welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

מירי 84

שלום לכולום,
אני סטודנטית באונ´ בר אילן, אני חוקרת חויות לאחר המוות וחזרה לחיים.
אני מחפשת אנשים שחוו חויות דומות או ששמעו על סיפורים הקשורים בנושא ויכולים לספר לי.
אז אנא אם אתם יכולים לעזור לי ולשתף אותי, אני אשמח לשמוע, אפילו אם זה לא לגמרי מתחבר לנושא.
תודה רבה.

עידן 23

01:46 11/03/2007
 היי מירי
אני עברתי מוות קליני של שעה וחצי , זה היה דבר שלא באמת אפשר לספר במילים זה היה ממש עניין של איפה אני עכשיו ? ומה הולך מסביבי?

מירי 84

13:43 12/03/2007
 עידןשלום,
אני אשמח לדבר איתך על הנושא, איך אפשר ליצור איתך קשר?
אני גם שלחתי לך מייל....אם תוכל לעזור לי אני אשמח.
תודה רבה
מירי 

kpir_ka

00:48 05/06/2008
  אני יניב מטירת הכרמל ודודתי דליה עטרה, שם משפחתה:אליה, מטירת הכרמל, בת חסינה, ומורדכי, עברה 6 התנתקיות{יצאה הנשמה} מין הגוף על ידי הבורא עולם וכי בפעם הראשונה הבורא התגלה אליה בצורת ברק והקול שלו היה רעם עצום ואדיר שאין לשאר{ממש היראה ופחד גדול} ואמר לה אני הבורא עולם, אני חי וקיים, ורואה את כולם, ועם לא יפסיקו לחטטאת לי הפיל גזרות קשות, היא ברחה מהתדהמה ומההיראה הגדולה שנפלה עליה כי לא היקלה את הדבר הזה מעוצמת התדהמה וניכנסה אל ביתה ניכנס מלאך לבייתה ממש כבן אדם כולו אור מקרין ואמר {בשמו של הקדוש ברוך הוא} אין לך לאן לברוח ואף אחד לא רואה אותי חוץ ממך ואני עוד החזור שנית יצא מדלתה זה היה נבואה {מדובר על אישא שהיתה על רקע בסיס מסורתית שהיתה רחוקה יחסית מעדת ועל בסיס אמונה באלוהים אבל ללא אמונה בעולם הבא כך את שהיא ראתה מה שנתנו לה לראות ולמסור לכולם} ובפעם השנייה הבורא בא ואמר לה אני הקח את נשמתך למעלה ואת תאמרי את כל אשר אומר לך לכולם {עם ישראל}, ואכן לקח אותה למעלה והעביר לה מסרים לכל עם ישראל שבהם גלויים נוראות ומוראות {נוראות עם לא בחוקותיו} ונתן לה ויתן לה לעשות ניסים וניפלאות היא אשת בית צנוע ופשוטה שעדין אותם דברים לא יצאו לאור לעניי כל{כולם}ובעזרת השם יצאו בישביל לקרב ולחזק ולהעיר את כולם לידיעה אמונה וביטחון בשמו יתברך כפי שנאמר לה בגן עדן ,והיא שליחתו{ממש בדומה לותורתנו בתנך הקדוש על סיפור משה} וכי הבורא ממתין להשתדלות שלה והעשיה לכבודו{ומי שיפריע יוזיזו אותו הצידה זאת הבטחת בורא העולם }, כמו שנאמר לה בעולם האמת בגן עדן,{יחד עם זה היראו לה את גהינום וכל זה ביגלל שגם היה קשה להקל ולהפנים אתת הדברים העצומים האלו היא שמעה וראתה אתפיתחו של גהינום פתח כמו של אף ממש ולידו ממש גן עדן ושהיא היתה ליד פיתחו של גהינום היה אור מבפנים ושמועו, צרחות, יללות, וזעקות, עמדו שם