welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

לבן

רונית שלום! אני שוקלת ללמוד תחום טיפולי, ולאחרונה שואלת את עצמי מה גורם לי לרצות לבחור בדרך זו,
ברור לי שזו לא תשובה אחת אך אולי תוחלי להמליץ על ספרות בנושא
תודה מראש, לבן  

רונית נשר

00:17 26/02/2007
 הי לבן,
מה שלומך?
זו באמת שאלה מצויינת- מה לדעתך גורם לך לרצות לבחור בתחום הטיפולי?

אני לא משוכנעת שספרות מקצועית היא זו שתעזור לך לבחון את הדילמה הזו.
מכיוון שבחירת הנתיב היא כל כך אינדיבידואלית ויכולה להיות קשורה להרבה מאד מאפיינים.
יש תיאוריות שאומרות שילדים בכורים נוטים להיות מטפלים, כי כאלו היו כל חייהם (אבל אז מה עם כל אלו שאינם ילדים בכורים ובכל זאת בחרו בנתיב הטיפולי?)

יש תיאוריות שמדברות על אנשים שחוו קשיים בחיים, או טראומות וכעת רוצים לתקן אותן דרך טיפול ( ושוב, גם עם תאוריה זו יש לי קושי - כי יש הרבה מטפלים נפלאים שחייהם היו קלים יחסית ונטולי טראומות ממשיות..)

יש תאוריה שאני מאד מאמינה בה, שמדברת על ייעוד.
על מקום פנימי טיפולי שמחפש דרך לבטא את זה החוצה, ולתרום לעולם.

בקיצור יש עוד אלף תאוריות-
האם ניתן לבדוק דרכן? אולי כן...אינני יודעת.
אני מאד סקרנית לשמוע מה תגלי בסוף הבדיקה ואשמח אם תעדכני אותי...זה באמת מסקרן...

בכל מקרה אציע לך אולי לשוחח דווקא עם מטפלים שונים שאת מכירה ולשאול אותם מדוע בחרו בנתיב זה.
ייתכן וזה יחבר אותך לתשובה שאת מחפשת בתוך עצמך.

את גם יכולה לעיין בספריו של ארווין יאלום- ובעיקר בספר : מתנת התרפיה, שם הוא מביא דוגמאות רבות מעצמו כמטפל.

אם למישהו מהקוראים יש הצעות נוספות- אשמח לשמוע/לקרוא.

ואם יש לך שאלות נוספות- אנא כתבי שנית.

כל טוב, לילה טוב,
רונית נשר.

דבי 8

07:43 26/02/2007

בוקר טוב לבן

לשאלתך מה גורם לך לרצות ללמוד את רזי הטיפול, אז ככה שמעת על המושגים: ידיעה פנימית? אינטואיציה? תחושת בטן?
לבן, בשלב מסויים בחיינו אנחנו מגיעים למצב של שאלת שאלות ורצון לדעת את התשובות למה בעצם אנחנו פה?
מה אנחנו יכולים לעשות כדי שנועיל ונעזור לאחרים, אם זה בריפוי או ייעוץ או כל דבר אשר ישמח את ליבנו ואת נשמתינו, ואת הזולת.

לבן, אני מציעה לך ללכת להרצאות מבוא בתחום הטיפולי, ישנם דרכים ושיטות רבות, ואת בעצם תוכלי לבחור בטכניקת ריפוי או בשילוב של כמה שיטות.מה שהכי ידבר אל ליבך זוהי הדרך שתבחרי.

יום טוב
באהבה דבי

לבן, על פי תאריך הלידה ושמו של האדם ניתן לראות באילו כישרונות הוא מבורך.

לבן

12:45 27/02/2007

תודה על התייחסות,
אני חושבת שזה באמת מעניין לשאול מטפלים למה הם בחרו ומה משך אותם לטפל ולא משנה באיזה תחום,
לכן אני כותבת בפורום זה, ומזמינה מטפלים אחרים להגיב.
אולי זה יעזור לי לברר עם עצמי את המשיכה שלי לטיפול.
לדבי, בקשר ליעוד ותאריך הלידה אני מאינה שלכל אחד כמובן ישנם כישורים מולדים וכאלה שנרעשו מנסיון החיים אך האדם הוא הבוחר את דרכו תוך שיכול וייעוץ,
ותאריך לידה לבדו יכול רק לכוון ולהתחבר למה שכבר ישנו "באופק" 

רונית נשר

19:47 27/02/2007
 הי לבן,
אז אני גם מזמינה את המטפלים שקוראים את הפורום הזה, לכתוב ולשתף מדוע בחרו בנתיב הזה.
אח"כ גם אני אשתף, בשמחה.

ערב נעים,
רונית. 

בו

01:08 01/03/2007
 בס"ד
שלום לבן,
ההחלטה שלי להיות מטפלת היתה אחרי שקיבלתי טיפולים שונים, והבנתי שבתור מטופלת לא אוכל לקבל את מה שאני באמת זקוקה לו.
חיפשתי אהבה שתמלא אותי, ומה שקיבלתי היה חלקי בלבד.
פתאום הבנתי שיהיה לי הרבה יותר קל וטוב אם אהפוך את הכיוון. אם אתן אהבה, זה ימלא אותי הרבה יותר, מאשר אם אקבל אהבה.
בחרתי בטיפולי גוף-נפש כי מאד רציתי לגעת באנשים הן בגוף והן בנפש. בהמשך אני מתכוונת להוסיף וללמוד קורסים שקשורים להבעה ויצירה.
כל מה שלמדתי, בחרתי ע"פ מה שמשך וסיקרן אותי.
לכל בי"ס יש ערבי מבוא שבו את יכולה להכיר את הנושאים השונים, לשוחח עם המורים המעבירים אותם, ואת יכולה גם לשוחח עם מועמדים מתלבטים כדי לחשוב ביחד מה כדאי ע"פ החוויה של כל אחד.

בהצלחה

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.