welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

איה.

חלום מעיק    23:09 10/01/2007  

היה לי סיוט בלילה. בחודשים האחרונים יש לי הרבה כאלה, ברובם מופיע מוטיב של דם- איבוד דם או שמכריחים אותי להתכסות בדם של מישהו אחר. הם מציאותיים נורא, כמו ילדה מתבלבלת בין חלום למציאות... אני בטוחה שזו המציאות ואז מתעוררת ומגלה שזה חלום ומיד נשאבת לחלום הבא, שגם הוא נראה לי כמציאות ומתעוררת.. וככה כל הלילה בסדרות של חלומות. אני ישנה המון שעות, כאילו השינה מעייפת אותי.

החלום הלילה היה שונה מהמתכונת הרגילה של החלומות. זה היה חלום אחד מרכזי וארוך. אבל כמו עם החלומות האחרים הייתי בטוחה שזה קורה במציאות וכשהתעוררתי לקח לי הרבה זמן להבין שזה רק חלום ולא משהו שקרה בעבר או שראיתי בטלוויזיה.

חלמתי שיש אוטובוס שלוקח ילדים והורים לטיול, סוג של יום כיף. גם אני נמצאת על האוטובוס הזה. כבר בתחילת המסע שוטר, או במחשבה שנייה החוטף אני כבר לא זוכרת, עולה לאוטובוס ואומר שבסוף היום אחד הילדים ייחטף. זה קצת מלחיץ את כולם, אבל נשכח מהר. לי נשארת חרדה בלב. היום ממשיך, הולכים להסתובב בקניון ואני כל הזמן בסביבה של ילד חמוד בן 6 בערך עם שיער חלק בלונדיני, אני כמו בייביסיטר שלו. יש לי הרגשה רעה שהולכים לחטוף אותו בסוף אבל אני לא עושה כלום למנוע את זה, גם חוץ מידיעה פנימית אין לי באמת מושג שזה מה שיקרה.
בסוף איש מבוגר בסוף הטיול מנצל רגע שהאבא לא משגיח עליו וחוטף אותו. אבא שלו לא שם לב והשגרה ממשיכה. אני מתבונת מהצד, יודעת שאף אחד לא מודע לזה חוץ ממני, אבל אני לא חלק מהסיפור ואין לי יכולת השפעה עליו. מספר אובייקטיבי מהצד, יודע כל.
עד שהאבא שם לב האיש כבר מחביא את הילד באוטו שלו ונוסע. האבא נלחץ, בהתחלה כולם שאננים ומחפשים את הילד בין המשחקים ואצלי הלחץ מתגבר כי אני כבר יודעת שהוא נחטף והזמן מתבזבז. אחרי כמה דקות האבא לוקח מכונית עם עוד כמה חבר´ה ומתחילים לנסוע ולחפש את הילד.
אני יודעת שהוא ירדוף אחריו עד שיראה אותו לשנייה בתחנת דלק, ינסה להאיץ ולהגיע בזמן אבל עד שהוא יבוא החוטף יברח עם הילד והם ייעלמו והוא לעולם לא יראה אותו שוב.

בזמן שאני כותבת התמונות מתחדדות לי ואני ממש רואה את זה כמו משהו מציאותי שחוויתי, אבל לא בא לי להתמקד בזה יותר מדי, זה מעורר בי עצב על הילד.

מה זה אומר? כבר ערב והחלום כל הזמן מתנגן לי בראש.

*טל*

23:09 10/01/2007
 שלום איה

ישנם חלומות שמשאירים תחושות ורגשות מאד חזקים, חלקם קשורים לפחדים וארועי דיומא, חלקם משוייכים יותר לחלק הנפשי והפסכולוגי ורובם כוללים שכבות וחלקים שונים.

בואי ננסה כמו בשיעור ספרות, לגלות מהם המוטיבים המרכזיים ((:

למשל ידיעה מראש וחוסר יכולת להשפיע
- אזלת יד

דמות סמכותית ואחראית שמשנה את פניה

חשש ממעורבות

תחושות כשלון

נסי לראות האם והיכן אלו משתלבים בחייך.

וכמובן אשמח אם תשתפי.

חלומות נעימים

טל 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.