welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

איזון עדין

"למראית ה-דז'ה וו"    00:38 05/01/2007  

טוב אז יש כל מיני סרטי אשליות/מציאות... ´מותחני רוח´ שיצאו לאקרנים לאחרונה.
אחד הסרטים שראיתי ב´קולנוע´ (:)) הוא - "דז´ה וו"
בקצרה - זה סרט פעולה על סוכן ממשלתי המגיע לניו אורלינס אחרי אירוע טרור שהתרחש שם וגרם למותם של מאות אזרחים וחיילים.
נפתחת חקירה ומתגלה כי אחד הכלים לפענוח ומרדף אחר האיש שביצע את הפשע, הוא טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המאפשרת ליחידה החשאית לצפות בהתרחשויות העבר כאילו הם ממש נוכחים במקום.
אפשר להחליף מיקום וזוויות ובחור לאן להגיע ובמה להתמקד. לצפות בבתים של חשודים. לראות מעבר לקיר. לשמוע... ועוד...
ופה נכנס גיבור הסרט, דנזל וושינגטון- הסוכן הממשלתי, לפעולה. חובר לעבר דרך מכונת זמן. נמצא בו וגם בהווה הממשיך להשתנות. מנסה לתקן ולמנוע את העתיד לבוא.
"סטייל בחזרה לעתיד"..
מה דעתכם?
טכנולוגיות כאלו באמת יקומו?
"מעלית הזמן"?
מי ישיג את מי? מי תומך במי? הטכנולוגיה או הרוח?
יש הרבה שאלות... בגדול יש יקומים מקבילים מתקדמים ומפותחים טכנולוגית. אבל זה מקדים את הרוח?יום אחד נצליח לחדור לעבר ולתקן הווה ועתיד (זה בטח קורה עכשיו) אבל זה יהיה מכונות או שהאדם הפשוט הלא טכנולוגי יגיע לשם לפני (והוא מגיע כבר).
מה נוצר קודם?
איך בכלל זה מתחבר טכנולוגית הרוח הזו?

*טל*

08:20 03/01/2007
  יופי של נושא !!!

נשימע סרט שכדאי לראות (:

המאה ה20 היתה מאופיינת בהתקדמות טכנולוגית אדירה, יש שסוברים שההתקדמות הטכנולוגית גרמה להתרחקות מהרוח ואלי אף לריגרסיה אדירה בכל הקשור לרוח, אני מניחה שהדברים אינם פוגעים בסופו של דבר.כנראה שההתקדמות הטכנולוגית לא תעצר, אך גורם הרוח כפי שאנחנו יכולים לראות, ילך ויצבור תאוצה, החיבור בינהם יביא לכל הדברים שכתבת - לקרות.

ומבלי שנאלץ לחכות לעתיד, כל הדברים שתארת, כמו היכולת לצפות בארועים מהעבר, לשנות זויות, פריימים, וכו, לדעת, לשמוע, כל אלו כבר קיימים ללא צורך בטכנולוגיה כבדה, אלא באמצעות יכולות רוחיות שהתברכנו בהם.

בשלב בו מבינים את הליניאריות, מבינים את האי לינאריות, אפשר לפסוח על הסעיפים ובעיקר על ה"זמנים"

לעתיד טוב

טל 

איזון עדין

00:54 04/01/2007
 טכנולוגיה . מי צריך את זה? (מדברת מישהי שלא יוצאת מהבית בלי ערכות צילום עזרה ראשונה :) עיין ערך אתמול למשל )
לא. רציני. כן זה אחלה סרט. למרות שדי מבלבל היה לי בו, בדיוק כמו שזה מבלבל במציאות.
עדיין לא הבנתי. חוץ מהמאה ה-20, לא קיימים במקביל להתפתחות האבולוציונית, מימדים שהם סופר טכנולוגיים ומושתתים רק על זה?
יודעת אגב ש´הגחתי´ לגלגול הזה גם מגלגול עתידני טכנולוגי, שזה די שוב... מבלבל
אז מה? איפה? למה? אמ..? מה אני רוצה לשאול :)?
זה לא אמיתי טכנולוגיה? ורוח זה כן?
אין מצב שיום אחד נכנס לקופסא שתאפשר לנו להתמקם בזמנים שאנחנו בוחרים - עבר, הווה, עתיד?
לא קיימת אופציה כזו כמו בסרטים להכנס למכונת זמן?
כי אני מסתכלת על דברים פשוטים, כמו מצלמה המתעדת את הרגע. ומצלמת וידאו המתארת את העבר. האם אפשר לפלוש מעבר לזה ולתוך זה?
זה נשמע לא נתפס, אבל אולי זה לא נתפס באותה צורה שאיש לא העלה על הדעת שאפשר אשכרה לצלם ולהקפיא רגע. (מזכיר לי את צפון תאילנד, להסתובב בין המקומיים שמתלהבים שאת מראה להם אותם במצלמה. הם לא מאמינים שכל זה קיים בחוץ, פתאום כולנו קוסמים שמראים להם את עצמם. הם אפילו לא יודעים מה זו מראה, אולי רק השתקפות עצמם במים).

