welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - לנוער בהנהלת - מירי - M 
שולח עודכן לאחרונה

mayanpa15

אכזבה...    12:36 26/03/2006  

שלום יפעת..
מה קורה? אממ זאת הפעם הראשונה שאני מבקרת בפורום הזה ואני רוצה לספר לך משהו שמטריד אותי מאוד ואני רוצה שתגידי לי מה לעשות..
אז ככה יש לי ידיד ממש ממש טוב ואנחנו בקשר הרבה זמן שולח לי הודעות כל הזמן ממש קשר טוב ויש לו חברה! ותפסתי את זה לטובתי כי אמרתי לעצמי סבבה יש לו חברה כך שאין מצב שהוא יסתכל עליי או משהו כי תאמת לי אין ידידים לפחות לא ידידים שאני יכולה לשבת איתם ולדבר שעות מבלי שינסו לעשות משהו..
ואנחנו תמיד נפגשים מדברים ועם הזמן אני התחלתי להרגיש כלפיו רגשות לא אהבה אבל בכיוון פרפרים בבטן שמחה דברים כאלו והיה מצב שהיינו באוטו הוא הוריד אותי בבית ופתאום התנשקנו ושנינו עצרנו ואמרתי שזה טעות ולא טוב וכל זה והנשיקה הייתה יום לפני החודשיים שלו ושל חברה שלו! אז כתבתי לו מכתב שיש לי משהו אליו ואני רוצה שננתק את הקשר כי לא באתי להרוס לאף אחד כלום והוא אמר לי שהוא מבין אותי ושהוא רוצה שיהיה לי רק טוב ולאחר 5 ימים שלחתי לו הודעה ואמרתי לו שאני מעדיפה לאכול את עצמי מבפנים מאשר להפסיד דבר כ"כ יקיר וחשוב לי ונפגשנו צחקנו דיברנו ושוב התנשקנו מבלי שמישהו עצר זאת ואז הייתי צריכה ללכת ודיברנו והוא אומר שהוא מבולבל ולא יודע מה לעשות ושהוא נלחם עם עצמו מבפנים שהוא רוצה לא רוצה והוא אמר שהוא אוהב את חברה שלו אז שאלתי אותו אז למה כל זה והוא אמר שהוא לא ישקר לי שהוא נמשך אליי לא רק מבחינה חיצונית אלא בגלל שהתקרבנו ושאני אדם מקסים וכל זה ואז באתי ללכת התחבקנו ואמרתי לו שלום והתנשקנו שוב..
מה עליי לעשות אני לא יכולה ככה כי מצד אחד יש את הערך המוסרי שאני יוצאת פה ממש לא בנאדם הגון ולא הייתי רוצה שיעשו לי דבר כזה ומצד שני אני כ"כ אוהבת אותו..מה אני אעשה? 

הילוש

16:11 29/01/2006
 יואו איזה חיים טלנובלים יש לך...
את צריכה לשכוח אותו מה לעשות יש לו חברה...
פשוט תחשבי על דברים אחרים במקום לחשוב עליו ואז תשכחו אותו מהר השיטה הזאת תמיד עובדת..

mayanpa15

20:59 29/01/2006
  אבל הוא דבר הכי יקר שיש לי אני לא רוצה לאבד אותו.. 

suvsuv

09:53 30/01/2006
  היי קוראים לי סיון ורציתי לומר לך שאת סתם נפגעת מכל המצב הזה. לדעתי את צריכה לומר לנער שאת אוהבת שיחליט עם מי הוא רוצה להיות כי המצב הזה לא יכול להימשך. ואם הוא אומר לך שהוא יעדיף את החברה שלו זה ההפסד שלו ותחשבי שאת תכירי בנים טובים יותר - לשנן רק אימרות חיוביות ותאמיני בעצמך כי לך מגיע אדם החלטי יותר שלא מנסה "לרקוד על שתי חתונות".

mayanpa15

13:09 30/01/2006
  אויי איזה מתוקה אבל הלוואי וזה היה ככה כי תאמת אין לי ידידים ובנים מסתכלים עליי בצורה שרואים אותי "שווה וכוסית" וכל דברים האלו שממש לא מחמיאים ולא מעניין אותם בכלל מי אני איך אני כלוםם וזה מה שמבאס כי לא נפל עליי שומדבר טוב ששונה מאחרים.. 

suvsuv

13:18 31/01/2006
 גם לי אין הרבה ידידים בנים אבל את עדיין יכולה לשמור על ידידות איתו ותאמיני בעצמך שאת תמצאי חבר אחר שלא תהיה לו חברה ואת תמצאי מישהו כזה את פשוט צריכה להאמין כי מתי שלא מפים האהבה מגיעה. 

