welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

"אס" .

"אס" .

15:40 21/03/2007
 סאלי - תודה על התגובה.
אני בן 30 . אני חולם חלומות מגיל 15. החלומות מתרכזים במוות ובחיזוי העתיד. כיוון שלאנשים קשה להאמין שהחלומות שלי מתגשמים - תיעדתי אותם כבר לפני כמה שנים ועד היום.
כאשר אני חולם על אדם שלא ראיתי שנים - אני רואה אותו מיד יום אחרי - וזה קורה בקביעות !.
כאשר אני חולם על אדם אשר לא חש בטוב - אני מגלה שהוא אכן חולה וזה מובא לידיעתי אחרי החלום לאחר שאני מתעניין בדבר.
כאשר אנשים שאני מכיר נפטרים לצערי - (זו דרך העולם - אין מה לעשות)-הם מופיעים לי באופן קבוע בחלום. לאחרונה הצלחתי להבין שהאנשים האלה מנסים להעביר לי מסר מסוים.
כשקרוב משפחה הזהיר אותי ממשהו בחלום - קרוב משפחה אחר אמר לי שזה אכן קרה - בלי שידע מחלום .
בקיצור יש לי הרבה מה לספר. רציתי לדעת אם נתקלת בעומס כזה של חלומות אצל אותו חולם (עשרות חלומות).
אציין גם שהתחלתי לפרש חלומות כתחביב בצורה די מוצלחת . אשמח לפרט אם רק תוכלי לענות לי.
תודה מראש. 

סאלי

19:21 21/03/2007

אס היקר,

אני עונה לך כאן גם לגבי הדברים שרשמת בהודעה אחרת -

אז קודם כל אשרייך מהדברים שאתה רושם נראה שאתה בעל נשמה גבוהה ועתיקה ואין לי ספק שייעודך בגלגול חיים זה קשור בנתינה גדולה.

לפני שאתייחס לדברים שרשמת אני רק רוצה לרשום שהדרך להגשמת ייעוד שכזה היא כצינור המעביר מידע, גופך הפיזי אמור לתפקד כצינור וזה אומר קודם כל שהדברים אינם באים ממך אלא דרכך ושנית כמובן שעלייך לשאוף להיות כמה שיותר נקי על מנת שהמידע יזרום מהמקום הנכון, בקלות והתכוננות נכונה.
אני מרגישה צורך לרשום לך זאת כי חשוב שתנטרל את החשיבות הגדולה שאתה נותן ל"אני" שלך ושתנסה כמה שיותר להצניע את האגו - בשבילך קודם כל שהרי אין דבר החשוב יותר מתיקון המידות והגשמת ייעוד נשמתך בעולם הזה ואם מתוך כך תבוא גם עזרה לאחרים ... וואו ... אין מילים ...

אל תסיק מהדברים שרשמתי משהו לגבי השתתפותך בפורום, העזרה שאתה נותן מבורכת ומוערכת ואני מקווה שתמשיך, דבריי מכוונים לעתיד הרחוק יותר ולדבר גדול הרבה יותר שכנראה נמצא כבר בתהליך התגשמות.

אני מכירה עומס חלומות כפי שתיארת, גם אני חווה זאת קרוב לעשרים שנה אך לא באותו האופן - לא חלומות הקשורים במוות, חיזוי עתיד ומסרים לסובבים.
גם אני חיפשתי במשך שנים תשובות ולא מצאתי, לא גוף/מוסד ולא אדם ... רק ספרים ועבודה עצמית עם חלומותיי (ושל אחרים) ומתוך אימון והבנה של בדיעבד, קצת הבנה פסיכולוגית, יותר אינטואיציה והרבה יותר סקרנות ורצון גדולים.

