welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - לנוער בהנהלת - מירי - M 
שולח עודכן לאחרונה

בלהבלה

אני לא מבינה    23:17 20/05/2006  

איך זה שכשמרגישים מאושרים ההרגשה הזאת עוברת מהר כל כך ונכנסים לדיכאון והוא לא עובר כל כך מהר עד שקורה משהו ממש משמח בשבילך.......למה 70 אחוז מהזמן אנחנו עצובים-בדיכאון אני חייבת להדגיש שאני מנסה להיות אופטימית אך משום מה האווירה של השמחה תמיד נהרסת איך אני יכולה להיות מאושרת עם החיים שלי (ולא שהם רעים דווקא הסביבה שמקיפה אותי נהדרת.. אז הבעיה בי?)...את הדבר שהכי רציתי דווקא השגתי בנתיים אבל מהר מאוד שוב אני מתחילה למצוא דברים אחרים בחיים שלי שאני לא רוצה שהיו כך...האם בכלל אפשר להיות מאושרים ושלמים עם עצמנו לגמרי??...אני בספק לפי מה שאני רואה...פעם חשבתי שאם אני ישיג את מה שאני רוצה אז אני אהיה מאושרת אבל תמיד הכל לא מסתדר איך שמתכננים וזה נורא הורס...
הרבה פעמים מי שהורס את השמחה זה האנשים שקרובים אלייך..כי אתה מנסה להיות אופטימי והם לא מעודדים אותך..אני לא יודעת מה הבעיה שלי אולי בחרתי את החברות הלא נכונות אולי דווקא החיים שלי לא כל כך עצובים..אבל אני תמיד שהמצברוח הטוב בורח ממני......... 

כלב

13:28 12/04/2006
 שלום, שמי כלב וברצוני לנסות ולעזור לך.
אך לפני עלייך לענות לי על מספר שאלות:

1) גילך..
2) האם את רואה את עצמך כאדם משפיע בחברה שסביבך או כאדם רגיל שפשוט נהנה עם אנשים אחרים וזורם?
3) האם היית מגדירה את חברותייך כבנות אשר נהנות וחברה רבה של אנשים או שהן מסוג הבנות אשר מעדיפות קבוצה קטנה של חברות?
4) מה הדברים הספציפים שמכעיסים אותך?
5) כיצד את מגדירה סביבה נהדרת?
6) האם ראשך שקט מבחינת לימודים?

אעזור לך אם תעני לי על שאלות אלו בכנות..

תודה, כלב. 

בלהבלה

14:31 13/04/2006
 אני בת 15
רואה את עצמי כאדם רגיל שפשוט נהנה עם אנשים
חברותיי הן כאלה שמעדיפות חברה רבה אבל שומרות על מעגל חברות הכי טובות..כמוני
מכעיס אותי כשלא תומכים בי מספיק
או שלא מבינים אותי
סביבה נהדרת בשבילי זה חברה תומכת מבינה כזאת שנהנים איתה
מבחינת לימודים אני בסדר אין שום בעיות רק קצת עליות וירידות

לא ממש מבינה איך זה יעזור אבל לא איכפת לי לענות...אם מזה את יכולה להגיד לי מה קורה אז מעולה

בלה בלה:] 

בלהבלה

10:38 18/04/2006
 ??????????????????........... 

