welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

adi eyal

המאיה.    20:37 01/03/2006  

הי טל, מה שלומך?

לפני יומיים כשאני יוצא למסע עם ההדרכה שלי, פתאום הם מושכים אותי להליכה בתוך יער מושלג.
תוך כדי אנחנו מגיעים למקדש כשהשומר שלו הוא זאב.
הוא טוען שהוא השומר הם חיכו לי הרבה זמן, והם בני המאיה.
נכנסתי למקדש וקיבלתי טיפול מהכוהנים ולאחריו טבעת צהובה באמה של יד ימין ביקשו ממני ללכת איתה 3 ימים ולחזור לשם ולספר על מה חשבתי בימים האלה.
הדבר הנפלא שקרה שהם לא נתנו לאני העליון שלי להכנס לתחום הטיפולים בכלל מה שמוזר לי מאוד, אלא האני עמד וצפה מהצד.

אתמול בלילה חלמתי שוב על בני המאיה, ושמעתי קול קורה: "מאיה" מבעד לנהר והעצים.

אז חשבתי לשאול שאלה שאני בדרך כלל לא שואל:
מה מהות הטבעת והחוויה:
20 AHAU
והטון: 4

אשמח לתשובתך.
ובכלליות מה דעתך על החוויה.
באהבה, עדי.

adi eyal

06:17 20/02/2006
 היי טל יקרה!
בנוסף הגעתי שוב לאותו המקום,
עוד לפני שנכנסתי שוב למקדש שמעתי הד של המילה akbal (השם של הגלופה).
והקול מהחלום הוא של כוהן מרכזי להזכיר לי שעליי לשוב בסיום 3 הימים.
כנשנכסתי לא קיבלתי שום טיפול, אלא הטבעת הועברה מהאמה למרכז הלב.
נפתח מין אור לבן לשאר הצאקרות ולהילה, וביקשו להיות עימה 7 ימים.
היו תחושות של כאב מהאיזור.

אשמח לדעתך.
המשך יום נפלא.
תודה, עדי.

*טל*

08:19 20/02/2006
  בוקר טוב עדי, אילו חויות מסעירות!!!

למאיה אכן דרכים קסומות....ואני שמחה שאתה מתוודע לנושא ולאנרגיה.
אני ניפעמת אך לא רוצה בשלב זה לפרש, איני מרגישה נכון לעשות כך, אך אני באמת מאד אשמח אם "תמלא" אחר ההוראות שנתנו לך ותדווח לנו מהשטח!

מדהים וקסום

הרבה אהבה, אור ובהירות!!!

טל 

adi eyal

14:19 20/02/2006
 היי טל!
תודה על תשובתך המעודדת.
לגבי הגלופות אני לא יכול שלא לשאול...אפילו מספר מילים אני באמת מסוקרן לדעת מה מהות הטבעת.
אני יודע שאת מעדיפה שאחווה ואגלה לבד אבל...אני קוסס ציפורניים מרוב סקרנות

או שאת מעדיפה שאחרי שאסיים את כל התהליך אבחר גלופה אחרת?
אני אשמח לעדכן ולספר איך הכל מתפתח.

תודה והמשך שבוע נפלא.
באהבה, עדי.

adi eyal

17:51 25/02/2006
 היי טל ושבוע טוב.
רציתי לשתף בהמשך.
וואו...אני עדיין מופצץ מרוב צחוק!
נכנסתי להמשך התהליך.
תוך כדי שאני בדרכי למקדש המאיה, עברתי דרך המקום שראיתי בחלום.
התחיל לרדת גשם כשאני מעל הים והד התחיל לומר:
אדמה ושמיים מאוחדים, משהוא בסגנון.
הגעתי למקדש ונכנסתי.
הכהן המרכזי הוציא לי את הטבעת מהלב, ופרץ של...יצא החוצה ובכמויות. רק לאחר שיצא אור ירוק ניתן היה לומר שהתהליך הסתיים, והכהן קד קידה באותו הרגע שהאור יצא.
יצאנו מין דלת אחורית למקדש נוסף...
עליתי וראיתי נוף מדהים ואני עולה, ואיך שנפתח השער הכוהנים ישבו על המדרגות ואני עומד, באותו הרגע לא יודע מה קרה התחלתי להזיל דמעות.
יצא כוהן מרכזי והזמין אותי להכנס.
התהליך שהבנתי הוא לאחד את 2 הלבבות שלי.
לצורך זה הגיע כהן שהוא אבי המאיה, דמות מדהימה ביופיה שקופה.
תוך שאני שוכב על המיטה ואבי המאיה מעביר אותי תהליך בצאקרת הלב, כל הגלופות במין מעגל הורידו את אנרגית התוכן שלהם מהתקרה אל ההויה שלי, וכן של הטונים.
התהליך היה אדיר, בסיומו בירך אותי אבי המאיה שאני מוזמן ויש לי תמיד מקום. הוא אומר שהאיחוד של הלבבות הוא קבוע!