אז כן. כל מה שאמרת שקיים כבר בלי צורך לחכות, אכן קיים מבלי שנהייה מודעים אפילו.
אבל עדיין. זו הרוח? או שהטכנולוגיה היא סוג של הצצה אחרת שווה ערך לרוח?
אפשר להשוות ביניהם?
אפשר לומר שהטכנולוגיה היא על חושית כמו שמתייחסים את הרוח?
אפשר באמת דרכה יהיה יום אחד להחליף מימדים וזמנים? או שהכל יהיה תוצר של רוח ואשליה טכנולוגית, כי זו הדרך של אנשים להתחבר לרוח, מכיוון שזה יותר אמיתי . פחות משוגע. יותר מקובל...?

*טל*

22:39 04/01/2007

ימי אטלנטיס העליזים, ידועים כעתירי
טכנולוגיה, מכונות ומחקרים, אם יש יקומים בהם הטכנולוגיה מפותחת יותר? כן יש, יתרון ומובילות טכנולוגית אינה יכולה להאריך ימים, ללא רוחניות וללא התפתחות תודעתית, אשר מביאים למצב של חורבן.

"אין מצב שיום אחד נכנס לקופסא שתאפשר לנו להתמקם בזמנים שאנחנו בוחרים - עבר, הווה, עתי"?

...את יודעת...עובדים על זה, מאיצי חלקיקים וכו, אם תהיה כזו "קופסא" או כזו יכולת...כנראה שכן, השאלה אם נזדקק לכך ומתי יתאפשר לנו מבחינה "מוסרית" להגיע לכך. במער בין זמנים ומרחקים יש אחריות רבה
אלמנט הזמן והלינאריות, מתאימים לרמת התפתחות אנושית מסויימת, האם הגענו לשלב בו אנו מוכנים לשייט בין הזמנים? מה דעתך?

איזון עדין

00:38 05/01/2007
 :))))))
את לא מאמינה איזה חיוך דפקתי. כאילו הצעת לי סיור במכונת הזמן.
כל זה בזכות השאלה האחרונה שלך: "האם הגענו לשלב בו אנו מוכנים לשייט בין הזמנים? מה דעתך?"
בטח בטח בטח!!! הבורחת שבי צועקת. כן הגיע הזמן להיות בכל המימדים, רק לא פה תקועים. רק תראו לי את הכפתור שאני מחפשת שנים. את זה שלוחצים עליו וכולם יתעוררו ויבינו שאפשר לחצות, ונטוס לכל כיוון. גם ככה פה משני לי לפעמים ואני יודעת שהולך לי קלף חלק בערוצי מימדים אחרים, כי אני פשוט חווה את זה. ואני רוצה שכולם יתעוררו לזה כדי שלי יהיה פידבק לעצמי, כי כשפה זר לי ואני יודעת שמעבר אני פורחת, אני רוצה שכולם יחשבו כמוני ומצפה שזה מה שיפעיל את הכפתור למימדים אחרים. החשיבה הגלובאלית.

אבל מצד שני. אם המציאות היא הנתיב הראשי (וזה אנחנו לא יודעים בוודאות אולי, ואני אומרת שלא :)) אז בטח בטח בטח שאנחנו לא מוכנים.
בקושי את פה אנחנו שורדים. לא חבל להחריב עולמות. מספיק את מאפשרת לאדם אחד לחצות בזמן פה... כל כדור הארץ חוטף את אפקט הפרפר.
כמו לתת למישהו שלא יודע לנהוג לצאת לכביש, ישר תאונת שרשרת.

ועכישו חוזרת להתחלה.
נכון שכחתי, אטלנטיס. הטכנולוגיה של הקדמונים.
אז למעשה את אומרת שכל עוד מעורב חומר מוצק ולא אבסטרקט רוחני, הוא לא יכול לגבור על הרוח? חד משמעית.

מזכיר לי משפט משיר: "וילדים עוד חושבים שנעליים מדהימות יורידו ת´ירח בשבילם"
הדור של היום. קידמה. תצוגה. כח. כסף. חומר...

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.