מאוד מהנה.

מיכל הררי

16:27 07/01/2008
 הי,

דמיון מודרך יכול לעזור במקרה זה :-)

מוזמנת לפנות אלי.

בהצלחה,
מיכל

http://www.michalsite.com 

מיכל הררי

16:28 07/01/2008
 הי,

דמיון מודרך יכול לעזור מאד.

מוזמנת לפנות אלי...

בהצלחה,
מיכל

http://www.michalsite.com 

טל רביד - מנהל הפורום

12:15 10/01/2008
 אם יורשה לי להתערב...

אכן עטו עליך מייצגים של שיטות שונות, איש איש ומרכולתו. נראה לי שמשפע האפשרויות הייתי נכנס ליותר לחץ ומתח.

מציע לך ללכת ולהתנסות. כמעט בכל מקום בארץ ישנם שעורי יוגה. השיעור הראשון הוא שיעור חינם להתנסות בדרך-כלל. לכי ותנסי ואם תרגישי טוב עם זה, התמידי ושוב התמידי. כי אין כמו ההתמדה, העיקביות וההתמסרות, כדי לסייע לנו לשפר ולהתקדם.

בהצלחה!
טל 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.