welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

מלxכית

היי שלום לכולם !    16:00 28/05/2006  

חייבת להבין למה קורה לי כל מה שקורה לי? אני בת 24 ואני מאוד רוחנית מאז היותי ילדה תמיד בני הזוג שלי היו פחות רוחניים ממני וזה גרם לי לרדת ולעלות ברוחניות בפנימיות שלי זה תמיד קיים כרגע אני נימצאת עם בן זוג שהוא כמובן לא רוחני מוני וזה מקשה עלי ליפעמים אני מאוד אוהבת אותו ורוצה אותו כבעל אבל כל פעם שאני באה לדבר איתו על משהו רוחני אני נעצרת כאילו מפחדת מתגובות שלו לא יודעת כיצד להסביר זאת בדיוק , מה שעוד קורה לי זה שאני כל הזמן מצליחה ליראות דברים לפ-ני שהם קוראים כמו טלפונים שאני מקבלת אני גם כל הזמן מרגישה נגיד שדברים רעים עומדים לקרות וגם שדברים טובים קואים אני יודעת שזה עומד לבוא . ועוד משהו אין לי הרבה חברים טובים אבל יש לי המון מכרים שכל פעם שרע או טוב להם הם באים אלי מדברים איתי ואני כמובן מקשיבה אין לי בעיה עם זה אבל למה דווקה אלי כל הזמן אומרים לי שיש בי איזה קסם (זה לא שחצנות)מקווה שתענו לי למה ??????????? 

י. הניג

23:53 18/05/2006
  כי את מלאכית בתחפושת אדם, זו הסיבה למה!!!!!!!!!!!!
באהבה יוסי

DONA

17:13 19/05/2006

היי מלאכית!!!

ברוכה הבאה לפורום....

עצם הכינוי מלאכית כבר מעיד על הקסם, כמו שכתב לך יוסי היקר....

לפני שאענה לך חשוב לי לדעת מה את מרגישה ביחס לזה שאנשים מתייעצים איתך? תחושה טובה? תחושה לא נעימה? עייפות?.....

דונה  

DONA

17:15 19/05/2006

יוסי יקירי!!!

מה שלומך בימים אילו? כל כך שמחתי לראות את כניסתך....

דונה 

מלxכית

12:19 20/05/2006
  שלום לכם יוסי ודונה יקרים !
יוסי תודה רבה על המחמאה .
דונה אני מרגישה עם זה לרוב מצויין אך ליפעמים זה קצת מקשה עלי כי יש אנשים רבים שאני יושבת איתם לשיחה ןהם אינם מכירים אותי וברוב המצבים לאחר שיחה הם מסוגלים להגיד לי שהם מאוהבים בי וכאלה זה קצת מקשה עלי אני מנסה להבין למה ושוב מגיעה המילה יש בך קסם וקשה לי כי אם נגיד יש לי חבר אז זה גורם לי להרגיש יותר מידי למעלה ואני ממש לא כזאת אבל ...בקיצור זה קצת בעיה קרה לי עכשיוו לפני 3 שבועות שחבר מאוד טוב שלי מזה 7 ששנים החליט פיתאום שהוא מאוהב בי ואני לא מבינה מה קרה לו למההההה??? הוא האדם היחיד שחשבתי שהוא חבר אמיתי בלי אינטרסים ריגשיים וכאלה וגם איתו זה קרה מקווה שאתם מבינים על מה אני מדברת נשמות טהורות המשך שבת שלום ויום ניפלא אנג´ל  

י. הניג

18:44 22/05/2006
  ראשית לדונה היקרה
ראיתי שהתעניינת בשלומי, אז תודה לך
דונה, אצלי עכשיו אני בתקופה טובה
ומאושרת, מקווה שגם אלייך החיים מחייכים.
ולך מלאכית, רציתי לכתוב בקשר לאינטרס הרגשי שכתבת של אותו ידיד,
אז רגשות מציפים לפעמים אדם מבלי שהוא בוחר בכך, ואם הוא הרגיש שהוא מתאהב בך אין בכך שום ניצול או התנהגות לא כשרה, לגיטימי מצידך שזה
לא יתאים לך אך זה לא הופך אותו לאדם שלילי, מובן?
באהבה יוסי

DONA

11:15 27/05/2006

היי אנג´ל!!

