welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

DONA

היי חברים יקרים!!!!

בשבוע וחצי האחרונים נעלמתי קצת ואני מרגישה צורך לשתף בקורתיי בימים אלה (אתם מכירים אותי כבר...) בכל מקרה החלטתי לנצל את הגל המכושף הקודם לעשייה אישית כפי שכתבה טל, ונגעתי במקומות אישיים שלא העזתי לגעת קודם, ידעתי שהם קיימים ברמת הפוטנציאל אך לא העזתי לממש לעשייה לשמה.
בנוסף התחלתי בלימוד טאי-צ´י, אומנות לחימה, שמהרגע שהתחלתי לעשות חשתי שיפור גופני, ואפילו בדיקות הדם שלי הוכיחו חיוניות, עובדה מדהימה לשמה כיצד הדברים הללו משפיעים מיידית על הגוף הפיזי (במקרה עשיתי בדיקות דם לפני ואחרי...),
עוד דבר מדהים זה שהיה לי הכבוד לשמוע אדם מיוחד במינו, אשר איפשר לי פתיחת סקופ רחב יותר, והבנה מעמיקה בפילוסופיית חיים הקשורה באסטרולוגיה והתייחסות לעומק בצורה הפשוטה ביותר, וה-
BEST IS YET TO COME ביום חמישי מתחילה סדנא הקשורה בבני המאיה שטל מעבירה ואני ממש בציפיה לבאות....

אוהבת אתכם
דונה  

פוקהונטס

21:35 20/03/2006
  שמחה לקרא אותך וכמה חבל שלא יכולתי להגיע ביום חמישי אבל כנראה שכך היה צריך להיות אשמע חוויות על הסדנא מחר בערב מצפה לראותך אוהבת ומתגעגעת 

איזון עדין

05:25 25/03/2006
 היי טאי-צ´י...אני לא החזקתי מעמד. זה איטיייייייייייייי מידי...
אבל ההשפעה אכן מורגשת.

יישר כח.. מעלה מעלה מעלה... 

DONA

17:55 26/03/2006

היי איזון עדין!!!

מה שלומך?

דונה 

יפית*

12:21 27/03/2006
  היי דונה ...כל כך מענינות הפעילויות שאת כותבת ונשמעים כייפים ומיוחדים, תודה על התגובה והברכות מטה .. ואני כל כך אשמח אם תשתפי ותסבירי מה זה בדיוק הטאי-צ´י אומנות הלחימה,ואיך זה בדיוק עובד על גופנו (משהו כמו יוגה?)
בשמחה אקרא אם תכתבי מעט גם על הסדנא המסקרנת הקשורה באסטרולוגיה
"הסדנא הקשורה בבני המאיה" ואיפה זה מתקיים?
המשיכי להרחיב ליבך בפעילויות מהנות (:

איזון עדין

18:26 27/03/2006
  אמ...אני...שלומי כל מיני..