כלב

11:47 19/04/2006
 שלום לך, הייתי בחוחפשה בחוץ לארץ וכתבתי לך יום אחד לפני שנסעתי...
אני מתנצל מקרב לב... ואני גם ממין זכר. (כתבת לי כנקבה)
אני חושב שאת אדם שבוחן את החברה שסביבו, זה לא דבר רע אך משום מה, כשאת אדם כזה, עצם העובדה שאכפת לך מהחברה הסובבת אותך זה גורם לך לחשוב הרבה על כל מקרה שקורה לךכך נוצר מצב שאת מסיקה מסקנות מהר מאד רק מעצם המחשבה על החיים, ובכן, אני לא רואה את זה כבעיה כלל, בחינת החברה ודאגה לה וגם והרצון שיהיה לאנשים אכפת ממך, כל אלו עושים אותך אדם טוב וחושב, גם אני כזה, אך חסרים לך עוד שני מרכיבים..
האחד: עלייך למצוא הרבה יותר תעסוקה ממה שאת עושה עכשיו בחיים, אל תדאגי מבחינת הזמן שיהיה לך לבצע את תחומי התעסוקה שתבחרי בהם. ולמה אני אומר זאת, אחזור אחורה ואזכיר- הבעיה בחשיבתך היום היא שאת מסיקה מסקנות רבות מידי על חייך, ברגע שיהיו לך הרבה דברים לעשות בחיים, מחשבתך על כל מקרה שיקרה לך או על כל רגע בחייך, יהיה מעמיק כמו שהוא היום, אך המסקנות שתסיקי לא יהיו עמוקות ומדכאות כפי שהם היום. חוץ מזה שתחומי ענין רבים זה דבר שהוא תמיד טוב. אם את צריכה דוגמאות לתחומי ענין רק תבקשי. אמרת: "70 אחוז מהזמן אמחנו עצובים", מה יקרה אם 30 או אף 40 אחוז מזמן זה יהפוך לזמן תעסוקה והנאה שלך, אני מבטיח שלא תיהי עצובה כשם שאת היום.
השני:
"דווקא הסביבה שמקיפה אותי נהדרת.. "
"הרבה פעמים מי שהורס את השמחה זה האנשים שקרובים אלייך.."
לפי מה שאת אומרת, אינני מבין איזוהי חברה נהדרת היא חברה שהורסת את האושר שלך, אך אין דבר, אם את אומרת שאת אוהבת את חברותייך עלייך להפתח אליהם ככל האפשר, לדבר איתם אפילו על מה שכתבת כאן משום שזוהי חברות אמיתית, חבר/ה זהו הדבר הכי חשוב שאמור להיות לך, ואם נכנס לתוך נושא החברות אומר כך: חיית מחמד כגון כלב, חתול, דג, אוגר ואף ג´ירפה, כולן חייבות להקים ממשהו, לדבר הזה קוראים מזון. לא אמרתי זאת סתם, אם את תסתכלי לרגע על חברות שלך עם כל אדם בתור חיית מחמד תראי שגם החברות ניזונה ממשהו, בדיוק כמו שחיית המחמד אוכלת אוכל, החברות אוכלת את השיתוף, הרצון לספר דברים, האכילי את החברות שלך בכך שפשוט תדברי עם חברותייך, תספרי להן הכל ודאגי להיות כנה. כשם שאת עושה את דברים אלו, דאגי לקבל את אותו הכדור שזרקת (לקבל את אותה מנת ההשקעה מחברותייך בך כשם שאת השקעת בהן). כך הזיני את החברות שלך במילים, ואז חברותייך יבינו הרבה מאד מהחלטותיך ומחשבותיך על דברים שקוראים לך בחיים ולמה שיבינו זאת, כי אחרי ששיתפת אותן בכל הן מבינות למה החלטת החלטה מסויימת או למה את חושבת כך וכך..

אי אפשר להיות שלמים עם עצמך מבחינה רגשית ופיזית אך אפשר לשאוף לשלמות עצמית ולנסות כל הזמן בהתמדה לתקן כל מה שאת יכולה בחייך, ואם אי פעם תרגישי מיואשת מחייך יש לך שתי אפשרויות אחרי הדיכאון, או שתכנסי ליאוש תמידי ומחשבות אין סוף על הכל, דבר שמוביל במקרים מסויימים, לאבד את שפיותך, או להחליט שהנך בחורה בעלך אופי חזק שממשיכה לנסות ולתקן, אם באמת תבחרי באפשרות השניה כבר מעכשיו תראי שהיאוש כמעט ולא ישפיע עלייך בכלל כשהוא יבוא.
אני אדם שמאמין בשינוי תכונות, אמנם נדרשת עבודה רבה אך זה אפשרי.
בכנות, אני יכול להזדהות עמך משום שאני רק בן 17 שנים, מה שאומר שעברתי את מה שאת עוברת לא מזמן, ואני בפעמים מסוימות עדיין עובר את אותו הסיפור בדיוק, הוא חלק מההתברגות שלנו, בני הנוער ועלינו ללמוד ממנו ולא להדחיק אותו.

תודה יואב.

בלהבלה

23:17 20/05/2006
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.