גם כשכבר צצו פה ושם "מפרשי חלומות" זה לא הרגיש לי רציני ונוגע,
בשנים האחרונות התחילו לצוץ פורומים של פירושי חלומות (ואי אלו סדנאות/קורסים ... לא רציניים - מניסיון) ונראה למראית עין שיש התעמקות בנושא אבל ... לצערי ... ואני רושמת זאת למרות שאני עצמי מנהלת פורום שכזה ... זה לא רציני בכלל ושוב אבל ... איזה מזל שיש אותנו, יותר טוב מכלום ולו רק בכדי לפתוח את הראש, הלב, הזיכרון האוניברסלי לעולם המופלא הזה של חלומות שאף אחד מאיתנו ואני מדגישה אף אחד וגם לא הרבנים שדיברת עליהם, לא יודע לדבר את שפתם (שפת החלומות) אך בזכות פורומים אלו ונגישות הנושא לכולם, משהו נפתח וזה נמצא במודעות ומכאן זה יכול רק להתקדם ולהיות לעזר.

אתה רושם שבחמש עשרה השנים של חלימה לא קיבלת תשובות ממשיות או הסבר מינימלי מספק, אז קודם כל שני הדברים נמצאים בשני קצוות הציר ... תשובות ממשיות אני לא יודעת אם אי פעם תקבל, זה כבר תלוי בהגדרתך לממשי ובהתחשב בעולם הזה שאנו חיים בו ואני מתאפקת לא לגלוש עכשיו לפילוסופיה כי זה לא ייגמר ... אבל הסבר מינימלי מספק אתה בהחלט יכול לקבל ואפילו מקריאה בספרים בלבד ובייחוד כשיש לך כל כך הרבה חלומות לנסות ליישם את המידע עליהם שהרי בסופו של דבר אתה בטח כבר יודע שהפירוש הכי קרוב לאמת יינתן אך ורק על ידי החולם או לפחות בהכרח באמצעותו.

אני לא חושבת שאני אהיה זו שתקבל ממנה תשובות מספקות, גם מכיוון שגם אני עדיין מקווה למצוא את אותן התשובות וגם מכיוון שאם הרגשתי אותך נכון, אתה דיי פרפקציוניסט ולא תסתפק בשום דבר שהוא פחות ממוכח או מדעי כמעט, אני מקווה ומאמינה שגם מזה תרד מתישהו כי בתחום הזה זה לעולם לא יבוא, אולי אם תהפוך להיות מתקשר בדרגה רוחנית מאוד גבוהה אבל הדרך לשם גם היא כרוכה בביטול משהו של עצמך ושל הידע, בכניעה ללא נודע ... הקונפליקט ברור ?
ובכל זאת אני רוצה להתייחס לכמה דברים שרשמת ומקורות אשר פנית אליהם -

מעבדת שינה ... על מה חשבת ? איך הם יכולים לעזור לך להבין את החלומות ?

מפרש חלומות ? כמוהו כמוך כמוני ... וסליחה על הביקורת אבל מה הקשר בין חלומות המנבאים עתיד לחיים מתוכננים מידי ? נראה לי שתגובתו באה מניתוח פסיכולוגי ויכולות אינטואיטיביות שגרמו לו לזהות זאת בך ואז כביכול ברור שתתחבר לתשובתו כי היא נכונה עלייך אבל שוב ... מה הקשר ?
זה אמור לבוא בדיוק מהמקום ההפוך ועל אחת כמה וכמה כאשר אדם מאוד רציונאלי ומתוכנן חולם חלומות שכאלו, יש להתייחס לכך כאל מסר ותקשור ולא להסביר דבר אחד בשני.
יצא ניסוח מבולבל מקווה שאתה מבין למה אני מתכוונת.

מתקשר ? ייעץ לך לחפש מדריך רוחני, אמר איך ? נראה לי שאני כבר נשמעת קצת סקפטית ושלילית בהודעה הזו אבל באמת שאני לא כל כך מבינה, אם האדם הזה מתקשר אז עם מי הוא מתקשר ? ואיך זה שאין לו תשובה בשבילך מאותם המלאכים או ישויות שהוא מתקשר איתם ? או שאולי הוא כן כיוון אותך רק לא פירטת, אשמח לשמוע.

