welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

איה.

חייבת אוויר לנשימה    08:12 20/01/2007  

היי טל.

שאלתי אותך לפני כחודש, אני לא בטוחה אם את זוכרת, בנוגע להתקרבות לדת וחיפוש דרך נכונה יותר להגשים את עצמי ולמצוא שקט ואמת.
אבל אני מרגישה שככל שאני מנסה לצאת לפרוש כנפיים ולהתקדם קדימה, כל הזמן כאילו מושכים אותי בכוח, עמוק יותר לכאב ולפחד ולחוסר האונים.
עברתי ניתוח לפני שבועיים, זה היה אמור להיות ניתוח פשוט אחרון בסדרה ארוכה ומתישה של ניתוחים שאני עוברת כבר שנה וחצי כתוצאה מתאונה. באתי אליו מוכנה נפשית, עם אמונה ואופטימיות אבל לא משנה מה אני אעשה ומה יהיו תחזיות הרופאים... כמו כל הניתוחים האחרים, המצב רק הסתבך.
לא משנה מה אני אעשה, איך אני אנסה לשפר את עצמי ואת צורת החשיבה שלי להעמיק ולהחכים לא נותנים לי מנוח. עברה כבר יותר משנה מאז התאונה ומאז אני רק נאבקת.. כל הזמן נאבקת. להציל את הרגל, להציל את עצמי מדיכאונות וסיוטים, ועד שנראה שהאורות מתגלים ואני עומדת לצאת מהמנהרה.. שוב, נופלים בחזרה.
אני עייפה. אין לי כוח, אין לי אוויר.

מה רוצים ממני? מה אני עושה לא טוב?

( 1.7.83)

דניאל

*טל*

10:00 24/12/2006
 שבוע טוב דניאל

בקשתי רשות להתקרב אליך אנרגטית, כדי לקבל תשובה.

הקשיים שאת עוברת, אינם עונש על מעשה לא טוב ושגוי שעשית, אלו גם אינם נסיונות שבהם את ניבחנת.
במשך שנתיים ימים את עוברת ותעברי תקופה לא קלה, בה גם תחליטי על דרכים בהם תלכי וגם תשללי אותם לאחר זמן, אך תפגשי באנשים הנכונים לך בעכבות המצב ובכך מעורבות התערבויות גורליות, בתום תקופה זו ישנה לידה מחדש וצדיקות של נשמה יתרה.

דניאל - קשה לי לפענח את הסיום...

בשורות טובות, הרבה כוח ואהבה

טל

דבי 8

13:50 24/12/2006

שבוע טוב דניאל
שבוע טוב טל

נשמה יתרה

הצרוף "נשמה יתרה" מובנו הרגשת התעלות בנפשו של האדם בשעה מסוימת וגם תכונה של התרוממות הרוח והתעלות מעל חיי יום יום המצויה באנשים מסוימים בדרך כלל,
על אנשים מיוחדים במינם אומרים שיש להם נשמה יתרה, מקורו של הביטוי בתלמוד.
ריש לקיש אמר "נשמה יתרה" נותן הקדוש ברוך הוא לאדם,
בערב שבת ולמוצאי שבת נוטלין אותה ממנו, להוכחת דבריו מסתמך על הכתוב בספר "שמות" {לא, 17}
כי ששת ימים עשה ה´ את השמים ואת הארץ וביום השביעי שבת וינפש,
והוא מסביר את שתי המילים האחרונות כך, כיון ששבת כיון שנגמרה השבת, וי אבדה הנפש, כלומר חילק את המילה וינפש לשתי מילים "וי ונפש" והיתכוון לומר, שיש להצטער לומר וי, מפני הנפש, כלומר הנשמה היתרה עוזבת את האדם במוצאי שבת וחוזרת אליה רק בשבת הבאה.

באהבה
יום טוב
דבי 

איה.

20:47 25/12/2006
 לא הבנתי כיצד המונח נשמה יתרה מתבטא בחיי היום יום..
הדימוי שקפץ לי לראש היה תחושת מלאות ואושר פנימי שמציפים את הנפש. עוצמה חזקה שכאילו "זורמת" מהפנימיות. הכרתי את ההרגשה הזו בעבר, לתקופות קצרות. אבל מאז התאונה השמחה שלי מלאכותית וריקה, כאילו יבש המעיין בתוכי. עכשיו אני רק עסוקה בלהישאר יציבה ולא להחליק למטה. די מבהיל לחשוב שאני אצטרך לסחוב ככה עוד שנתיים.

