welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

נגד

כל רעש הוא אובדן......    17:13 03/07/2006  

טוב אני לא יודעת מה אני
אני רגישה יתר על המידה
קוראת אנשים שצריך ואולי סתם משליכה.
הבעיה שלי בימיים האלו זה שאני נמצאת במקום שעושים בו המון רעש... רעש, רעש פיזי, ממש כמו אתר בנייה.
וזה פשוט לוקח ממני כל חלקת שקט שעוד נותרה.
אני מנסה לקבל את הרעשים.. אבל שפטיש נשמע או שמשהו נופל או שמישהו מדבר בקול רם אני מייד קופצת. נכנסת להתקף. יש בי את המקום הזה שקרה למישהו משהו...עכשיו עכשיו. וזה מפחיד וזה מאיים.
למה זה ככה? תמיד זה ככה בתקופה האחרונה. פשוט המיקום שאני נמצאת בו עכשיו מעצים את זה.. אבל למה זה? למה הכל מקבל פרשנות שקרה משהו למישהו ואני לא הייתי? למה אני מרגישה אחריות? כאב עצום פנימי?
למה הכל טראגי? למה רעש הוא ישר נשמע כמו בכי של מישהו או פגיעה או נפילה או מוות?
זה לא נותן מנוח...
אני לא יכולה להרגע. לעצום עיניים לרגע. כל רחש הופך חזק... וכל הזמן קורה משהו למישהו, אבל זה לא קורה.. זה הכל פילו לא במח.. זה בא מהלב.. זה מרגיש לי מהלב... ואי אפשר להכיל את זה.

רונית נשר

11:02 03/07/2006
 שוב הי נגד,

תראי יכולות להיות לזה כמה סיבות, וכנראה אצטרך ממך יותר פרטים כדי לחשוב ביחד.
אבל כמה סיבות אפשריות לתופעה הן:
רגישות אנרגטית, ובעקבות כך מערכת העצבים האנרגטית רוטטת מאד ופשו לא מסוגלת להכיל רעש.

אני, למשל, בימים מסוימים, בעיקר כשאני עובדת הרבה אנרגטית- לא מסוגלת להכיל רעשים, לא יכולה להכנס לקניון או למקום רועש וכו´.

סיבה נוספת-
פוסט טראומה ( גם אם זו טרואמה קטנטנה וכאילו זניחה).
מספיק שפעם בעברך קרה משהו שהפחיד אותך מאד, והיה מלווה ברעש-
ייתכן שהמקום הזה מבקש ריפוי כעת, ופתאום נזכר שוב ושוב-
ולכן את קופצת.

תכתבי לי עוד פרטים, איך את עם סביבה המונית בכלל, אילו רעשים מפריעים לך במיוחד,
וכל מה שנראה לך קשור לעניין,
ונחשוב על זה.

להשתמע,
רונית נשר. 

נגד

17:13 03/07/2006
 נראה לי שעלית על הסיבות בשאלות שהפנת אלי.
זה לא כזה סוד למה הרגישות שלי גבוה.. אבל עם זאת אני לא יודעת איך מתעצמת ומתי זה קרה ולמה.
יודעת שנולדתי רגישה מאוד וכל רחש הקטן נשמע לי כחיבור עוצמתי למגבר של היקום. אבל מיום ליום זה מתגבר ומצבי הפנימי לא מקל על הדהוד הרעשים.

רגישות אנרגטית. חיפשתי את צמד המילים האלו... יש לי את זה בגדול כפי שרשמתי כמה שורות לפני.
אני לא יודעת איך מתגברים על זה ואם צריך הגנות או שזה משהו טבעי שבא הרעש הזה.
כן יש לי עצבים רגישים עד כדי אובן. לא אובדן שליטה, הלוואי וזה היה קורה והייתי מתמוטטת כבר לרעש וצועקת אותו החוצה. אבל אינ מוצאת את עצמי בהתקפים היסטריים בגלל רעש.
בגלל שקט גם.. תוך קליטת רעשים פנימיים של אנשים איתם אני שוהה. ואז הרעשים החדי םהפנימיים שלהם הם הרעשים שמוצה אלי שבאגרסיביות חודרים לתוכי.
רשמת שבימים שאת עובדת את לא יכולה להכיל רעשים... להכנס לקניון... אפיל ובטח לצאת החוצה זו מעמסה.
אז כן... אני כל הימים עובדת. עובדת עם עצמי נון סטופ ולכן לא יכולה כבר תקופה לצאת החוצה או לשמוע רעשים של אנשים איתם גרה אפילו. זה סוג של "רצח" פנימי שאנשים לא מבינים...
וגם את הסיבה השניה אני מאמצת בנוסף לסיבה הראשונה.
כן עברתי טראומות.. זניחות וכאלו עוצמתיות יותר. דברים מפחידים הקשורים למציאות ולעולם הרוח.
ומתוך השיכחה הזכרונות עולים...

ושאלת אותי עוד שאלות...
אז כל רעש מפריע לי.. אפילו השקט..
מה עושים?
ניסיתי הרבה.. ואני ממש אין לי כח לנשימות והגנות ומנטרות וכל מיני... פעם לא חשבתי לבצע את אלו והיה קל יותר... אבל עכשיו זה עוצמתי...

תודה

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.