לעיתים מחברות צומחת גם אהבה זאת אפשרות שחברות בין שני אנשים יכולה להוביל גם לאהבה, ואם הידיד שלך התאהב בך, זה לא בהכרח נובע מאינטרס כלשהו אלא פשוט אילו דברים שקורים כל הזמן, והוא היה מספיק פתוח כדי לחלוק את זה איתך, מכאן הבחירה שלך לאן את לוקחת את זה, ממשיכה להיות ידידה, חברה או מנתקת את הקשר, הכל תלוי בך....

דונה 

המקור1

16:00 28/05/2006
  שלום לך :

מלאכית זכרי עצות את יכולה לקבל אך ההחלטות אך ורק שלך!

אז ככה:

אינני יודע מהי מהותך ולמה את קוראת רוחניות , ולמי את קוראת בן זוג , אבל אסביר לך משהו חשוב-
קודם כל כשאת שופטת את בני הזוג שלך או את מכרייך את למעשה שופטת את עצמך ורואה בם את ההשתקפות של עצמך ופעמים רבות אינך מודעת לזה ובטוחה שזה הם , ולמעשה זה את הנמשכת בעקבות החלטותייך .

עוד אומר כי פעמים רבות אנשים לא מחפשים אמת רק סיפוק ליצריהם והם באים אלייך באמתלה של תכנים או דברים אך מה שמסתתר מאחורי זה הוא יצר!

עוד יתכן כי הקשר שלך עם החבר או הבן זוג שאת איתו כעת איננו מתאים ואולי גם הוא מושתת על יצרים או לפחות מטרות אנוכיות משני הצדדים {גם לך יש סיפוק ממנו}.
והרצונות שלך מבן זוגך שיהיה בעלך או כדו´ - דברים טבעיים וטבועים בנפש כל אדם בריא שכשהוא בקשר עם מישהו אוטומטית כמעט הוא מנבא לעצמו עתיד טוב ומצייר אותו ורוד עם חתונה וילדים וכו´ ויתכן שזה לא הוא המתאים ,אפשר לומר בבטחה שגם מישהו אחר שהיה לך נחמד איתו היית רוצה ממנו ילדים או חתונה אם הייתם מספיק זמן בשביל לחשוב על כך והיה לכם חוויות יפות ביחד .

הפחד והמעצור שלך מלדבר על דברים רוחניים נובע מפחדים אצלך את חייבת לעמוד מול הפחד ולהתמודד ולא לברוח ואפילו אם זה יפגע בזוגיות שלך אם הרוחניות אצלך חזקה מספיק עד כדי שאת יודעת שזהו חלק מעצמיותך אז תהיי עצמך ואל תחששי משום דבר!

זה שאת רואה את העתיד או דברים שקורים יש בזה רמה מסויימת של צפייה הגיונית וגם מה שנקרא סוג של אינטואיציה או חיבור לתדרים אחרים בכוחות הנפש שלך אל תתפעלי מהוד גדולתך על זה אלא היי ישירה וכנה עם עצמך וחפשי את האמת ואת המהות והתעסקי בעיקר ,מגדת עתידות איננה יכולה לממש את תכליתה עם יכולת זו, לכי אחר ידיעת עצמך וידיעת המהות של כל הדברים והתחברי להויה בעצם מתוך עבודה פנימית ולימוד.

תזכרי ההתיחסות שלך לעצמך על מנת להרגיש גאוה ,היא יכולה להיות חיובית ,ויכולה להיו שלילית !נסי להתעלות מעל זה ,ולא להיות תלויה במשוב הזה שאת מספקת לעצמך על ידי גילוי היכולות הללו או הפכם, שעל ידי אלו הדברים את בהיסח הדעת מפתחת לעצמך תדמית שאיננה את בעצמך, הסתירי את היכולות שלך ותבחני אותם בעצמך בשבע עיניים היטב ,ותעמיקי עוד בעבודה הפנימית הרוחנית ובבירור כוחות הנפש שלך , המוחצנות בענינים הללו היא סוג של התלהבות ויצר גם , אל תלכי אחר היצר בהסוואה של רוח .

מאחל לך בהצלחה בכל ---המקור. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.