שתי מלאכים שומרים בפתחו של הגהינום ושאלו אותה איך הגעת לפה ,היא השיבה ,האני לא יודעת? ואז הסבירו לאן לחצות ולפנות בשביל שהיא לא תימצא כי זה לא המקום שהיא צריכה להיות כאשר עשתה את מה שאמרו לה ראתה מלאכית שלכחה אותה לגן עדן ושם היה לה קסם ותענוג שאין לתאר ולשאר איזה רוגע שלווה הרמוניה הכל משתלב ביחד כל הדברים הנחמדים והטובים שהיא אפשר לתאר תענוג כזה מושלם שגם לה לשכוח מין העולם וביכלל שהיא היתה קיימת פעם{ בעולם העשייה קמובן} בעולם הזה יחד עם זאת היא אמרה אני לא מאמינה לא מאמינה כי אני אישא פשוטה בשביל כל הדבר הזה אני כל כך פשוטה היה פשוט קשה לעקל את זה ואז הבורא הכניס משהוא חם לגופה סגול והתחיל כמו לחבס את נשמתה והיא שמעה רעש של ברזלים כמו מרכבה ומשך את נשמתה מעלה לכיוון התיקרה ואמר אני הבורא עולם מחייה וממית ואת רוצה לראות והיראה לה אדם שוכב ומחוסה בכיסוי לבן ואז היא אמרה, לא, לא, לא, אני מאמינה, לא, לא ,לא, אני מאמינה, רק רצתה כיביכול לרדת אל גופה כי הרגישה מרחפת, את תילכי ותספרי את כל מה שציוותי עלייך ואז אמרה אני הלך לספר את כל מה שציוותה עלי , שיגידו מה שיגידו, וזה רק בקצרה משהוא קטן על קצה המזלג עד מאוד והיא חלק מהגאולה שיש בהם מסר חד וחלק, בתימצות קטנטן, מתוך אין ספור גילויים , בכללי, המסר. הבורא אמר לה תוך כדי שהיא בשמיים{עולמות העליונים} אני הבורא עולם, אני חיי וקיים, ורואה את כולם ,ועם לא יפסיקו לחטאת לי, הפיל גזרות קשות , אני הבורא עולם, אני הבורא עולם, אני הבורא עולם,והוא חזר על זאת גם בשאר ההיתנקיות{הנשמה מין הגוף יוצאת} אמת, אמת ,אמת, מה שאמרתי וחס ושלום וחס וחלילה, אין פה אות אחת ,כיזבית או שיקרית, עם אתם רוצים לדעת עליה הינה המספר שלה, של בייתה{ 04 8575961 }תיראו היא לא יודעת אבל אני עושה את המעמצים לפרסם את מה שקרה לה כי משמיים ציוו עליה, שכל מי שמכיר אותך, יעזור לך במה שהוא יוכל אני מקווה שתקבלו את זה בנועם וברעות ובחדווה, ושלווה ,ועם תירצו ישנו המיספר בשביל לדעת עליה את כל האמת היא הצילה על ידי ניסים גלויים בזכות הבורא יתברך שנתן לה לעורר ולחזק לתשובה,ולרפא חולים, מינחים עד חולי סרטן תוך רגע עד זמן קצר של ימים הברכה תבוא עליכם עם תעמצו לבבכם לעשות את מיתב יכולתכם לפרסם את הדבר הגדול הזה לשם שמיים והכל לטובת כולם. שיוצא עוד מעת ביזכות השם יתברך וזה היזכר לדורות אז תאמין לי אחי היקר או אחותי היקרה אנו כל כך מרובעים בדרך כלל וחכמיים בפילוסופיה ופרשנות הקטואלית אבל בעיניין אנו לא נידה מדיבורים רק נימצא כל מיני שאלות ואשארות של אחד כזה או אחר שיגיד דבר מה בסיכלו המרובע והקטן שנולד אתמול שלשום וכי מדובר בדעות ומחשבות שאין להם שחר ואין להם סוף בעיניין שמתנגדים לקיום הבורא ומציאותו, כי בסוף הכל בתברר ומתלבן, כמו שכתב שלומה המלך, החכם באדם: סוף דבר הכל נשמע, ואת האלוהים הירא, ואת מצוותיו שמור, כי זה כל האדם.