welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

BlueVortex

אזהרה!!    07:16 24/03/2007  

שלום, אני שרון ואני בת 18. אני רוצה לספר לך על מקרה עצוב, מפחיד וכואב. הכל התחיל שהיה לי חלום מוזר בו אני רואה את עצמי רוצחת באופן על טבעי (כישוף) את ההורים שלי ואת עצמי...והיה אחד ושמו מיכאל קונה (kuna) שאמר לי שהוא יכול לעזור לי להתגבר על פחדיי ועל החלום והוא אמר לי להתקשר אליו אז התקשרתי והוא אמר שיש לי את הכוח לרפא (ואני יודעת שה נכון כי היו לי חלומות שמעידים על כך) והוא אמר שאני חזקה אנרגטית, חזקה מאד...אז הלכתי אחריו על עיוור...והיינו אמורים להיפגש בת"א ויום לפני הוא אמר לי שאני אצטרך לנשוך אותו בצוואר וקצת פחדתי אבל הוא אמר שהוא מאסטר ושהוא יודע מה הוא עושה ושהוא ילמד אותי להפנט ולרפא (וזה החלום הכי גדול שלי= רפואה על טבעית) בסוף לא נפגשנו כי ההורים שלי תפסו אותי מבריזה מבי"ס...ואני צריכה להודות להם על כך...בכל אופן הוא אמר שהוא חושב שאני חלשה רק בגלל שלא הסכמתי להמשיך איתו את הקשר האנרגטי ביננו..אבל הוא לא עוזב אותי מבחינה אנרטית...הוא עושה לי כאבי ראש ענקיים והוא גורם לי לבכות ולפחד...והוא לקח לי את האמונה בעצמי ובכלל...ואת התקווה...אני מרגישה כ"כ ריקה...שזה פשוט להרוג את עצמך וזה לא היה רחקו מזה עד לפני יומיים שלושה...אני רק רוצה ללמוד לרפא ולעזור...זה כל מה שביקשתי...הוא רודף אותי בכך שהוא עושה לי כאבי ראש בצד ימין של העין השלישית שלי. זה הסיפור שלי, מקווה שתזהרו לגביי מיכאל קונה (kuna) הוא בן 19 מאשקלון...ויש לי גם את מס´ הפלאפון שלו ואת הטלפון בבית. אני כבר לא יכולה לברוח מזה, אבל אחרים כן, חוצמזה כלום לא משנה לי...רק שאחרים לא ייפגשו אותו...תודה 

eye-shadow

13:16 10/03/2007
 היי שרון, מה שלומך עכשיו?
יופי שרשמת ואת משתפת ומזהירה. יודעת כמה זה קשה ואת חוסר האונים בו את שרוייה.
מבינה באופן מוחלט את המקום והמצב בו את נמצאת.
מכירה את המקום הזה שרוצה משהו כל כך מכיוון הרוח ולמענו את מוכנה לעשות כמעט הכל כדי להגיע לכוחות הפנימיים שלך ומשם להיות מסוגלת לעזור לאנשים אחרים בדרך על טבעית.
הייתי במקום שאמרו לי כמה אני חזקה והשתמשו במילה מאסטר ועוד מונחים חזקים מעולם הרוח אשר תארו אותי ואת היכולות שלי הרוחניים.
מכירה את המגע הכרוך בזה מצד אנשי םשרוצים לנצל ומשתמשים בו כדי לשחרר אותך וכך כביכול הם אומרים שיעזרו לך לצאת מתוך עצמך ולהיות כל יכול.
יודעת מהי כפיתה אנרגטית מרחוק. מקרוב.
יודעת מה זה שמשביתים לך את הגוף גם במגע וגם דרך התנחלות פנימית בתוך בעזרת כוחות על טבעיים.
יודעת מה זו התחושה שמישהו אוזר בך גם מרחוק כאילו את בובה על חוט ומשחק בך ובונה בתוכך חסימות אנרגטיות כואבות.
למעשה הוא נמצא איתך תמיד ומלווה אותך. יוצא ונכנס אלייך חופשי. בונה את עצמו וביתו בתוכך מבלי לבקש רשות. משתלט עלייך.
כן. קשה לברוח מזה
קשה לצאת משטיפת המח שהוא לבטח עשה ועושה.
אין לי תשובה לאנשים כאלו. אבל הייתי שם. ועדיין משהו בי מאמין לאותו אדם שהשתמש בי שצורה שאת מתארת ויותר. החל מאונס נפשי, אנרגטי מרוחק ועד שזה הגיע חאונס פיזי שנמשך 4 חודשים בערך.
אני רוצה לעזור לך בכל דרך שאוכל, אם אוכל. גם אני עדין לא חזקה מספיק, אבל אם תרצי תשאירי מייל או משהו ואחזור אלייך. את גם יכולה לספר פה ולרשום פה , לבטח יש אנשים חזקים ונבונים עם יכולות אמיתיות שיכולים לסייע לך לעבור את זה ולהגיע למקומות אמיתיים ונקיים כשאת עוברת שטיפת מח שקשה ממנה לצאת או לתקשר ולספר לאחרים שיבינו אותך.
נסי להתרחק ממנו. אל תפגשי איתו. את יכולה להתלונן עליו אם זה איומים ועוד.
בכל מקרה אני יכולה להמשיך לרשום והרבה.
אם את צריכה אותי אני פה. אל תשארי עם זה לבד. עליי איימו שאם אספר אקבל עונשי םמכוחות עליוניים, ושהוא יפגע באנשים יקרים לי אם אומר משהו. ולא רציתי לקחת סיכון שאחרים יפגעו, כמו שאת אומרת שרק אחרים לא יפגעו. אבל אל תשתקי.
אני פה ואחרים גם כן.
מחכה לשמוע ממך. שמרי עלייך.
שבת שלום 

