welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

adi eyal

בני המאיה ומקדש הירח    17:11 15/03/2006  

היי טל, ובוקר נפלא.
בהמשך לתהליך הקודם...
הגיעו 2 שליחים של המאיה עם גלימות שחורות, הפעם הם הגיעו עד אליי והם ילו אותי יחד עם ההדרכה שלי לתהליך החדש במקדש הירח.
אני לא יודע מה זה בכלל, איך זה נראה ומה קורה שם.
מאוחר יותר אני אמור להתפנות ולהכנס פנימה לתהליך, אשמח לעדכן, וגם לתגובות.
מקווה שזה יהיה מעניין!

טל בכלליות...מה לדעתך כדאי לעשות מעבר לחוויות התהליכים האלה?
כלומר יש כל הזמן תהליכים עם בני המאיה, מה עושים עם זה הלאה?

המשך יום נפלא
תודה, עדי.

adi eyal

16:14 05/03/2006
 היי
אז ככה:
עליתי עם 2 השליחים וטסתי לעבר מקום המקדשים.
דרך הים, קולות רעמים וברקים, כולל גשם וקולות הדולפינים.
הנשר שהוא אחד ממדריכי, נתן את קולו למשמע איתני הטבע.
נכנסתי למקדש הראשון כמו בתהליך הקודם, אבל הפעם הגיעו עוד כ-12 מדריכי מאיה בגלימות שחורות, הגיעו ממקדש הירח!
אב המאיה הגיע והבנתי שאת התהליך במקדש הוא יעביר גם כן, לאחר הזיכוך שאעבור.
התהליך היה די קשה מבחינת עומס הטיפול!
עיקר הטיפול היה על כוח הרצון, וכל מה שמפריע לאיחוד הקטבים, כולל טראומה של הכניסה לגוף (איחוד האונות), ואיחוד האישיות לנשמה.
במשך התהליך הגיעו עוד 2 קבוצות שונות (כנראה מתחומים אחרים), והצטרפו. לבסוף קיבלתי ברכה ממין ארכיבישוף חמוד!

התהליך היה מאוד בומבסטי!
עבודה על גלגולים קודמים, חיבור האונות, והצאקרות, כולל הדי.אן.אי
והכל במהירות מדהימה, התהליך היה עמוס מידיי, לכן ביקשו לחלק לעוד 2 תהליכים של 5 ימים הפרש, ממש דומים לפני שאני נכנס למקדש הירח.
הפעם האני העליון היה מורשה להכנס, כולל ההדרכה
בסוף הטביעו סמל (כמו קני שור עם קו באמצע) על כל צאקרה, כולל על הצוואר והגוף העליון ביותר, גוף האור

אין לי מושג מה קורה, אבל זה נראה לי מטורף לחלוטין.

מקווה שהתהליך מעניין.
ותגובות בשמחה יתקבלו
הרבה אהבה
עדי

adi eyal

18:52 09/03/2006
 המשך תהליך
כשהגעתי המשפט היה:
"חיכינו לך בן יקר"
נכנסתי ו-12 הכוהנים עשו טיפול גדוש התנגדויות וכאבים בחזה.
היה שלב שהם התיישבו במין קידה של כבוד והגיעו מעיין מספר דומויות עם גלימות שחורות כמו שדים כאלה, בהתחלה היה אחד ואז הצטרפו עוד כמה, היה משהוא יפה, הם רקדו ריקוד מוזר כזה מספר דקות ואז צמרמורת והתרגשות חזקה מאוד...ירד מטה מין אנרגיה לבנה ונכנסה לגופי, הבנתי שהם הכניסו פנימה דמות מין המאיה שתשכון בי עד לשלב האחרון של התהליך.
הדמויות נעלמו עם רדת האנרגיה, והכוהנים קמו לעברי והטביעו לי את הסמל: CIMI רק בצבע צהוב, על הצאקרות, גרון וגוף האור הרחוק ביותר, הבנתי שזה מעיין הגנה עד לסיום התהליך.
הרגשתי כבדות כשיש לי בגוף עוד דמות. ביקשו להגיע בעוד כ-7 ימים לסיום התהליך.

שאלתי היא:
מה זה הדמות שהכניסו לי לגוף, לשם מה? זה לא יוצר סחבת כלשהיא?

תודה
הרבה אהבה
עדי.  

adi eyal

21:06 09/03/2006
 היי טל יקרה!
רציתי להוסיף...
אני מרגיש שאחרי כל תהליך במיוחד בלילות הם נמצאים, או משהוא באנרגיה שלהם.
גם בין תהליך לתהליך ביום יום הם נמצאים ואופפים כל הזמן עם נגיעות קלות, כאילו מעודדים בתהליכים.
אני גם חש מאוד חזק שבשבוע הבא עם סיום התהליך הולך להיות משהוא מאוד גדול שאולי לא חוויתי מעולם,
תחושה מוזרה, לא יודע למה.

תודה

adi eyal

17:11 15/03/2006
  היי טל, מה שלומך!
סיום התהליך:
מדריך מאיה ביקש מההדרכה להגיע לסיום התהליך.
בתהליך עצמו איך שנכנסתי נמצאו 4 הרוחות המרקדות האלה ועוד כמה נוספו, כש-12 הכוהנים יושבים.
הם רקדו והצטרפו עוד כמה כאלה, ואב המאיה הגיע כדי לחזות בתהליך.
דמות המאיה ששכנה בי יצאה מהגוף והחלה משתעלת, לאחר מכן עלתה לתקרה ויצאה דרך חור, הרוחות עזבו ויצא פרץ של אנריות מוזרות, וכל מיני צורות של חוצנים (נראה לי שאלה סוגי אנרגיה שאני מחזיק מגלגולים קודמים), דמות של ארכיבישוף החזיקה את ראשי לצורך עידוד, והיו לי דמעות.
הצטרפו עוד כמה קבוצות ואב המאיה הגיע להזמין אותי להגיע למקדש הירח.
התהליך היה קשה כי הצורות החוצניות האלה היו קשות להוצאה הם היו צריכים להחזיק אותי מרוב הכמות שיצאה ובקושי, היום גם אנרגיות קשות של צורות חיים שונות, וגם מהגלגול הנוכחי והקודמים.
בסיום עברתי עם אב המאיה למקדש הירח.
שם חיכה לי מלך...שכבתי על מיטה, פתח מתקרה גילה לי 12 מימדים בצורת ירח, שירדו מטה דרך אנרגיה שרובה היתה ורודה, 24 כוהנים של המקדש עזרו בתהליך שהיה ארוך.
בסיום הודתי לכולם והלכתי...

היה לי קשה לראות את הדברים, לכן שאלתי:
האם הייתי במקדש הירח, ואם כן מה מהות התהליך:
הגלופה: CHUEN
והטון: 1

אשמח לתשובתך.
בברכת אהבה
תודה, עדי.  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.