הבנתי שהתהליך הסתיים, הייתי רוצה להבין את מהות התהליך לעומק יותר, לכן הפנתי את השאלה לאוראקל.
מה מהות כל התהליך:
IK 2
והטון: 13

אשמח לתשובתך.
באהבה, עדי.

adi eyal

20:06 25/02/2006
 היה עוד קטע מעניין...
בסיום התהליך אב המאיה ביקש לנוח עוד מספר רגעים על מיטת הטיפולים...
וכירדתי לפני הזמן פשוט נפלתי, הסתובב וצעק שעליי להשאר להטמעת האנרגיות.
חזרתי למיטה ונחתי עוד זמן.

ממה שאני יכול לספר כעט...חזרתי עכשיו מהליכה ואני מרגיש המום, נקי לחלוטין, כמעט ולא חושב על כלום, רגוע וקל. מרגיש שאני לא סופח שום רגש שלילי, למרות שהלחי הימנית שלי נפוחה כמו בלון הליום קטן, ואני עייף בטירוף, אני מאושר מהתהליך העוצמתי הזה.

מקווה שהתהליך מעניין.
הרבה אהבה ואושר.
עדי.  

*טל*

10:29 26/02/2006
 היי עדי

לפני שאענה צריכה גם לשאול (:

אז חכה לי...אחזור אליך.

טל  

adi eyal

16:16 26/02/2006
 היי טל.
ממתין...
מרוב שהייתי בעודף אנרגיה פשוט לא ישנתי כמעט כל הלילה, היה נדמה לי שמסתובבות דמויות בחדר, ומעבירות כל מיני תהליכים.
הרגשות השלילים שמלווים אותי בשלושת החודשים האחרונים המשיכו לצאת דרך כך שחוויתי אותן.
גם במשך היום התהליך המשיך, ורק בשעה האחרונה אני חש הקלה, אולי זמנית...את זה אדע בהמשך.

מוזר...לא ידעתי שאני יכול לעבור כאלה תהליכים מורכבים ועוצמתיים.

תודה והמשך יום מקסים
עדי.  

*טל*

20:11 26/02/2006
 היי עדידו

זוכר את השמאן הצוחק? כניראה שממש מצאת חן בעיניו (:

למרות שההודעה הולכת להיות הזויה משהו, אספר לך את התשובות שקיבלתי.
התהליך התחיל עם השמאן הצוחק וזאת מכיוון שהסכמת לתת אמון בדרכו, למרות המיכשולים, כששאלתי מדוע מיכשולים ועל מה מדובר, נענתי שהשיתוף שלי בחויה אתכם, בצורה כה פשוטה וקלילה מציבה מיכשול....והמכשול הוא הקלות
האם קלות היא מיכשול??? הכיצד? ובכן היא מכשול לאלו שאינם מוכנים לצעוד עדיין בדרך ההארה (כן...הארה מילה גדולה מידי לטעמי..אך הבטחתי להיות אותנטית)לאלו הפשטות והקלות הם מיכשול. להבדיל מהם, אתה נתת אמון מלא בקלות ובפשטות וזו מתנתך.
השמאן הצוחק הוא ישות מן המאיה הקוסמיים, אשר בוחרת להיות בדמות שמאן קליל (קצת שמנמן, אני חייבת להעיר...(: ) קוסם, תמרן, טריקסטר
ובעיקר משעשע וקליל. הוא בוחר את הניבחרים ומובילם לקבוצת המאיה הקוסמיים כדי לעבור תהליכים מסויימים.

לגבי התהליכים, היות ומעט קשה לך כחווה לפרשם, הציע לי השמאן ברב חנניותו שאעביר לך תשובות לשאלות שתשאל....האם אפשר לסרב לשמאן הצוחק? שאלה רטורית - כמובן שלא!

אז אני כאן....עובדת בתיווך...

כל הכבוד

טל 

adi eyal

06:43 27/02/2006
 טלוש, תודה!
זה מזכיר לי...כשביצעתי את הרגיל של השמאן הצוחק אחד המדריכים שלי (האינדיאני), פשוט לא הפסיק לצחוק למראה השמאן.

אשמח לשאול 3 שאלות:
שאלות שמאוד מטרידות אותי בתקופה האחרונה:
* מדוע נבחרתי, ומה מהות התהליך.
* לצורך איחוד הדואליות - נכון לי ללמוד את תרבות וריפוי המאיה?
* מה עלי לעשות על מנת להשתחרר מאותה הבחורה שעד היום קשור אליה?

