welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - לנוער בהנהלת - מירי - M 
שולח עודכן לאחרונה

suvsuv

מצבי רוח    21:39 25/03/2006  

לאחרונה יש לי הרבה מצבי רוח ובלבול וקשה לי להתמודד מבחינה רגשית ולהתמיד בחשיבה חיובית בגלל מצבי רוח- פעם כן בא לי ופעם לא ואני לא יודעת מה לעשות.. ניסיתי לעשות מדיטציה אבל קשה לי להתמיד בזה... מה לעשות? 

אצבעונית

18:08 25/03/2006
  היי חברה
אני מבינה שאת לא מרגישה כל כך טוב לכן אני לא אשאל "מה שלומך?".
או שאולי עכשיו את מרגישה יותר טוב?
תידעי לך שזה קורה לרובינו. אני מניחה שאת נערה בגיל ההיתבגרות וזה חלק מהגיל. יש שינוי של הורמונים וזה בהחלט תקופה.
אמממממממממ. אני מנסה לחשוב מה יכול לעזור לך בכל זאת...
אולי תפנקי את עצמך עם אמבטיה חמה ומלח אמבט בתוך?
אולי תיצאי (במידה ואת גרה במושב, קיבוץ או שהטבע מאוד נגיש אליך) לטיול עם תיק קטן ובו הדברים שאת צריכה ופשוט תיכלי לשדה ותקטפי פרחים ותשמחי את עצמך ואת הבית בפרחים יפים.
אולי תיקחי איתך דף וצבעים ותציירי את מה שאת רואה או אפילו מה שבא לך להביע.
אולי תיקראי לחבר או חברה ותצאו לבלות איפה שהוא, סתם להיסתובב אפילו לא חייב לקנות כלום.
אולי תעשי משהו נחמד עם אחד מבני משפחתך (במידה ואת בקשר טוב עם מישהו מהם ואם לא אולי אפשר לנסות לדבר על זה ולקבוע חוק שאין לצעוק)

ויש עוד משהו שאני כמעט בטוחה שיעזור לך וזה לקחת יומן ולהתחיל לכתוב את כל מה שאת מרגישה בתקופה האחרונה ואולי מה את חושבת שגורם לזה ולנסות לעלות פיתרון.
זה מנקה את הראש חבל על הזמן זה מזה עוזר. שווה לנסות

אני מאחלת לך את כל האור והשמחה והטוב והכייף שבעולם
באהבה
אצבעונית 

יפעת אור

21:39 25/03/2006

שלום לך ותודה על השיתוף.

הייתי שמחה לדעת אילו מחשבות עולות לך, שגורמות לבלבול ולמצבי הרוח.
שהרי מצב-רוח הוא תוצאה, ולא הסיבה.
האם יש משהו מסויים שמטריד או מעסיק אותך.

קשה להתייחס אם אין הגדרה של הדברים.

ובהמשך לדברייך, אכן קשה לעשות מדיטציה כאשר המחשבות מטרידות.

ובכן, מקור הקושי הרבה פעמים הוא באמת המחשבה: כמו למשל, כשאנחנו שואלים עצמנו- מה יהיה?, או להבדיל כאשר אנחנו ממזרים איזו חווייה לא נעימה שקרתה לנו.
כך או כך המחשבות אינן ממוקדות כלל וכלל בהווה, אלא מוסתות שוב ושוב אל העבר או אל העתיד.
וכאן בדיוק אנחנו ´נופלים´, כיוון שהעבר כבר לא קיים, והעתיד -עוד לא ניכתב.

ולכן, עצתי לך היא לנסות ולהחזיר את המיקוד אל ההוה.
חישבי רק על מה שכן יש לך. גם מבחינת תכונות (כמו למשל: את חכמה, יפה, יצירתית, חברותית וכ´), וגם מבחינתדברים ממשיים (כמו למשל: בגדים, מחשב, בית, אוכל, חברים וכו´).

וכך, את ממקדת את המחשבה במה שיש, במקום להסתכל על כל מה שחסר או לא קיים.

כך את מגדילה את הפלוסים (=פלוס).

כך שהמדיטציה הטבה במיקרה הזה, היא לאו דווקא לשבת בעיניים עצומות ולנסות להרגיע את המוח והמחשבות המתרוצצות בתוכו, אלא לדבר אל אותו מוח יקר ולספר לו את כל הדברים הטובים שיש לך בחיים.

כך המוח נירגע, כי הוא לא בחסר יותר. ואז זה כמו להיות במידיטציה. כי אז המוח והמחשבות בהרפייה.
כי את היא זו שהזנת את המחשבות במה שמתאים לך.
את היא זו שלוקחת אחריות על אילו מחשבות יתרוצצו לך במוח.

וכמבון, אשמח ביותר אם תמשיכי ותשתפי אותנו מה שלומך, כדי שנוכל להמשיך ולהתייחס.

ואני גם מיצטרפת לעצות שניתנו לך על ידי אצבועונית: נסי ליזום וליצור לך את המרחב שנעים לך, על ידי כך שתיפגשי עם אנשים שאת אוהבת, תקיימי שיחה נעימה, תיצאי לטייל, תיכתבי, תציירי וכו´.
כל דבר שגורם לך שימחה והנאה.

בהצלחה ושבוע נעים ושמח,
יפעת 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.