מה שרשמת החזיר אותי אחורה.. לדברים שלא סגרתי ורק טעמתי: אסטרולוגיה, טאי צ´י..אבל לכל דבר יש תחליף או שיפור או חיבור אחר.
את הטאי צ´י למדתי לפני 4 שנים. כשהייתי שנה שניה בלימודי משחק אז זה היה קורס חובה שלנו. היה לי קשה אז להתחבר. לא הבנתי את המשמעות של הטאי צ´י, הייתי עוד די אטומה לרוח. אז עשינו מזה צחוק, כי זה היה איטי ואנחנו תלמידי משחק מחפשים את האקשן והאדרנלין. עשיתי למורה את המוות,והיא לקחה את זה קשה המסכנה, כי היא באה מהנשמה, מתוך תרגול מדיטטיבי וחיבור עמוק והמון אהבה, ואנחנו זילזלנו. אני לא חושבת שאיש מחברי הכיתה שלי הבין את המשמעות של הטאי צ´י, ומדוע ההנהלה החליטה לחייב אותנו ולבחור בספורט הזה ולא ללכת לטניס או כדורגל או דברים אחרים שכל אחד רצה. אף אחד לא הבין מה זה נותן לנפש האמן. כולנו חיפשנו בחוץ.. מסכות, שחקנים הרי...שנה אחרי התחלתי להתפקח רוחנית.. עזבי את המסכות.. לא הבנתי יותר את חברי הכיתה. הם המשיכו להיות שאו חיצוני ואותי המשחק הכניס דווקא יותר פנימה ולא הבנתי יותר את המשחק שלהם. הם לא לומדים צעקתי לעצמי.. בעצמי.. הם ממשיכים לשחק חיצוני ומשחק צריך לבוא מהפנימי. והם בורחים. מה רק אני למדתי? מאז די פרשתי לי.. סיימתי את הלימודים, אבל עזבתי את התחום. אולי יום אחד אשוב לשם.
ואוו.. שפכתי סיפור..חחח.. מה שרציתי לומר שאם הייתי ערה היום לטאי צ´י למשל ככח ממרכז ללימודי המשחק הייתי מתייחסת לזה אחרת.. טוב זה כמו כל דבר בחיים שרואים אחרי זה.
אבל בינתיים אני כבר כמה חודשים לומדת אומנות לחימה אחרת - קפוארה.
ומזל שיש לי את זה. זו האהבה הכי גדולה שלי היום. זה הריפויי הכי טוב לי. רציתי כמה שנים ולא העזתי ודווקא מהקצה הגעתי לשם.
זו קומונה וזה כיף... לומדים שם הכל.. שירה וריקוד ולנגן על כלי נגינה וכמובן התנועה..המשחק.
יש שם המון כלים רוחניים. כל השמחה הזו נוצרת במעגל. זה נקרא הודה. יש לזה אנרגיה מיוחדת שנקראת - אשה.
באותה הודה.. במעגל משחקים את הקפוארה. זה נקרא משחק. ושוב חזרתי למשחק אחר.
אבל זה.. זו באמת האהבה שלי עכשיו היחידה לה אנ ימוכנה להתמסר. המון המון שמחת חיים יש שם. זה לא רק קפוארה זה החיים ורגישות לחיים.
זה קשם.. זה מיסטיקה.. זו אמנות. ובשביל זה אני פה להמשיך להיות אמנית. זה מה מחזיק אותי פה.. ליצור מהחיים אמנות. אמנות כדרך חיים. זה לא פשוט דרכו של אמן.. הרבה כמוני זכו בהכרה אחרי שמתו.. זו המון רגישות וקליטה על חושית. אבל זה מה בחרתי להיות יוצאת מן הכלל...לא לחיות חיים אלא את אמנות החיים.

ערב משובח

DONA

00:04 29/03/2006

היי יפית!!!

תודה שאת מתעניינת ....
הטאי-צ´י זוהי אומנות לחימה סינית העובדת על הקוטביות, הדואליות האינסופית, הקצב שלה הוא יחסית איטי (לטמפרמנט הישראלי...) והתנועות בה הן עגולות, לא חדות, הגוף משוחרר מצד אחד, מצד שני התרגילים מאוד מדוייקים ומחייבים שליטה מוחלטת בגוף, בציטוט מהחוברת שניתנה לי: "אומנות הלחימה של הטאי צ´י היא כמו שתי נקודות הרחוקות ביותר שהן גם הקרובות ביותר, אם מציירים קו ישר ולאחר מכן סוגרים למעגל שתי הקצוות, שהיו רחוקים זה מזה בתכלית, יפגשו באותה נקודה ויהפכו לאחד", זוהי אומנות לחימה העובדת על איזון.
באסטרולוגיה הייתי בשתי סדנאות העוסקות באסטרולוגיה קרמתית, התפתחות הנשמה, מאיפה היא באה ולאן פניה מועדות....
ואסטרולוגיה של המאיה, זוהי סדנא שמעבירה *טל* מנהלת פורום תקשור וסודות המאיה, אם את מעוניינת יש פרסום נרחב באתר וקישור לאתר בית של טל, השיעור הראשון היה מדהים בעוצמת החוויות והלמידה ואני בציפיה לשיעור הבא...

דונה  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.