welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - פסיכולוגיה רוחנית בהנהלת - רונית נשר 
שולח עודכן לאחרונה

אחד מי יודע

חלום של מימד אחר    18:20 29/05/2006  

שלום. לא ממש יודעת מאיפה להתחיל ולרשום.
אני בגיל העשרים+ גרה עם ההורים. במשך כמה שנים מאז שהתוודעתי לעולם הרוח התחלתי להתרחק מהם. מרגישה זרה. לא שייכת. שהם לא ההורים שלי. ובכלל העולם לא העולם שאני מכירה.
יותר ויותר אני לא מסוגלת לעמוד מול אנשים כי חוטפת את האנרגיות שלהם. ורושמת פה מכיוון שרוצה לגעת במקום של ההורים . של הבית. אין לי יכולת להתמודד עם מה שמרגישה. עם מה שמקבלת מהם. אין ל ייכולות לשים הגנות.
את אמא שלי אני נאלצת "לבלוע" ובענק. את כל הכאבים והייסורים שלה. כך אני למעשה יודעת שמרפאה אותה. זה לא אמור להיות כך. אני אמורה לקחת ממנה ולשחרר , אבל אני לוקחת וסופגת לתוכי ולאט לאט קורסת.
ואני רושמת פה כי, רוצה לגעת בהכל, אבל רושמת מכיוון שמשהו עלה לי דווקא עם אבא שלי. מאבא שלי התרחקתי ומאוד. לא מסוגלת לשמוע אותו, להתקרב אליו, להיות איתוץ זה מאיים כל כך כשלמעשה הוא לא עשה לי כלום. אבל אני מפוחדת ומבוהלת בביתי שלי.
אני כועסת על עצמי שנוהגת כך במי שתמך בי והעניק לי כל החיים, אבל פשוט לא מסוגלת לעמוד מולם. לעמוד מולו.
לא הבנתי למה אני שונאת אותו. לאט לאט נזכרתי בילדות, בדברים שקרו. בד בבד היו לי חזיונות וחלומות שהם או של מימד מקביל או של גלגול עבר ומשם הבנתי בערך מה אבא שלי.
אני חושבת שהייתי אשתו. וקשה לי מאוד להתמודד פה איתו ולראות אותו ביחסים עם אמא שלי.
אני רושמת כי חשבתי שהוא פגע בי במציאות הזו שהייתי קטנה. התעלל מינית. אבל נראה לי שזה בגלגול אחר ומשם בגלל שהתפקחתי ל´חושי´ הרוח אני מערבבת בין מימדים וגלגולים.
חלמתי הלילה שאמא שלי אומרת לי לעלות לישון בחדר שלי. ואני לא רוצה. והיא לוחצת עלי. ואז אני במיטה שלי ואבא שלי שוכבת ליידי ישן משמאלי. ואני לא מסוגלת אותו ליידי. אני לא רוצה שיהיה במיטה שלי. אני מפחדת. והלילה הזה היה לי קשה שהתעוררתי ככה ולדעת שהוא ליידי. עכשיו אני לא מסוגלת עוד יותר להסתובב בבית שלי ולהסתכל עליו. לא יודעת איך לעבור את זה. ודווקא כי יודעת את רזי הרוח זה מפיל אותי. איך אפשר להתמודד עם זכרונות נשמה כאלו?
חלום נוסף שהיה לי שהוא בא ואונס אותי. שהוא מקיים איתי יחסי מין.
זה כל כך אמיתי. ואני מאמינה שהחלומות שלי בגלל היכולות שלי הם משהו ממשי שהיה או קורה במקום אחר. אבל לחשוב שאבא שלך מקיים איתך יחסי מין (בפרט שעברתי אונס והתעללויות מיניות בחיים שלי מכל מיני אנשים) אז זה קשה. ומפה אינ מבינה למה התרחקתי ממנו.
למעשה אני לא יודעת מה בדיוק רושמת. והתשובות הן לעצמי ואני מודעת למה מרגישה ולמה. אבל איך משתחררים? מה זה באמת אומר? אני חנוקה בבית שלי. מפוחדת. וזעבר והמקביל והעבר הווה עתיד. הכל חי בנקודה אחת שמסתובבת בלופ ואינ לא מצליחה לעכל אותי ואת מה שקורה. ואני קורסת.

רונית נשר

10:43 28/05/2006
 שלום מימד אחר-
היום קמתי משבעה- אבא שלי נפטר בשבוע שעבר.

לכן אני לוקחת לי עוד כמה ימי התאוששות- ואענה לך בעוד יום-יומיים, בסדר?

אני אכנס ואענה בצורה מסודרת, החל ממחר-מחרתיים.
בינתיים שיהיה יום טוב לכולם,
רונית נשר

אחד מי יודע

15:11 28/05/2006
 אוי... משתתפת בצערך. מקווה שתתחזקי במהרה.
פתאום מה שרשמתי מתגמד אל מול כוחות העולם.
קחי את הזמן עם התשובה אלי. זה בסדר.

אז שוב, המון כח ושלא תדעי עוד צער. 

רונית נשר

18:20 29/05/2006
 מימד אחר, שלום לך-
את מתארת תופעה מאד מוכרת-
חלומות שלנו נחווים כ"כ אמיתיים-
לפעמים כי הם תיאור מדוייק של משהו שקרה בחיים אחרים, בגלגול רחוק,
ולפעמים כי הם מתארים חלקים פנימיים שלנו לפרטי פרטים.

לאורך השנים כתלמידה וכמטפלת למדתי שלדעת את הגלגולים ולהבין אותם- יכול להיות מועיל וחשוב-
אך חשוב יותר - לשחרר אותם לדרכם.

מה שהיה בעבר הרחוק- היה, איננו קיים פה בפיזי.
אבל-
מה שהיה פעם מהדהד לך על התנסויות אונס שעברת גם בחיים האלו-
לכן זה כ"כ קשה לך.

אין לי משהו אחר להגיד פרט ל:
ללכת לטיפול יסודי, מעמיק וטוב,
טיפול שיכול הלתייחס למימדי הרוח והרגש.
לא רק רוח,
לא רק רגש-
שניהם!

לגבי הריחוק-
אנשים שעוסקים ברוח טועים לחשוב לפעמים שבגלל שהם אל מובנים, יש צורך להתרחק.

דווקא מהמקום בו אני נמצאתץ הזבוע-
אני מרשה לעצמי לחזור על מה שאני תמיד אומרת לגבי הורים-
קחי מהם את מה שיש להם לתת,
ושחררי את הציפיות על מה שאמור להיות ולא נתנו או לא יתנו.

אם יש לך שאלות נוספות- כתבי שנית.

להשתמע,
רונית נשר

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.