welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

הדס 48

דונה יקרה    11:51 10/02/2007  

רק עכשו מאוקטובר ראיתי את תשובתך...לא היה בבית מחשב עד עכשו..כפי שאז כתבתי לך.. אני גרושה 8 שנים..וקצצות העבר אי אפשר לסגור. כי החלל הריק והלב המדמם שלי.. זה חוסר האהבה שמלווה אותי מילדות...גדלתי ללא הורים .וגם בנישואי שחשבתי שתהיה לי אהבה היתי אשה מוכה.מתה לאהבה.אך לא מאמינה בעצמי..מאד רואים את החוסר בטחון שבי.מפחדת להפגש ולצאת..אנא אם תוכלי לעזור לי מפה במה שאת מתמחה... אור ואהבה לאה 

DONA

09:13 17/01/2007

לאה בוקר טוב!!!

בתשובתי הקודמת כתבתי לך שהערכה העצמית שלך צריכה להשתנות, וזה המקום שממנו את צריכה להתחיל עבודה עצמית, אני בטוחה שבאזור מגורייך או גם באתר תוכלי למצוא סדנאות שונות להעצמה עצמית או מעגלי נשים ואני ממש ממליצה לך להצטרף לסדנא כזאת, זה יכול לתת לך המון כח ומבחינה חברתית את פותחת מעגלים חדשים מאוד מעניינים, את צריכה להתרכז בכל מה שיש בחייך כיום, דברים טובים הכוונה ולא להתרכז במה שאין וחסר, זוהי אנרגיה המתבזבזת ומכלה לך את כל הזמן שיש לך וחבל....נסי להסתכל על הכוס המלאה, לנסות למצוא את החיובי שבכל דבר, שוב אני מדגישה וחוזרת רק אחרי תהליך של העצמה עצמית שלך דברים ישתנו ויקבלו מימד אחר.....

דונה 

meravvan

11:17 20/01/2007
  לאה שבת שלום ,
ראשית, את חייבת להיות גאה בעצמך על שלא נשארת בנישואים האלה , במקום להסתכל על נקודה זו ככישלון בחייך הסתכלי על כך כחוזק שלך לא להישאר במקום שבו לא טוב לך להיות .
לא לכל הנשים אשר עוברות חוויות דומות יש את הכח לקום וללכת ורובן מעדיפות לסבול בשקט ...
מעבר לכך אני מבינה שתחושות של חוסר באהבה מלוות אותך מילדותך ויוצרות אצלך בחיים מחסור גם בתחומים אחרים , חשוב שתלמדי קודם כל לאהוב את עצמך כמו שאת ולהעריך את עצמך כאדם וכאישה רק כך תזכי לקבל אהבה גם מהסביבה
כפי שדונה המליצה כדאי להצטרף לסדנא להעצמה או למודעות עצמית
כדי להתחיל בתהליך הצמיחה האישית שלך .
אני מעבירה סדנאות כאלה באזור ירושלים וניתן לעשות זאת גם בדרך של אימון אישי אחד על אחד
בכל מקרה אשמח לעזור לך גם דרך הפורום
אין לי ספק שאם תחליטי באמת לעשות שינוי בחייך, אמונותייך ומחשובותייך , תעלי על דרך המלך ותצליח בכל מה שתעשי

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם
ואת כל הטוב שבעצמך

ונונו מירב

הדס 48

12:45 01/02/2007
 היי מירב.. רק היום ראיתי את תשובתך..תודה.. יקירתי אין ל מושג כמה זה קשה..אני מנסה לחשוב חיובי.. הרבה דברים חסרים לי בחי.. והכי הכי אהבה .. חיבוק ואי תולה תקווה שאולי בן זוג יוכל למלא האמנם? לגבי טיפול קשה לי כספית אני קשת יום ומבינה שעלות הסדנא יקרה.. אני מהצפון..אשמח פה לקבל ממך עזרה..כלשהי.. אנרגיה חיובית להאמין שיכול מהו לאוב אותי.. אור ואהבה ל לאה 

meravvan

11:51 10/02/2007
  לאה שבת שלום,
אין לי ספק שהקושי שלך הוא ממשי , הן מבחינה רגשית והן מבחינה כלכלית . אך השאלות שאת צריכה לשאול את עצמך כעת הן:
1. האם ככה אני בוחרת לחיות ?
2. מה אני לאה יכולה לעשות על מנת לשנות את פני הדברים?
3. מהם דפוסי החשיבה שלי אשר יוצרים את המציאות שבה אני חיה?

אני מבינה שאת מאזור הצפון ולכן יהיה לנו קצת קשה להיפגש, אך אני מאמינה באמת ובתמים שתוכלי להתחיל גם לבדך אם רק תחליטי
אשמח לתת לך טיפים והמלצות גם דרך הטלפון 02-6439248

הנקודה הראשונה שממנה כדאי שתתחילי היא החלטה לשנות!!!
אח"כ נתקדם ....

מאחלת לך הצלחה והגשמה

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.