BlueVortex

14:46 10/03/2007
 תודה לך!! תודה על התמיכה!!! אני בסה"כ דיי מאוכזבת גם מעצמי וגם מהנושא האנרגטי אבל אני ממשיכה הלאה כי אני מרגישה כבר מגיל קטן אחרי המון חלומות שמעידים על יכולת ריפוי שאני חייבת להמשיך ולעזור לאנשים בכל דרך שאני יכולה! 

eye-shadow

16:03 10/03/2007
 בבקשה. ומבינה את האכזבה, את הרצון להיות בזה לעצמך ודרך זה לסייע לאחרים כי זה משהו עמוק צרוב בתוכך, אבל הבחירות לפעמים שגויות ופוצעות ויוצרות צלקות לכל החיים.
מקווה שאת ממשיכה הלאה ולא תפגשי איתו ואם זה ממשיך מצידו תפעילי את החוק ואת מי שצריך לטובתך.
ובקשר ליכולות ולכוחות את יכולה לשאול פה דברים. טל אני מאמינה תענה בשמחה.
המשך שקט ואם את צריכה משהו אני פה  

פולה16

16:48 10/03/2007
 לשרון.
אל תפסיקי להאמין בעצמך אפילו לא לרגע אחד! הוא משתמש בכוחות שלו לרעה ואלוהים יעניש אותו בחומרה רבה המשיכי להמאין בעצמך ולפתח את הקישורים שלך את כ"כ ברת מזל שיש לך אותם וחבל שבגלל בנאדם כמוהו את מתחילה להסס תיהיה חזקה את תעברי את זה אני מבטיחה לך שאת תעברי את זה יש לך תמיכה כאן בפורום אני בטוחה שכן. ותזכרי שמה שלא הורג אותך מחשל אותך!
הייתי מציעה לך להתייעץ עם מישהו מוסמך ובעל ניסיון ולשאול אותו מה את יכולה לעשות כדיי לא לסבול את זה יותר את כל הדבירם הרעים שהוא עושה לך כי זה לא מגיע לך אני בטוחה. ולהבא היזהרי! תשמרי על עצמך 

בו

00:15 11/03/2007
 בס"ד
לשרון
תבדקי אם בבית שלך יש מזוזות כשרות.
מזוזה זו הגנה אנרגטית חזקה על הבית ועל מי שבתוכו.
תאמיני ב-הקדוש ברוך הוא, אלוקים. הוא בעל היכולת, ובעל הכוחות כולם. מעל לכוחות הכישוף. תתפללי אליו בשפה שלך, שיכוון אותך להגיע למקום שיוכלו לעזור לך.