{ רבי שמעון בר יוחאי כותב ברוח הקודש בספר הזוהר הקדוש ושם הוא הוסיף את מילויו בקשר לחוכמה וכך הוא אומר שלומה המלך החכם באדם: כל מה שידעתי היה הרבה מאוד רחוק מין החוכמה מפה אנו מבינים שהאדם צנוע ומבין ששום דבר לא שייך לו ושהכל ניתן ונחנן משמיים אפילו נשמתו שייכת לבורא וזה מראה על חוכמה עצומה} וכמו שכתב שלומה המלך: רבות מחשבות בלבב איש ועצת השם היא תקום, בסופו של דבר המחשבות שלנו בגדר הבל המה דברים שאנו עצמנו לא יודעים על מה אנו מדברים ובסוף שאנו אומרים ,א, והוא אומר ,ג, ושלישי סובר ,ד, בסוף של דבר יוצא ,ת, מה שההינו והעזנו להיתיימר לדעת רחוקים מלדעת{ עם הינו יודעים הכל ממילה זה היה מבטל מעלנו את האמונה באלוקים כל יכול כי כבר אנו יודעים מה שמשווה אותנו עליו אבל מכיוון שאנו לא יודעים ועם נידע אז יהיה תמיד כלום ואפילו לא כלום ביחס לבורא אין סוף של חוכמה ותבונה מה שעושה אותו אלוהים} לכל אילו שחושבים שהם יודעים אנו לא יודעם כלום ועם אנו רוצים לדעת באמת את תכליתנו בעולם הזה יש דרך אחת שהיא התורה, והצדיקים הקדושים ותלימדי החכמים וכל מי שעושק באמת בתורה. אני מאחל ומברך מכל ליבי את כל עם ישראל, שאדוני השפוט את כולנו לטובה, ויחזיר אותנו ביתשובה שלמה, ויעורר ויחזק ויקרב אותנו, בעול מלכות שמיים, שמירת המיצוות ,והיראת השם יתברך ,בידיעה ואמונה וביטחון בשמו הגדול והנורא, ונזכה להיגאל ולראות משיח, צדקנו במהרה מימנו, ויושענו על כף הזכות למען שמו. אמן , ואמן. 

kpir_ka

00:52 05/06/2008
  שלום אני יניב ואני שמח לבסר ולהגיד לעניות דעתי שמה שעברת באופן וודאיי ונכון לכל דבר והכן זה קיים בכל העולם באינטרנט בספרים העיניין הזה מאוד שכיח מרוב המיקרים סקר גלוב קבע ארי מחקר מעמיק בשנת82 8 מליון המריקאיים רחוקים מלהאמין במציאות המוחשית והאמיתית שאחרי המוות חוו וידעו והרגשו והשתנה דעותהם ומתכליתהם והמציאות לגבי החיים בגדול בעקבות המקרים האלו{ אחד מספר שהוא יצא מגופו והיה כל כך שלו ורגוע מין תחושה של טוב כל כך שאין להמחיש במציאות תחושות כאלו, והוא נימשך אל האור במינהרה והוא ידע שהוא ניצב לפני הבורא העולם והוא הירגיש עטוף בהאבה וברוגע ובטחון ושלוות עולם הכל ביחד בשלב מסויים אחרי שהיראו לו את חייו נעים לפניו כל פרט וכל מחשבה שחשב בחייו אפילו הדברים הכי מביכים שהאדם היה מעדיל למות ולא לספר{ ביגלל זה הסבל והבושה למעלה עצומה שאנשים מספרים שנשפטו והיראו להם בכל מה שהם פגמו חטאו וקילקלו ולא יכלו ולשאת את