טל, מה הכוונה שלא פענחת את הסיום? אם תספרי לי אולי זה יתקשר לדברים אחרים ואני אצליח להבין מה היתה משמעותו. לפחות מחכה שם נסיך על סוס שיבוא בדהרה ויציל אותי מהדרקון הירוק הכועס?:)

מה את מרגישה כשאת מתקרבת אנרגטית לאדם? האם זה כאילו שאת מרחיבה את הגבולות של עצמך ומפתחת יכולת להרגיש חלקים ממנו, או שזה בצורת קול חיצוני שאומר לך מה התשובה? איך יודעים מה הוא חווה ומה את משליכה עליו מניסיון החיים שלך? את צריכה להיות כלי נקי לחלוטין כדי להרגיש בבהירות אחרים.
עוד ביסודי כשלמדתי על סיפורי הנביאים בתנ"ך הסתקרנתי איך זה קורה, מה הם הרגישו. הדרך היחידה "הנגישה" ששמעתי עליה היתה סיאנס, בגיל 17 הכרתי אנשים שמתעסקים בזה וישר קפצתי על ההזדמנות. התחלנו לשאול שאלות ובאמצע הכוס הפסיקה להגיב. שאלנו אם נוכחות של מישהו בחדר מפריעה והכוס עברה לאות הראשונה של שמי. הם שאלו אם הנוכחות שלי מפריעה והיא עברה ל" כן". נבהלנו, מהר הפסקנו הכל וסגרנו את הלוח ומאז אני לא מתקרבת לעניינים האלה. זה היה מפחיד ועשה לי הרגשה שנגעתי בתחום אסור. מפחדת להישאב לאנשהו או להשתגע. לא יודעת למה כל הזמן יש לי פחדים משיגעון..
להיתקע בלופ ולא להצליח להיחלץ ממנו. אם את מרגישה מה אחרים חווים, לא קורה שאת סופגת לתוכך עוד ועוד כאב וצרות של אחרים?

דניאל  

איה.

22:56 30/12/2006
 טל..? 

*טל*

23:09 31/12/2006
  אשתדל לענות במהרה.... 

איה.

16:30 18/01/2007
  סקרנית:) 

*טל*

08:12 20/01/2007
 שבת שלום דניאל

ההגדרה של נישמע מצויינת, תחושה של אקסטרא כוח ומלאות, הנוספים על הכוחות הקיימים.

ישנם דברים שלא אני צריכה לפענח אותם והם מובנים רק בדיעבד.

לגבי שאלתך:

"מה את מרגישה כשאת מתקרבת אנרגטית לאדם? האם זה כאילו שאת מרחיבה את הגבולות של עצמך ומפתחת יכולת להרגיש חלקים ממנו, או שזה בצורת קול חיצוני שאומר לך מה התשובה?"
תשובה: כל התשובות נכונות (: ישנם דרכים שונות ורמות שונות של התחברות, החל מנגיעה אינטואטיבית ועד רמה שאת הופכת להיות האדם ה"שני"( חיה, או דומם).
יש פעמים שהדברים מושמעים או ניראים
זהו עולם רב ממדים ועשיר.

לשאלתך:

"איך יודעים מה הוא חווה ומה את משליכה עליו מניסיון החיים שלך? את צריכה להיות כלי נקי לחלוטין כדי להרגיש בבהירות אחרים".

כלי נקי הוא ביטוי שגור, אך מה משמעותו? האם מי שמתקשר או פיתח יכולות מסוימות הוא "נקי" האם הנביאים היו "נקיים"? האם תקשור בטראנס הוא "נקי"?
אולי זו כוונה שהופכת אותך ל"נקי?
לדעתי הכל עניין של תפיסת מציאות, אם באמת נבין שכל אחד מאתנו מחובר לשני ואנו רק התגלמויות שונות של אותה מהות, היכולת של להרגיש אחר, הופכת להיות קלה ופשוטה למדי, למעשה זו יכולת בסיסית שמחברת את הכל להכל, השאלה היא רק אם אנו רוצים להפעיל יכולת רדומה זו וללמוד מחדש כיצד לעשות זאת.

לשאלתך:

האם לא סופגים את האחר לתוכך

תשובה: לפעמים כן ולפעמים זה קשה
אך שוב לכל אחד מאיתנו נטיות וצרכים שונים, יש שיבחרו לטפל באחרים, לסבול איתם ולפרוח איתם כאשר דברים עולים על דרך המלך.
יש שירצו לגעת בכאב האחר כדי להירפא יחד...
יש שיעדיפו תחומים אחרים...

כמובן שהמודעות לנושא שהזכרת מאפשרת להתגונן מסיטואציות לא רצויות, עד כמה שניתן.

שבת שלום והחלמה מהירה

טל 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.