ולסיום, אם תרצה, אני אשמח אם מהיום תשתף בחלומות שלך אך בהתחשב באופי החלומות נראה שיותר מאשר פירוש ענייני, יש עבודה רצינית לעשות עם חלומותייך.
סביר להניח שאם תרשום חמישה חלומות, אותם החלומות בפורומים שונים, תקבל לחלקם תשובות שונות לגמרי, זה מוכיח שאין אמת אחת ושלא למדנו עדיין את שפת החלומות אבל זה גם מה שיפה, מכל תשובה תיקח את מה שמדבר אלייך ומתוך היכרות שלך עם עצמך ועולמך תגיע לתשובה מספקת עד כמה שאפשר כי שוב זו בעיקר עבודה של כל אחד עם עצמו.

אז מה בכל זאת לעשות ?

קודם כל כמו שאתה כבר עושה - תיעוד, בנוסף דבר שעזר לי מאוד להבין את החלומות שלי זה פעם בכמה זמן לקרוא אותם, מהבנה שבדיעבד והקשרים למציאות אפשר ללמוד המון ועם הזמן לדעת לפרש מבעוד מועד, אם תנהל במקביל יומן חיים אז בכלל יהיה מהר וקל יותר.

דבר שני שאני ממליצה לך עליו בחום זה לעבור איזה קורס בתקשור, אני לא עשיתי כך שאני לא יכולה להמליץ אבל מתגובות של אנשים בפורום הבנתי שהקורס שטל מפורום תקשור מעבירה מאוד מומלץ, בכלל אתה יכול לרשום לה על החלומות שלך, אין צורך לפרט ולשמוע את דעתה מה אפשר לעשות.

לא רשמת מה אתה עושה בחייך ועד כמה ה"רוחניות" היא חלק מחייך מלבד החלומות אך בגדול אני מאמינה שאת התשובות שאתה מחפש תמצא לאט לאט ובתהליך, זה בוודאי יהיה יותר בסגנון של תובנות והטמעתן ופחות בצורת תשובות והכי חשוב זה יבוא בד בבד עם התפתחותך שלך ופה אולי בעצם הכי חשוב לשאול זה למה אתה מחפש תשובות ולאן אתה רוצה להתקדם איתן ?
אני מאמינה שעזרה לאחרים בפירוש היא חלק מהתהליך אז אסיים בכך שכמו שרשמתי, נוכחותך פה מתקבלת באהבה ואתה יותר ממוזמן אז שיהיה בהצלחה.

אשמח לשמוע את דעתך סאלי

"אס" .