הבושה ואותם אנשים מספרים ואומרים שהיו מעדיפים שיחניסו אותם לגהינום ושלא התבישו ככה} ונאמר לו שהוא צריך לחזור וזה זמנו והוא אבין זאת כי נתנו לו להבין כי בורא העולם יודע את בחירי ליבנו ומה טוב הנכון והאמיתי ביותר בשבילנו} ואכן אנו מבינים שהקדוש ברוך הוא מצפה מאיתנו לממש את תכליתנו בעולם על ידי נסיון הכוונה ולמידה וזה קיים רק בתורתנו שניתנה מפיו של האלוקים אל משה ותורת משה אמת כך סוברים מרבית הארכיולוגים והגאולוגים והמדענים אחרי שמצאו את תיבת נוח על ערי העררט ובידיוק בגודל וברוחב ותגליון וממצאים על מספר הניצולים כפי שמתואר בתורתנו הקדושה לפני 4000 אלף שנה לפיכך כבעו והגיעו למסכנה שלא יכול לעולם סברה כזאת בתורה באופן נחרץ וגלוי בעיניים שמאמת את התורה ומוכיח ומשכנע שהתורה לא נכתבה על ידו של אדם רגיל ככל שיהיה חכם אלה ישות מופלאה וזה האלוקים שנתן ומסר למשה וכי גם מצאו על ההר אבן בת 4000 אלף שנה שהיתה ונמצאה בסביבת התיבה שכתוב עליה בכתב דיו שמע ישראל אדוני אלוהינו אדוני אחד ואת צריכה באמת לקחת צעד חשוב בחיים יש מטרה אחת ויחידה שזה שמירת המצוות והיראת שמיים ומי שיגיד לך עזבי או את לא יודעת את לא מבינה או הכל שטויות או אין מטרה אחת וזה פשןט להיות קיים כמו חיות בגונגל בלי בחירה אמיתית על ידי התורה ומטירייליזם והשמאל בדרך של הפקר כקופיף בגן החיות דעתם באי ידיעתם את האמת והוא בדרך כלל האדם שלא מאמין ולא ההולך בשמירת המצוות והיראת שמיים ורחוק מלדעת את תכליתו הנכונה היציבה והאמיתית שנימצא בתורתנו הקדושה , על תשמעי ועל תהרהרי את מצפונך למה? כי רק את יודעת ואת לא יכולה לבוא ולהמחיש לבן אדם שהוא לא יודע במה מדובר ואין לו את הכילים בשביל לדעת כשהוא בתוך הכלי בעולם הזה שקוראים גוף עד אשר מתוודע ומוכיר לדעת את המציאות האמיתי באמת { כמו שאת יודעת} וכל מי שיגיד אחרת, אני תמיד אומר אתה יודע במה מדובר תסביר לי תנתח את המצב כנס לעומק העיניין הלבן את המיקרה ותבהיר את כל שלב ופרט אחר כך דבר לא לדבר משהו שאתה לא מבין דברים הבל בהלמה סתם לזרוק באוויר לכאלו אני לא מקשיב רק למה שמראה את האמת את הנכון היציב העמוק יותר ורק בתורה שתפשט תבהיר ותלבן לך את המציאות לתכליתך בעולם הזה מחוייב על הדעת שיהיה חיים אחרי המוות כי עם אנו חושבים על זה קל וחומר שהבורא חשב לפנינו כי הוא ברא אותנו וכי עם "אין עולם הבא" העולם הזה ממילה לא היה יכול להתקיים{ תחשבי עם אנו כמו חיות בלי נשמה אז בשביל מה עולם כל כך מורכב וחוקתיו מופת ופילאי ואמיתי עד כדי כך שלא ולעולם לא יהיה חקר לבריאה הזאת ואנו כיום יודעים כמעת כלום על החומר ושינויו ומוקבותיו בין הדומם החי הצומח וכל החומר שקיים הביפרט נזר הבראיה האדם