welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

"אס" .

"אס" .

21:33 31/03/2007
  טל , שלום . זה "אס".
את לא מכירה אותי - אני חדש פה ונכנסתי לצורך שאלה ספציפית .
אני משתתף חדש יחסית בפורום פירוש חלומות . לא אספר לך את קורותיי כי זה ארוך מדי ולא יודע אם הכל רלוונטי לצורך השאלה, אז אנסה בקצרה :
כ - 15 שנים שאני חולם חלומות מוזרים על מוות וחיזוי העתיד. חלומות שחלמתי הפכו למציאות - וזו לא קלישאה , ולא חד פעמי. תיעדתי את החלומות בתקווה שביום מן הימים אוכל לקבל תשובה או כיוון בנוגע לכך.
בשנים האחרונות התחלתי לפרש חלומות בצורה חובבנית - אך מוצלחת להפליא.
בפורום של פירוש החלומות , אותו מנהלת סאלי - גיליתי שאני מסוגל להבין מהחלום של החולם בדיוק מה מצבו , גילו , וכן פרטים מאוד מדויקים על החולם . החולמים מגיבים קצת בתדהמה - שהרי איך אני יודע פרטים כאלה עליהם , מבלי שיספרו לי אותם ?
נועצתי לדעתי בהרבה יותר מדי גורמים , ועד היום אין לי תשובה . אמרו לי מקורות יודעי דבר , ומוסמכים בחלקם - שאני מתקשר , ומצד השני שהכל עניין פסיכולוגי ומסתכם האינטואיציה בלבד !
אין מצב שזו רק אינטואציה - זה לא הגיוני שאדע פרטים כל כך מדויקים על החולם רק על סמך החלום.
סאלי ענתה לי תשובות ארוכות ומושקעות מאוד - ועל כך אני מודה לה.אני מקווה מאוד שתוכלי לעזור לי ע"י הכוונה או קורס תקשור - אם זה הכיוון- או פשוט לנסות להסביר לי מה קורה פה ?!
דרך אגב , אני בן 30.
יותר מאשמח לתגובה על הסיפור הארוך שלי. 

*טל*

02:30 01/04/2007
 ברוך בואך אס
ותודה על השאלה
כל מה שאכתוב בהמשך מכוון אליך בלבד ולא כולל את כל החולמים והמפרשים.
כאשר אדם חושף את חלומו בפניך, הוא נותן את אישורו להכניסך למקום מקודש ומאד חשוף, ללא הגנות וללא תרוצים וצידוקים- הוא מכניס אותך ל"דבר האמיתי" .
סביר שמילים כמו כבוד, "מילה זו מילה", מאפיינים אותך (ברגע זה אין לי מושג מדוע חשוב כרגע לציין זאת)

אתה מסוגל ליצור חיבור לאדם מעבר למישור החלום ופרושו, אלא "לגעת" בנשמת החולם, כניראה שלרב תתחבר למידע השייך להווה ולעתיד ופחות לגבי העבר של החולם.
האם מדובר בתקשור, אינטואציה? כניראה שגם, אך המילה שעולה בצורה חזקה בקשר אליך היא דווקא חיבור.

החלומות הפרטיים שלך, חשפו אותך למקום ומקור של כוח והחיבור לעצמך, מקבל עומק ורב ממדיות,החשיפה שלך למקום הזה יצרה במודע או שלא במודע את הצורך להתבונן באחרים מן הזוית ה"אמיתית" נטולת המניירות,( אף כי כמעט אין לי ספק שרבים יראו בך אדם יהיר במקצת.) העניין הרב שעולם זה מספק מאפיל על חיי היום יום בהם אתה נוהג לפעמים כמו לפי תסריט ידוע מראש, או על אוטומט והיכולת לשלב בין העולמות, מוביל לשלב הבא

סביר להניח שעד עתה למדת על עצמך, על אחרים ועל המישור בו מסרים מתקבלים ללא גבולות והגבלות של הממד הפיזי - חיים, מוות, מרחק וזמן
למדת את הכוח, אך בעיקר התרכזת עד כה בכוח שלך וכך נועד להיות, כי אם לא היית מעריך את כוחך, לא היה מתאפשר לך להמשיך למקום אליו אתה מיועד והוא לא פיענוח חלומות אלא טיפול בחלימה, במהלכו תוכל להוביל את האדם למקור הכוח שלו עצמו.

(אני שולחת את הדברים ללא קריאה שניה וללא עריכה)אם יעלו בך דברים ותרצה לשתף, אהיה כאן.

בהצלחה רבה

טל 

"אס" .

15:52 01/04/2007
  שלום לטל - אלף תודות על התגובה.
בסוף התשובה תגיע ממך . אני כמעט בטוח.
אמרת שאצלי זה בא מתוך חיבור . מה ההבדל בין חיבור , אניטואיציה , או תקשור ? ובכלל מהו השלב הבא עליו את מדברת ? שמתאים לי לפחות.
ומה ההבדל בין פענוח חלומות לטיפול בחלימה ?
יהיר אני ממש לא - יעידו על כך מכריי. אני מצפה מעצמי להמון . אני יהיר כלפי עצמי , וממש לא מסתפק במשהו שהוא לא פחות מהכי טוב.
לא הבנתי איך אני מצליח להבין פרטים על החולם מהחלום ? חיבור שלי לחולם ? מי אמר לי פרטים אלו ?
אני מבין את הדברים בתגובתך - אבל אני עדיין מלא שאלות ? איך זה קורה ? ואיך אני מתקדם מפה ?
כשאדם מגלה על עצמו דברים כמו שגיליתי לאחרונה - זה מאוד מחמיא לו - ואולי בגלל זה אני נשמע יהיר בעינייך ובעיני סאלי - אלו לא דברים שברורים לי . אולי כשאבין זאת לעומק - אקבל זאת כמובן מאליו כי לכך נועדתי .
וכן - מילה אצלי זו מילה !.
מצפה מאוד לתגובה. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.