welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - לנוער בהנהלת - מירי - M 
שולח עודכן לאחרונה

בלהבלה

אני משתגעת!    19:02 29/12/2015  

אני לא מצליחה למצוא חבר ואני רוצה חבר נואשות.
הבעיה היא שאני עוד לא פגשתי מישהו אחד שאני הייתי רוצה להיות חברה.
אני לא התאהבתי באף אחד כבר שנה וזה ממש חריג אצלי.(אני בת 14)
כמובן שהיו כאלה שהתאהבו בי וניסו להתחיל איתי כל השנה אבל ממש ממש לא בא לי עליהם רק בגלל שאני רוצה מישהו יותר מבוגר מימני=[ אני לא יודעת מה לעשות...
לנסות להיות חברה של הידיד שלי שמנסה להתחיל איתי כל הזמו ואני דוחה אותו?......
אני לא יודעת אני לא מרגישה שום משיכה וגם מצד שני הוא לא מבין את זה שאני לא כל כך בקטע של חברות איתו ואני לא רוצה להרוס את הידידות שלי איתו. 

מירי - M

21:48 19/08/2006

שבוע טוב לך בלבלה..
אל דאגה,אם עכשיו את לא מוצאת במי להתאהב..יש תקופות כאלה ´ריקות´ :) אני מאמינה שכשתהיי פחות לחוצה בעניין,תוכלי להבחין סביבך בשפע של בנים נחמדים.
ובאשר לידיד שלך,את מאד ברורה ומבינה שהוא חשוב לך כידיד ולא מעבר לכך,ולדברייך חברות עשויה להרוס בניכם אז באמת חבל להרוס קשר טוב שקיים. חשוב מאד שתקפידי לבלות ולכייף בחופש,ולהפסיק ´להשתגע ´ האהבה לא תשכח לאסוף אותך בבוא העת ..
שבוע טוב והרבה אהבה,
מירי 

בלהבלה

00:25 20/08/2006
 תודה לך=]...
אבל אני חושבת שהבעיה הקשה יותר שלי זה שאני נמשכת לבנים יותר גדולים ממני...ולא הייתי חושבת אפילו קצת על להיות עם מישהו בגילי כי הם ילדותיים 

מירי - M

00:26 22/08/2006
 לילה טוב לך..אני מסכימה איתך שיש שוני בקצב ההתבגרות אצל בנים ובנות..אבל אל תשכחי למצות את היופי בגיל שלך,להנות מכל רגע,אל תמהרי לגדול ולהתבגר,זה יגיע בכל מקרה:)
הרבה אהבה,
מירי 

הילוש

15:54 12/09/2006
 וואי זה בדיוק מה שקרה לי! אבל בדיוק!!
אל תדאגי ואת לא צריכה להיות לחוצה בגלל זה..עוד תמצאי מישהו..
את רק בת 14 יש לך את כל החיים עד שתמצאי מישהו את לא צריכה להיות לחוצה על זה, זה יגיע המישהו המיוחד הזה אפילו שלא תרגישי..
תנסי לא לחשוב על זה ועוד יהיה לך מישהו
ובקשר לידיד שלך גמני מבינה אותך..
יש לי ידיד שאני מרגישה כאילו שאני אחותו ואני לא רוצה לצאת איתו..פשוט תסבירי לו ככה ותנסי להתחמק ממנו 

קרלה

16:12 21/01/2009
 הכי חשוב זה שלא תהייי בלחץ לחבר
ברגע שתפסיקי תראי שזה יבוא לבד

חוץ מזה שהרבה יותר חשוב שיהיה לך טוב עם עצמך ותהיי שלמה עם עצמך ותאהבי את עצמך ככה גם יאהבו אותך חזרה

בחירות לכנסת השמונה עשרה
לימודי שפות
ללמוד אנגלית
אנגלית עסקית

arielaharel

14:05 27/07/2011
 זה כל כך מוכר מה שאת מתארת.. אבל אומרים כשיש ספק אז אין ספק.. לא?
גם אני חלמתי על טבעות אירוסין ועל חתונה, כשהפסקתי לחשוב על זה זה הגיע, כשמפסיקים לחפש את המפתחות מוצאים אותם, לא ככה זה עובד? 

Sigalva

18:53 29/12/2015
 אוי כמה שזה מוכר כולם רוצים אהבה ואף אחד לא אוהב להיות לבד..
אם זה יעזור לך תדעי שלפעמים הדברים היקרים ביותר נמצאים ממש קרוב.
זה מזכיר לי את הסיפור על האישה שבאמצע המשחק טניס נפל לה הצמיד יהלומים ובכלל לא הרגישה. מאז תמיד יהלומים נקרא גם צמיד טניס ויש לכך משמעות רבה. תמיד טניס בעיני מסמל את הניתוק מהחומר יחד עם האפשרות להנות מהאבן החזקה ביותר בטבע.
https://proteagemdiamonds.com 

Sigalva

19:02 29/12/2015
זה מזכיר לי את הסיפור על האישה שבאמצע המשחק טניס נפל לה הצמיד יהלומים ובכלל לא הרגישה. מאז תמיד יהלומים נקרא גם צמיד טניס ויש לכך משמעות רבה. תמיד טניס בעיני מסמל את הניתוק מהחומר יחד עם האפשרות להנות מהאבן החזקה ביותר בטבע.
https://proteagemdiamonds.com 

Sigalva

19:02 29/12/2015

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.