הניראה לך מחשבה חולנית כמו החילונים שלא יודעים הרבה על מציאות הבורא אבל כיום ותמיד אין דבר כזה כל יהודי בנישמתו שתישאלי ברחוב למציאות הבורא הוא יענה לך בחיוביות על קיומו וזה מחייב ועם יענה בשלילה זא לא אומר שהוא מאמין זה אומר שהוא יודע ובחן את הדברים לעומק את כל המורכבות האין סופית של הבריאה הזאת תחשבי טוב עם תיראי העולם לא יכול לבוא במיקרה כי מקרה זה הגדרה שמשהוא קורה ללא מניע ללא מסדר פשוט מכלום וכמו שידוע שאת כמה בבוקר ומוזגת לך לשטות איזה דרינק כמובן שעם לא תעשי את הפעולה הפשוטה הזאת מין הבקבוק אל הכוס זה לא התמלא מעצמו בעורך פלא קל וחומר שהעולם שהוא דורש מחשבה כל כך עצומה שאין לתאר ושאר את גודל המחשבה והידיעה בשביל לברוא עולם כזה שלם ומורכב וקל וכומר שמדובר במשהוא שצריך להיות יותר משלם יותר ממושלם בשביל לברוא כל זה אף מדען בעולם לא יכול להוכיח מקריות וכל הדבר הזה השארות וסברות כי אין להם את הכילים בסיכלם ולכל המדע בכלל להתמודד עם השאלה הזאת שמחייבת כל בן אנוש להאמין בתוך תוכו{ אני מכיר הרבה אנשים שלט האמינו וכפרו ולכלכו את פיהם בלי ידעה ובחינה פשןט כי כך רצו כי רחקו מין התורה והסל כל כך מרובע שמביא את האדם להאמין שאנו מאיזה מרך דיסה קוסמין מין העבר באמת בדיחה ששוללת את המציאות וכאשר קרא משהוא לבני משפחתם תאונה מחלה כל דבר רע כזה או אחר למי פיתאום הם זועקים לאן אמא סבתה או דודה ארי כמובן הם צועקים וזועקים אלוקים עזור מפה אנו מבינים שאנפש אוטומטי שהיא בשעת מצוקה היא נמצאת בהכרה ובמודעות בא הנפש מתגברת על הגוף ממצוקה ואז פשוט זה יוצא ונישלף מתוחינו האמת בגלל זה אנו גם צריכים להבין גם את הסבל בעולם שהכל בא לטובה ואדוני הוא טוב רק צריכים להתפלל והוא מושיע{ ודעי לך כלום נישאר כלום משהוא שהוא לא קיים נשאר משהוא שהוא לא קיים וממילה הכוס שלך בבוקר שאת שותה ממינה גם לא תתמלא מעצמה בהקריות העולם מעיד על סדר הוא זועק סדר וסדר מעיד על מסדר ושתביני מה שמרמז על בורא אחד שכל מה שקיים קיים על בסיס חומר עיוני אחד לכל מורכבות החיים שמעיד על מסדר אחד תאמיני לי אני מכיר אין ספור סיפורים אישיים שלא כתוב באנטרנט או בספרים שתואמיים לשלח וכל מקרה לגופו שופטים למעלה לטוב ולרע ובורא הועלם נוטה לרחם תמיד וביגלל זה הבורא גם מחזיר גם נשמות שנישפטו והיו צריכים להכנס לגהינום וניתן להם הזדמנות לחזור ולשנות את עצמם לטובה לטוהתם ואת עורך חיים שלהם ודרכי התורה ושמירת המצוות כמו צניעות שהאישה חייבת באותה מידה אתרה גם מצווה להתדגנדר ולהתאפר ולתפח ולאראות טוב יחד עם בגדים צנועים כי יש יופי צניותי שכולה ענבה ופשטות ששומר על כבודה ויש יופי של פריצות שכולה תאוות וחמידות מגונות