welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

cavalom

חלום על הנפטרים    19:38 25/06/2006  

אבא שלי נפטר לפני כשמונה חודשים ובעלי חלם ששננו היינו בבית חולים ואבא היה כבר מת והכל מוכן ללויה , פתאום אבא נפל מהמיטה והתעורר ואמר תראה שתי אצבעות שלי כרותות בעלי אמר לו לא נורא העיקר שאתה חי והריץ אותי לרופא. אנחנו יודעים שיש משהו שעושה איזה מנקי ביזנס על קברו של אבא .אבקש אם משהו יכול לפתור את החלום הזה אנחנו נודה לו מאוד
פלאפון0505656-89  

סאלי

06:37 23/06/2006
 לא ממש הבנתי, תסבירי שוב על מנת שאוכל לנסות לעזור.
האם מישהו מחלל את קיברו של אביך במציאות ?
ואם יש פרטים נוספים שעלו בחלום תוסיפו גם למרות שנראה לי שהמסר בו דיי ברור.

שבת שלום סאלי 

cavalom

11:13 23/06/2006
 בקשר למנקי ביזנס שכתבתי, הכוונה היא שאחד האחים עשה פולשא דנורא והוא גרר איתו את אחי הקטן ושניהם הלכו לבית העלמיןב 11 בלילה ואחי הגדול עשה משהו ליד או על הקבר עם התמונה. ואחי הקטן אמר שהוא עצמו התפלל כל זמן פרקי תהלים והוא לא כל כך דואג ואני אומרת שהוא לא מוגן דיו. בקשר חלום בעלי חלם שאבא שלי שכב מת על המיטה בבית חולים והכל היה מוכן ללויה של אבא פתאום אבא פתח עניים לאט לאט ונפל ארצה ושאבא פתח את העניים התחיל לדבר ואמר לבעלי תראה מי כרת לי את האצבעות ? ובעלי ענה לו אל תדאג העיקר שאתה חי כנראה הרופאים עשו את זה ולי אמר בעלי רוצי קראי לרופאים.ובכן כך זה היה .
סאלי תודה רבה רבה על התיחסותך אלי . סאלי לשם ידע רציתי לדעת אם את מתמחת בפתרון חלומות.אני לומדת קבלה אצל נתנאל הכהן .  

cavalom

10:39 25/06/2006
 סאלי שלום
שלחתי לך את הפרטים של החלום ולא חזרת אלי בבקשה תחזרי אלי כמה שיותר מהר המצב הזה מלחיץ אותי...
תודה
הדסה

סאלי

19:38 25/06/2006

הדסה יקרה,

אין לך ממה להילחץ, לפחות לא מהחלום.
לגבי כל המנקי ביזנס/פולשא דנורא או איך שקראת לזה ... אני לא מבינה בזה כלום ולא יכולה אפילו להביע את דעתי אם יש סיבה להילחץ.

החלום לא בא מכיוון שמשהו נעשה בקבר אלא עלה מתוך החשש שלכם בגלל מה שנעשה על הקבר.
בחלום הכל כבר היה מוכן ללוויה והוא התעורר ובמציאות הלוויה כבר נעשתה אך נושא מנוחת הנשמה עלה על הפרק בגלל מה שאחיך עשה.
גם בחלום וגם במציאות יש נזק מסוים אך יש גם צד מרגיע.
בחלום האצבעות כרותות אך הוא חי ובמציאות אח אחד עשה "כשפים" על הקבר אך השני התפלל כך שלדעתי החלום הוא בסך הכל חלום משקף ואין לכם ממה להילחץ.

בחלום בעלך שולח אותך לקרוא לרופאים ואני מניחה שגם זה שיקוף ובמציאות הוא שולח אותך לברר ולבדוק לגבי עניין "הכשפים".

זו דעתי, אני באמת לא חושבת שיש כאן מסר מעולמות אחרים אלא ביטוי של הדאגה של בעלך.

אני במקומכם הייתי עולה לקברו, מנקה, מדליקה נר, מתפללת, משחררת מהראש את כל המחשבות שהעסיקו אתכם לאחרונה בנושא זה וחוזרת למסלול – גם כך בוודאי קשה לכם, המוות עוד טרי.

מאחלת לכם הרבה שלווה סאלי

ולגבי שאלתך, אני לא יודעת על גורם המסמיך פותרי חלומות, לא נראה לי שקיים דבר כזה.
אם להתמחות בפתרון חלומות עבורך זה לעבור קורסים או סדנאות בנושא, אז התשובה היא כן.

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.