21:23 21/03/2007
 אין לי מילים להביע את הערכתי לתגובה הכנה והכל כך מושקעת שלך!באמת.
אני אתחיל לפי סדר התגובה שלך :
כן , אני אכן פרפקציוניסט , אבל לא במובן הרגיל. אצלי תמיד הכי טוב - כלומר אני תמיד ראשון - ואם לא אז אני מנווט את זה כך שיחסית לתנאים הקיימים אני בכל זאת ראשון - שזה באמת נכון , כן?! אני דווקא לא חייב תשובות מדעיות לכל דבר . אני מאוד מאמין בחוש שישי , ודברים מהסוג הזה.
אני מסכים איתך שכל התשובות שקיבלתי עד כה היו לא מספקות כלל - גם אם התכוונו לטוב.
את צודקת לגבי העניין שבו אם אקרא את החלומות שלי לאחר תקופה מסוימת אבין דברים חדשים - כך הבנתי שסבתי העבירה מסר לאבי לאחר שנפטרה , והופיעה לי בחלום עשרות פעמים .
טוב אז אני בן 30 .נשוי +2 . עוסק במכירות . אף פעם מה שאני עושה לא סיפק אותי . ומה שאני אכתוב עכשיו זה באמת אמיתי , כאילו רק את שומעת , ולא מתוך אגו. האגו שלי מתבטא ביתרון אישי על אחרים , ולא בהתנשאות עליהם.(אם לא הבנת - אסביר).
כל מה שעשיתי בחיים היה כאילו קל . הייתי הסוכן שעובד הכי פחות זמן וביחס הפוך מוכר הכי הרבה . ובשלב מסוים קודמתי להיות מנהל מכירות שיחסית היה בגיל מאוד צעיר . תמיד הייתי לא מסופק . חשבתי , ואני עדיין חושב שאני יכול יותר. כמו כן , תמיד ידעתי , ואני עדיין יודע ומקווה , שההגשמה העצמית שלי תהיה קשורה בד בבד עם סיפוק שיגרום לי להעניק למשפחתי ככל שתרצה .
עניין פירוש החלומות התחיל במקרה.
תמיד הייתי איש החלומות בבית ובחבר´ה. התקשר חבר ונתן לי לדבר עם מישהי שאני לא מכיר כדי שאפרש לה את החלום. זה היה קצת בצחוק. מהחלום הבנתי שהאישה עשתה הכל לבדה בבית , ללא עזרה , כשתוך כדי היא עוזרת גם לאמא שלה , ושוכחל לדאוג לעצמה. היא כמובן הייתה בהלם ושלחה אותי לרב שמכונה "רנטגן" - הרב משדרות . בטח נראה לך שנסעתי אליו ? - ממש לא.
לאחר תקופה ארוכה של פירוש חובבני כזה לחבר´ה - התחלתי לפרש חלומות של מכרים מהעבודה , שאת חייהם האישיים איני מכיר.גם פה קלעתי ואמרתי להן מה עומד לקרות . כמובן שאחרי זמן מה הן התקשרו לספר שמה שאמרתי קרה בדיוק. צפיתי איזה סכסוך עם שכנים , כשאותה חולמת טענה בתוקף שהכל בסדר . אז אמרתי לה לחכות קצת. לא עברו שבועיים...
עכשיו , תראי, אני יודע שהייעוד שלי זה פירוש חלומות . מרגיש את זה.
יש הרבה מפרשי חלומות שהם גם רבנים , או מתקשרים , או קוראים בקלפים. אני לא . אני איש רגיל מאוד , איך אומרים , אזרח נורמלי .
אבל כשאני מפרש חלום - אני גם קורא את החולם/ת דרך החלום .אמרתי לאנשים שאני לא מכיר את תכונות האופי שלהם . לפעמים אין לי הסבר מדוע אני אומר את מה שאני אומר כפירוש לחלום . כמו כולם אני יודע לקרוא בין שורות החלום ולהבין אותו , אך לא ראיתי מישהו שאומר לחולמת בפורום זה , למשל , שמצב יחסי הזוגיות של הוריה לא טוב , ושהיא לא סומכת על אף אחד בעולם זה - כשהחלום בכלל לא רמז לכיוון. חוץ מזה שתמיד אני שומע תגובות , כמו : נכון , וואלה. מה שאתה אומר באמת נכון.
מה שקצת חסר לי זה עוד נסיון בהכוונה של אנשים בעקבות חלומם. כלומר לפרש ולקרוא את החולם/ת דרך החלום אני יכול . אבל בזה זה נגמר - אני יכול לנסות לכוון מישהו קדימה בחיים - אבל אף אחד לא יתייחס ברצינות למפרש כמוני בטלפון או בפורום. ופה זה מתקשר לשאלתך - לאן אני רוצה הלתקדם :
אני רוצה להיות קורא בחלומות - להבין ולומר לחולם/ת דברין על אישיותם ומצבם דרך החלום , ובנוסף לכוון אותם בחייהם , ושיחזירו על מנת לעדכן איך התקדם. איך עושים את זה ברצינות ????
וסתם ככה , כמה מחלומותי :
חלמתי על חבר הורי שנפטר - שבוע לפני אזכרתו - בלי שידעתי מתי היא.
חלמתי על חברת הורי שנפטרה ממחלה שהיא מספרת לי כיצד התמודדה עם המחלה.
חלמתי שסבתי אמרה שהיא הייתה מתה שנה וחצי והיא עכשיו בחיים.
חלמתי שחבר הורי שעבר התקף לב ולא יכל לדבר (במציאות) - אז בחלום הוא הצליח לומר רק מילה אחת . למחרת אמי אמרה לי שזה בדיוק מה שהצליח להגיד.
חלממתי על ביתם של סבא וסבתא של אשתי שמעולם לא הייתי בו - ותארתי אותו בדיוק.
טוב מספיק . מסכנה את . איזה עול נפל עלייך - לקרוא את כל זה.
מחכה בקוצר רוח , באמת לתשובה !!!.

