welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

SIGAL 9

מצבי רוח    14:13 22/06/2009  

המון איחולים לבבביים והמון הצלחה.נורית היקרה אנוכי נשואה מגיל 16 16 שנה פלוס 4 בונבונים הזוגיות שלי לא משהו יודעת שבכל זוגיות יש חילוקי דעות אצלי לא זאת הבעיה אלא חוסר היחס מצידו הוא סגור בצורה דוחה לא מפרגן מעודד מחמיא משוחח כלום נדההה גם שאנוכי יוזמת שיחה הוא משתדל לסיים אותה מיד מרגישה רע רע עם עצמי חייה היו בילדותי זוועתיים כרגע הגעתי לשלב בו זקוקה להמון יחס יש לי בעיית מצבי רוח רוב הזמן עצובה עצבנית ומתכנסת בתוכי שונאת להיות ככה רוצה לשדר לילדיי שמחה אהבה חום ורוגע שלוות נפש אין לי ..רונית המדהימה בבקשה יעוץ מעמיק שיעזור לי להשתנות לשנות ולהיות יותר שמחה.בתודה מראש סיגי בתקווה לתשובה. 

SIGAL 9

03:58 05/11/2006
 יו יו יו מתנצלת ממעמקי נישמת על הבלבול של שמך רונית סורייי קבלי את התנצלותי 

רונית נשר

21:54 06/11/2006
 סיגי יקרה,
נשמע שאת זקוקה לייעוץ , אך אינני יודעת עד כמה היעוץ יהיה אפקטיבי באינטרנט.
בואי נתחיל וננסה, וזכרי שבטוח יש בסביבת מגורייך מטפלים משפחתיים שיוכלו לשמוע את כל הסיפור ולעזור לך להתבונן על כל התמונה.

אז ראשית יש לי כמה שאלות אלייך-
את מתארת נישואים עם אדם סגור, כבר 16 שנה,
אז מדוע את מצפה שישתנה?
האם היו תקופות בהן הוא כן היה איש שיחה ופתוח?

מעבר לבעלך, האם יש לך חברות תומכות או אנשים אחרים איתם את יכולה לשוחח בחופשיות ובפתיחות ולקבל את היחס האנושי לו את זקוקה?

האם כאשר הוא לא מתייחס אלייך כפי שאת רוצה, את משייכת את זה לעצמך, כלומר-מחשבה פנימית בסגנון -
הוא לא מדבר איתי כי אני ________??

כתבי לי בבקשה , עני על השאלות האלו,
ונמשיך משם...בסדר?

יש כמובן עוד הרבה מה להגיד על הנושא, אך אני רוצה לברר איתך קודם כל את הרקע.

כל טוב,
רונית נשר

SIGAL 9

04:32 07/11/2006
  נשיקונת על הלחי תודה על תגובתך המהירה.ובכן הענה על שאלותייך...א...אכן יש מטפלים סביב אזור מגוריי לא מעוניינת לגשת קשה לי לשוחח בארבע עיניים.ב..זהו שאף פעם הוא לו היה איש שיחה למה בכלל מנסה לשנותו פתאום?ולמה מצפה שזה יקרה?מממ..אולי כי אני כבר בגיל שלא מוכן לוותר על הדברים שיכולים לעשות לי טוב ולשפר את חיי זקוקה לזה להיום זה בדיוק כמו אוויר לנישמתי.ג....חברות לשיחות נפש אין האמת אין לי זמן ולא רוצה לספר להן את צרוציי הן לא האדם הנכון לזה מעדיפה לספר לך את היחס האנושי שזקוקה לו קיבלתי בעבר מאימי ואחותי {יש לי אחות אחת ויתומה מאבא הייתי בת 10 שהוא נפטר}אבל אלו פסקו מאז שאחותי התחתנה ועברה עיר היא עסוקה בחייה לא מאשימה לא שופטת ואימי עסוקה באחותי רוב הזמן אז לא נישאר ממי לינוק יחס אנושי ד...אכן אכן משייכת לעצמי את חוסר התיחסותו חושבת שזה טיבעי לחלטוין !!כל פעם אומרת לעמי מה הקטע מה רע בי.Cבברכה והערכה ענקית סיגי שה´ יתן לך על הטוב שבך.נ.ב אם שאלת את עצמך מה היא עושה ערה בשעה כזאת אז פשוט שותה טיפול תרופתי שהתופעת לוואי שלו היא התעוררות בשעות הלילה המוקדמות ללא חזרת שינה.ביי בנתיים 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.