welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

tommyla

אז ככה:
אני בן 19 וחצי , חייי עם הוריי, לא עשיתי צבא כי לא קיבלו אותי ואני כרגע לומד במכללה פה באיזור ..
אני לא מצליח לממש את היכולות שלי , את הפוטניצאל שבי , אני מרגיש שאני צריך שינוי ..וחשבתי כשהתחלתי ללמוד ,ש-זה בעצם יהיה השינוי שאני " זקוק " לו .
הבעיה שלי היא שאני לא מצליח ללמוד כמו שצריך , אני לא מצליח למצוא את הסבלנות לכל הדברים , ללמוד אני לומד דיי ב"כח" הבחירה של המקצוע ש"בחרתי " ללמוד הוא בעצם " בחירה"
של אבא שלי , וגם שלי כמובן כי הוא "השאיר " לי בחירה של מקצועות שמתוכם בכלל רציתי ללמוד אדריכלות, אך מחשבה על העתיד הרחוק יותר הראתה כי זה לא מקצוע שאפשר להתקדם בו לבד , ובחרתי בהנדסאי תעשה וניהול ..
בכל מקרה , כשאני לומד בבית אני לא בעצם " לומד" אני סתם חזור על החומר ולא מוצא את " הכח " ללמוד בצורה רציפה , כשיש לי ימי חופש אני לא לומד בהם וסתם מתנהג בצורה ילדותית ומבזבז את זמני על המחשב או בצפייה בטלויזיה , אני לא יודע איך זה, אבל אני כןןןןן !! רוצה ללמוד וכןן רוצה להצליח ולהוכיח את עצמי , אבל משו חסר , משו צריך תיקון משו .. משוו .... מונע ממני
אוליי את-אתה -אתם יכולים לספק לי חצאי תשובות אפילו ?
בבקשה.. : -

*טל*

00:29 07/02/2007
  שלום וברוך בואך לפורום

ניראה כי הכל שקוף וברור, אבל בוא נתחיל צעד צעד

אתה טוען שאינך יכול לממש פוטנציאלים, אני מבינה שאתה מתכוון לתחושה שאינך ממצא את עצמך,ראשית כדאי שתפנה לתוכך שאלה, האם אתה באמת בטוח שאתה יכול לממש את עצמך?

אני אחכה לתשובתך ובטוחה שביחד נגיע לכיוונים חדשים ובהירות גדולה יותר מהמצב בו אתה שרוי כעת.

הרבה כוח

טל 

tommyla

00:34 07/02/2007
 אמממ האם אני יכול ?
אני יכול !! אני רוצה ואני יכול ..

ותודה על ברכת " ברוך הבא" :)  

*טל*

09:29 10/02/2007
 שבת שלום טומילה

שמחה על תשובתך!

אחת התחושות המרכזיות שאתה מתאר היא תחושה של חוסר כוח.
ומהו כוח בכלל? עוצמה, יכולת, השפעה, אפשרות ועוד וכולם מגיעם ממקום של חיות- alive.
אתה מרגיש לא נוח עם ניצול "לא נכון" של ימי החופשה שלך "אני לא לומד בהם וסתם מתנהג בצורה ילדותית ומבזבז את זמני על המחשב או בצפייה ב טלויזיה "
ההרגשה היא שאין לך כוח, כי אינך נימצא במקום שנותן לך כוח, כוח מקבלים ממקום שמזין אותנו ואתה אינך מוזן, למעשה אפילו לא בחרת את הלימודים הללוולכן יקשה עליך להתמיד בהם.
ההתנהגות הילדותית וניצול "לרעה" של ימי החופשה מדגישים עד כמה, אינך מקבל את ההזנה הנידרשת ואלו משמשים לך כמו ימי ריפוי, להתחבר לבחירה שלך, להתנהג בחופשיות, לעשות "מה בא לך בראש, כמו ילד ומי מחובר לכוח החיים יותר מילד....

מה דעתך?

טל 

tommyla

23:15 10/02/2007
 נשמע נורא הגיוני ..
אבל אין כל כך מה לעשות , הלימודים שלי תלויים בהמון דברים .
ולצאת מהם כך זאת אפילו לא אפשרות , מה עלי לעשות ?
ואיפה אני יכול למצוא את המקום הנכון להזין את עצמי באנרגיות .
לדוגמא של "הזנה " ..
אני יכול להביא את העבודה שלי כ"הזנה " כשאני הולך לעבודה ,יש לי המון אנרגיות וכשאני יוצא משם אני פשוט נופל מהרגליים ..
אוליי משהו לא " מאוזן " ומשרה אווירה טובה ו"מזינה " בבית ?
אני מקבל הרבה חום מהבית אבל בקטע של " אם תסכים איתי אני אחייך "
" לא תסכים .. " שונאת אותך "
בקושי יש את האפשרות להגיד " לא " בבית אוליי זה משפיע לרעה?

tommyla

01:18 05/04/2007
 אמממ לתגובתי האחרונה כבר זמן רב לא היו תשובות ..
מישהו בכל זאת ? : -  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.