סאלי

03:55 25/03/2007
 מהדברים שאתה רושם נראה שברור שאת רוצה להיות מתקשר וכנראה תחושת הסיפוק שחסרה לך בכל דבר שאתה עושה (ובייחוד כשאתה כל כך טוב בכל מה שאתה עושה) קשורה בכך שאתה מרגיש רחוק מהייעוד שלך ... עדיין.
איך עושים זאת ברצינות ? מתחילים ! בכל דרך שהיא והנה יש לך כאן את הפורום ויש פורומים רבים אחרים שבוודאי לא יתנגדו שתשתתף בהם וזו לדעתי הדרך שלך לתרגל, לרכוש את הניסיון שאתה צריך.
בהמשך אם תרצה תוכל בקלות לפתוח אתר משלך ולהיות מקצועי יותר, אישי יותר ומי יודע לאן זה יגיע רק חשוב כבר מעכשיו לזכור שיש לך אחריות מאוד גדולה וצריך הרבה זהירות וצניעות כשעוסקים בנפשותיהם של אחרים.

אני רוצה להציע גם קצת יותר זהירות בדברים שאתה רושם, לא תמיד נכון לרשום דברים עתידיים גם אם אתה מאוד בטוח בהם. אל תשכח שמחשבה יוצרת מציאות ואמונה מגשימה עצמה ובייחוד כאשר הדברים שאתה חוזה לא טובים, תמיד חשוב לזכור שיש אינספור (אינספור) מציאויות עתידיות אפשריות והמציאות היא דבר נזיל וניתן לשינוי אז נסה לכוון את האדם, לעורר בו משהו אשר אולי, אולי ישלח חיץ אנרגיה שישנה את החיזיון שלך ... אחרת למה בכלל אתה חושב שאתה מקבל את החיזיון לפני שהוא קורה ? סתם בשביל להראות לאנשים שאתה יודע ? חייבת להיות סיבה ואולי גם הזינוק הגדול שלך בתחום יהיה כשתדע להניח את האגו בצד ותתחבר רק לרצון לעזור.

כמו שכבר רשמתי לך אולי תנסה לפנות לתחום התקשור כדי שתפתח את היכולות שלך, תבין יותר, תרכוש כלים מקצועיים שיתחמו ויהוו בסיס טוב ליכולות הטבעיות/מולדות שלך.
ויש עוד משהו שלא דיברנו עליו - חלומות צלולים והשליטה בחלומות,
יש לך את האפשרות לעשות זאת ואין גבול למה שתוכל לקבל - תשובות, ידע, הכוונה - כל שתחפוץ בו, למה שלא תתחיל להתאמן על כך ?