אני שולחת לך הרבה אהבה, שתעזור לך לעבור את התקופה הקשה, ולצאת ממנה מחוזקת.
בהצלחה 

ליןלין

03:43 17/03/2007
 מה הקשר לקב"ה שלך???? מה??
כל פעם מנסים להחזיר בתשובה..
העולם מורכב מסובך בלי קשר לאל. 

סאלי

11:31 17/03/2007
 תגובה לליןלין,

הדבר הכי יפה וטוב בפורום הוא בכך שהוא מקום לשמוע דעות, רעיונות, מחשבות, התלבטויות, פחדים, קשיים (והרשימה עוד ארוכה) של כולם.
כולנו שונים, באים מרקעים שונים, חוויות והתנסויות שונות והשוני הזה הוא מה שהופך את הפורום למקום בו אפשר ללמוד כל כך הרבה, לקבל כל כך הרבה.

בדיוק כמו שלך יש את הזכות והבמה לרשום כל העולה על דעתך מתוך עולמך כך גם לאחרים ואולי "החוק" היחידי בפורום הוא לדעת לכבד את כולם על דעותיהם ואמונותיהם השונות והתגובה שלך לבו מאוד לא מכבדת, זה חורה לי ולכן אני מרגישה צורך להגיב על כך.

זה לא אומר שאת חייבת להסכים או לקבל (דעות ואמונות שונות), אך בטח לא להתקיף אדם שמשתף מעולמו ובייחוד כשזה נעשה אך ורק מתוך אהבה אמיתית לזולת, דאגה, אכפתיות ... חמלה.

זה שאת לא מרגישה חיבור לקב"ה לא שולל חיבור של אדם אחר ולא הופך חיבור זה ללא נכון,
אם תקראי שוב את הודעתה של בו ולא מתוך התנגדות כל כך גדולה תביני שמטרתה לא להחזיר בתשובה אלא לשתף במה שממלא אותה, מחזק ומכוון אותה ואולי לא נכון שאגיב בשמה אך אני מרגישה ומאמינה שהדברים נרשמו באמונה שלמה שזה יכול לעשות גם לשרון טוב.

ואם הרגשת שאת יכולה להטיח ביקורת אני מקווה שגם תדעי לקבל אחת אז אני מרשה לעצמי לכתוב לך שלדעתי במקום שיש התנגדות כל כך גדולה יש עניין גדול מאוד, לא עניין שמתורגם לסקרנות כי ברור לי מהודעתך שאת לא רוצה לשמוע דבר וחצי דבר בכל הקשור לדת, אלא עניין לבדוק - לבדוק ממה נובעת ההתנגדות וחוץ מזה אם העולם כל כך מורכב ומסובך בלי קשר לאל כמו שרשמת, אולי קשר לאל יהפוך אותו לפחות מסובך ... וכותבת לך זאת אישה חילונית לחלוטין.

אני לא רוצה לשפוט אותך כחסרת סבלנות או כבוד לאנשים אחרים כי יכול מאוד להיות שיצא לך להיתקל ביותר מידי אנשים "מטיפי דת" בחייך שגרמו לך לאנטי וההודעה הזו כמוה כקש ששבר את גב הגמל אבל אולי זו הזדמנות טובה בשבילך לראות שבלי לשים לב "נפלת" למקום הזה שיוצר אצלך אנטי - הטפת בעצמך רק מהכיוון האחר.

ולמרות שאולי הביקורת נוטפת מדבריי מקווה שתדעי לקבלה בהבנה,

שבוע טוב ומלא אור לכולנו סאלי

*טל*

07:16 24/03/2007
 שלום לכם

תודה על השיתוף והאומץ להוציא את הדברים החוצה.

אתחיל דווקא בנושא פרקטי והוא התגוננות, שלאחר מעשה.

אין ספק שניתן להשתמשבכוח אנרגטי, בדיוק כפי שניתן להשתמש בכוח פיזי
ניתן להפריע אנרגטית, ניתן לעודד אנרגטית ואנחנו נחשפים לזה כל יום יותר ויותר.

התחברי לנושא ההגנות האנרגטיות, קראי על כך והתנסי בזה ותראי כיצד הדבר פועל ניפלא.

ועכשיו לשאלה...איך חשבת להיפגש עם מישהו שאומר לך שתדרשי לנשוך את צווארו? איך הוא הגיע אליך?
ולמה את משוכנעת שהוא לא "עזב" אותך?
ומה קורה איתך עכשיו? 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.