ומחשבות של זימה ממש זנותי וכאילו היא מווכרת את גופה{ כבודה של האישה} וזה איסור משמיים אני מכיר הרבה נשים שנישפטו למעלה על זה למרות שלא רצו להאמין אני אומר לך גם עם נאמין שניבאנו מגוקים בסופו של דבר אנו נידע את האמת והאמת תיהיה כואבת בגלל שהקשנו עורף וסבבנו אותו לפני הבורא וכמו שאומרים עין תחת עין אבל הבורא אין סוף של רחמים מרחם ונותן לאותם נשים לחזור בתנאי שיתקנו את עצמם בשבילהם שלהם יהיה סכר גם בעולם הזה וגם לעולם הבא וזה זכות גדולה שאדם עובר את העיניין הזה של מוות קליני וגם מחייב את האדם לעשות שיקולים לעבר עתידו הטוב כי כבר ראה ויודע אז זה מחייב וזה יושב על המצפון ולא ראיתי עד היום אדם שעבר את זה ולא התחזק והתקרב והתעורר בתשובה בשמירת המיצוות אפילו גויים הכירו בזה שהם בריאות רוחניות ושהגוף הוא רק כלי ושעליהם להיות יותר טובים לבריות ובדרך ארץ והכל אפשרי צעד צעד אבל פשוט להתחזק אשא בצניעות גבר תפילין . אז דעי לך על תקשיבי לאנשים כאלו או אחרים שלא יודעים על מה מדובר ומנתחים ומלבנים ומבהרים ומפשטים בכאילו את מה שהם חושבים שהם מבינים ושהם רחוקים מהתורה דעי לך אדם שהוא חושב שהוא כל הזמן מבין ונילחם על משהוא שהוא לא מבין הוא טיפש גמור אדם חכם בודק שתי צדדים שומע קודם לכן מתבונן משווה בודק לעומק מה נכון ומה שקר ואז מסיק מסקנות אבל מי שמתיימר לדעת בלי לדעת באמת זה אדם טיפש שחש שהוא חכם ויודע אבל אילו אנשים כסילים למדתי בזוהר הקדוש שכתב ברוח קודשו רבי שמעון בר יוחאי זכר צדיק וקדוש לברכה שהיה אחד התנאים העצומים שהוציאו את תורת הניסתר לאור תלמידו של רבי עקיבא מגדולי וענקי התנאים והוא כותב ומצטת: שלומה המלך שלא קם ולא היה בחוכמתו החכם באדם בא ואומר כל ידיעתי שניתנה לי עוד רחוקה בהרבה מאוד מין החוכמה דבר ראשון מוכיח שאדם צנוע הוא וכך אדם חכם צריך להיתהג כך כי בסך הכל הוא יודע שכל מה שניתן לא משמיים שייך לבורא ונישמתנו גם היא שזה האני האמיתי של כל אחד ואחד על הארץ וכל בני האדם וביכלל קימיים יותר משמונה מליון אנשים עם נחלוש ולחרוש את כל העולם נגיע לארבעים מיליון ורק בשנת 82 ועוד השאר שמדובר בעוד 52 אחוז בארצות הברית שלא סיפרו ועם נסכם את כל השנים מאז ועד היום נגיע למיספר עצום שבילתי ניתן לשלול וכל מה שמצחיק אנשים לא תופסים אז הם נתפסים על מה שהמוח יכול לתפוס השארות מחשבות המוח וכדומה ולא למדים בתורה ביגלל זה צריך את התורה היא נותנת לנו לתפוס את המציאות הקיימת אני השלח משהוא שלא תאמיני ויחזק לך את האמונה כמה אנחנו בריאות חשובות בעיניי הקדוש ברוך הוא עצה שלי תתיעצי לכי לאיזה צדיק ותיראי מה הוא יגיד לך? 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.