ולסיום, במכללת רידמן בתל אביב יש קורס העוסק בחלומות שמעביר דוקטור יוסי מידן, הקורס מיועד אמנם רק למטפלים אבל אני מאמינה שאם תיגש לשם ותבקש, יצרפו אותך לקורס.
רשמתי לך בהודעה הקודמת שאין קורסים רציניים ואח"כ חשבתי שלא הייתה לי זכות לרשום זאת כי לא ניסיתי את כל הקורסים המוצעים כך שאולי כן יש קורסים טובים בתחום וכדאי לבדוק ובכל אופן, את הקורס הזה עשיתי והוא נתן לי הרבה כלים ובכלל היה חוויה מאוד מעניינת.
בנוסף זו תהיה בשבילך הזדמנות גדולה לעבוד על חלומותייך שלך ובכלל להיכנס קצת יותר לעומק בתחום הרוח והנפש דרך המקום, החוויה והסטודנטים שלומדים שם על מקצועותיהם השונים מומלץ.

אז שיהיה לך שבוע טוב ו ... קצת יותר סבלנות אין לי שעות או ימים קבועים שאני עונה בפורום ...

סאלי

"אס" .

18:57 25/03/2007
 אהלן סאלי - זה "אס".
כן , אני צריך להיות יותר זהיר.
אבל איך את מסבירה את זה שעל פי החלום אני יודע מי האדם ומה מצבו בחיים ?
אם אלך לקורס תקשור - מה זה ייתן לי ? זה יגרום לי לתקשר עם יישויות ? אני שואל ברצינות !.
אני רוצה לדעת לכוון אנשים בחיים מהחלום - זה מה שחסר לניסיוני המקצועי.
מה השכלתך בתחום ? רק נסיון חיים ? או גם קורסים למיניהם ?
מה חסר לי כדי לפתוח אתר ?
ושאלה אחרונה - איך האגו שלי מתבטא ומפריע לי ? אני באמת רוצה לעזור לאחרים. אחרי שההתלהבות שלי מקריאת החולם על פי החלום עוברת?
תודה רבה "אס".

סאלי

19:16 31/03/2007
 אס היקר,

בהודעות הקודמות התייחסתי דיי בהרחבה לכל אחד מהמרכיבים שלדעתי קשורים בעניין ובסקרנות שיש לך.
אני מציעה לברר על תקשור אצל אלו שעוסקים בכך (המלצתי כבר על טל מהאתר הזה), אצלם תקבל תשובות יותר רציניות לגבי תקשור.
אני מאמינה שלאחר שתעשה קורס כזה או אחר, תתחבר יותר למה אתה באמת רוצה ומה באמת מעניין אותך גם ובעיקר לאחר שההתלהבות יורדת.
לגבי פתיחת אתר, כל אחד יכול לעשות זאת בקלות השאלה עד כמה זה רציני. לא חסרים אתרי צעצוע ברשת ... מה חסר לך ? הרבה אם אתה רוצה לעשות זאת באופן מקצועי.

אפשר להגיע לאנשים בדרכים רבות, יותר חשוב בתקופה הקרובה לדעתי להתמקד בעצמך, כשתתחיל לעבור תהליכים עם עצמך כבר לבד תבוא התשובה למה אתה מתחבר ואיך ליישם את מה שיש לך לתת וגם הדלתות הנכונות יפתחו מעצמן בבוא העת ... רצון, אמונה וסבלנות ... ועוד נשמע עלייך הרבה

לא אהיה כאן במהלך החג אבל אתה כמובן מוזמן להמשיך ולהגיב לאחרים

שיהיה לך חג שמח סאלי

מילנה

22:21 18/10/2008
 אני בת 14 ויש לי חלום שחוזר על עצמו מגיל 4 לפחות אני חולמת את מה שהיה בעתיד פעם חלמתי שסבא שלי מת והוא מת יום למחרת ופעם חלמתי שההורים שלי רבו ויומיים אחרי הם רבו ואתמול חלמתי על ילד שלא רואים את פניו והוא מוזר כזה וילד לא רגיל והיום בא ילד חדש והוא מוזר והפנים שלו סרופות 