מקווה שזה לא יותר מידיי.

תודה, והמשך יום נפלא.
אוהב, עדי.  

adi eyal

14:19 01/03/2006
 היי טל, מה שלומך?

מקווה שאת לא שוכחת אותי.
אני מניח שהשמאן הצוחק עוד לא נתן את הבנותיו לגבי השאלות שהפנתי.

אה כן...אשמח גם לדעתך האישית לגבי החוויה שלי, מעניין אותי לדעת מה דעתך...

תודה
עדי.

*טל*

19:11 01/03/2006
 תשובות לשאלות של עדי

מדוע עדי ניבחר ומה מהות התהליך

עדי נימצא במקום בו עליו לקבל הדרכה ממדריכים בעלי שיעור קומה
ויש לבחון מעתה כל כיוון והדרכה אליה יפנה, המדובר הוא בהדרכה של מורים ארציים ומורי רוח, כל הלימודים והתהליכים הביאו אותו למקום בו הוא נימצא, מעתה הדברים הופכים מהותיים יותר ולכן יש ללשים לב להדרכה, שלא תגרום לרגרסיה בדרך התפתחותו.
החיבור למורים ומורי רוח חייב להיבחן.
התהליך הוא הזדככות ויצירת כוח מתוך איחוד הקטבים, עדי הוא בעל קוטביות חזקה בכל הרמות ועליו לעבור תהליך שיאפשר לו לרתום את שני הקטבים כך שיוכל לנווט את דרכו הרוחנית ואת דרכם של אחרים בהגיע השעה.

האם כדאי לעדי ללמוד את תרבות המאיה, או דבר אחר שהייתם מכוונים אליו לצורך איחוד הדואליות?

אין איחוד דואליות, אלא הכרה והבנה של הקטבים שמהם אדם מורכב ורתימה שלהם לניווט בפלנטה, אנחנו מדריכי המאיה הקוסמיים מרפאים ומאירים את הגופים והזיכרון הקוסמי, לעדי יתאפשר חיבור למקדש הירח ולמבנה.

מה עדי צריך לעשות כדי להשתחרר מבחורה שקשור אליה?

אהבות ארציות התלויות בדבר, אינן כפי שנהוג לחשוב, אהבה נחותה, מבחינתנו זו התנסות ברגש והרגש מפעיל ישויות ארציות לפעולה פנימית וחיצונית, נהוג לומר שזמן הוא רופא טוב, אינכם יודעים עד כמה הדבר נכון, אך לא מסיבות השיכחה, אלא שימור באנרגית הזמן, הוא הסוד שאתם עומדים להכיר בצורה ברורה יותר בהיותכם מוכנים. זמן=אנרגיה ואנרגית זמן היא אנרגית ריפוי עצומה לגוף לנפש ומעבר, על כך בפירמידת הירח.

**למרות שביקשתי את הכוונת השמאן הצוחק, הגיע מדריך אחר מן המאיה הקוסמיים.

איני עורכת את הכתוב עד כאן.

*טל*

19:17 01/03/2006
 דעתי כבר מושפעת מהדברים (: אני רוצה לרשום את דעתי האישית ואני מקבלת קריאות מדריכים עבורך כמו יש לעבוד על כוח הרצון, יש להתרכז ביום החמישי לגל, לא להתייאש באמצע תהליך, לא אתה לא בודה מליבך גם אם אתה חושד בכך, או אפילו בטוח לפעמים.

הקיצר....קצת קשה לי כרגע להיות אני (: אז אשתוק (: (נכון לעכשיו) 

adi eyal

20:37 01/03/2006
 היי טל יקרה.
מודה לך מאוד.
באמת הדברים מאוד נכונים ומאוד מאוד חזקים!!!
מאז התהליך אני חש באמת שאני לא מסוגל להתחבר לכל מורה ארצי או קוסמי.
אלא רק ברמה הנשמתית ושיש קשר שאני יודע שהוא מתאים.

אני צריך לקחת את הזמן עם מה שהעברת בעבורי, זה מאוד חזק מה שיצא כאן ומאוד מאוד מדוייק.

כמובן אשמח לדעתך ברגע שתוכלי :),

אני לא ממש מכיר את מקדש הירח והמבנה, אם תראי לנכון להכווין אותי פנים מול פנים אעשה זאת.
אם לא...אנסה לעשות זאת לבד, למרות החשש שאני עלול לדמיין (שני מדריכי מאיה כבר הזמינו אותי).

אז בינתיים כמובן תודה שלוחה.
סוף שבוע נפלא
בברכת תודה אהבה ואור שמח
עדי.

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.