מילנה

22:25 18/10/2008
 אני בת 15 ומ גיל 4 אני אני רואה את העתיד בחלום אני יכולה ליראות מה היה מחר למשל פעם חלמתי שסבא שלי ז"ל מת ויום לחרת הוא מת ופעם חלמתי שההורים שלי רבים והם רבו יום לממחרת ופעם חלמתי על קרובי משפחה שלי שאמור להגיע לישראל ולא רואים את פניו והוא מוזר כזה ושראיתי אותו הפנים שלו היו שרופות ומוזרות  

מילנה

22:28 18/10/2008
  אני בן 6 7ואני חולם מילדות על מכשפות והם מרימות אותי ולוקחות אותי לארץ נרקומנייה ושם אני רואה נרקומנים שיש לנו בשכונה 

מילנה

22:28 18/10/2008
  אני בן 6 7ואני חולם מילדות על מכשפות והם מרימות אותי ולוקחות אותי לארץ נרקומנייה ושם אני רואה נרקומנים שיש לנו בשכונה 

אלונה בויה

21:52 14/02/2009
 היי קוראים לי נונה [שם בדוי] אני בת 14...
חלמתי שאני הייתי אם חברה שלי בקניון באשקלון [אני לא גרה שם] והתחמקנו כל הזמן מחבר שלי.. אני זוכרת הכל במדויק ואף פעם לא הייתי בקניון הזה.. [במציאות] ואז פגשנו ילד אחד שאני מכירה בשם מקס אבל הוא לא מכיר אותי... והתנשקתי איתו וחבר שלי ראה את זה ונפרדנו.. ביליתי אם מקס כל היום בקניון ואז התעוררתי.. אחרי כמה זמן נרדמתי וחלמתי שאני יושנת אם מקס כשאני בת 16 והוא 18 הוא מבוגר ממני בשנתיים.. ואחותי העירה אותנו והיא הייתה עצבנית והיה לה יום הולדת.. היא הביאה לי משהו והתיישבתי על המחשב והתכתבתי אם משהו ומקס המשיך לשכב על המיטה. כל הזמן התקופפתי אליו ונתתי לו נשיקות על השפתיים ולבסוף הוא קם ורצה ללכת להתקלח הוא פתח את הדלת ואבא שלי היה שם ואז חזרנו לחדר החלפתי חולצה והלכנו לסלון ואבא שלי ואמא שלי ישבו שם ואמא שלי נראתה מאוד כועסת.. אמרתי לה אמא דיי היא אמרה משהו כמו מה דיי ואמרתי לה הוא חבר שלי תפסיקי והיא ענתה לי אני לא יכולה להיות רגוע כל עוד הוא בבית שלי אני לא הרגע עד שהוא יקבל את משמגיע לו.. ואז התעוררתי.. חשוב לציין שמקס בכלל לא מכיר אותי... והחלום הזה ממש מטריד אותי.. אחרי שהתעוררתי בדקתי באינטרנט וראיתי תמונות של הקניון ההוא והוא נראה בדיוק כמו בחלום...
יותר מאוחר הסתכלתי בבלוג של מקס והיה רשום שם "כמה מחשבות בלילה אחד, אני יודע מה אני צריך לעשות - אבל אני לא יעשה אים זה כלום."

פףץםךת

15:27 24/04/2010
 קוראים לי רון ואני חלמתי חלום שאבא שלי טס לארצות הברית לניו -יורק ומטוס מיתרסק והוא מת והוא אומר לי בחלום אני יוכל להיות איתך רק בחג העצמאוות ואז אני מצחילה לבכות ולהיות בדיאוון מה לעשות אים החלום הזה ? 

פףץםךת

15:29 24/04/2010
 קוראים לי רון ואני חלמתי שאבא שלי טס לניו-יורק והוא נוחת המטוס מיתרסק והוא הוא מת ואז אני רואה את עצמי יושבת בבית אוכלת ארוחה עים המשפחה והוא בא לי יכרוח אני חושבת ואמר לי שהוא יכול להיות איתי בחג העצמאאווות מה לעשות ? 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.