מיכלו

18:07 03/02/2006

שלום לך מתוקה
מהמילים שכתבת אפשר לראות ולהבין שאת מאוהבת מאוד מאוד.ובכל זאת את לא מרגישה בנוח במצב שאת נמצאת בו.
יש בך המון בלבול ואת נלחמת עם עצמך.
ולדעתי השאלות שאת צריכה לשאול את עצמך הן:
האם את מוכנה לשלם את המחיר הזה בשביל להיות עם הנער הזה?
האם הוא אוהב אותך כמו שאת רוצה שיאהבו אותך?
האם הוא מתייחס אלייך כמו שאת רוצה שיתייחסו אלייך?
תנסי להיות כנה עם עצמך.
יכול להיות שבסוף הוא יחליט שהוא רק איתך.ויכול להיות שהוא יחליט שהוא נשאר עם החברה שלו ומנתק איתך את הקשר ויכול להיות שהוא יחליט שהוא ממשיך להיות בקשר עם שתיכן בו זמנית.
לדעתי זה לא כל כך משנה מה הוא יחליט אלא מה את בוחרת לעצמך ומה את רוצה.
אני מאחלת לך שתמצאי אהבה שתעצים אותך ותרחיב אותך ותמלא אותך.ושתהיי מאושרת.כי זה מגיע לך.
בהצלחה. 

יפעת אור

21:12 11/02/2006

שלום לך , אני שמחה על היצטרפותך לפורום.

ובאמת תודה על השיתוף והפתיחות.

אני רואה שקיבלת תגובות שונות לשאלתך, ובכל זאת אנסה להוסיף ןלחדד נקודה אחת שהיא חשובה לטעמי.
ואני רוצה להתייחס להיבט של המיקוד.

ואסביר את עצמי:
התאהבות היא דבר חשוב בתהליך הצמיחה וההתפתחות שלנו.
זו הפעם הראשונה בה אנחנו "מסתכנים" באהבה לאדם שעד לא מזמן היה ´זר´ לחלוטין עבורנו (גם אם הוא בן כיתה, או בן- שיכבה... הכוונה היא שעד לרגע ההתאהבות לא ממש קיימנו קשר אינטימי-ריגשי עם אותו אדם).
ואני שמחה שיש לך את האפשרות ללמוד ולהיתנסות.

יחד עם זאת, וכבר רמזו על כך קודמי לפורום, חשוב שהבחור יהיה כנה.

במילים אחרות, ברגע שאדם שאנחנו אוהבים ´מיתחלק´ בנו עם עוד אנשים- אנחנו חווים אי-בהירות.

ממש כמו שאת בעצמך מציינת: האם הוא אוהב אותך או את הבחורה/נערה השנייה.

כלומר- אני מציעה שתיפני אליו בבקשה שיחליט עם מי באמת הוא רוצה להיות כרגע.
כי כך את (ובוודאי גם הנערה השנייה) חצויות, ונאלצות להיתחלק
בתשומת-ליבו של נער אחד.

בעוד שהכוונה היא להינות, ולדעת שיש שם מישהו בשבילך, ואת בשבילו.

כך שאין צורך להיות באי-וודאות ולהימצא במצב של שאלות אינסופיות כמו: עם מי ´הוא´ רוצה להיות וכמה.

היי אמיצה והפני אליו את השאלה החשובה הזו.

כך הוא ייצור מיקוד לעצמו, ובוודאי המיקוד הזה יקל גם עלייך. כיוון שכך תדעי איפה את עומדת.

וכמובן, כל תגובה שלא תהיה, תגידי לעצמך שהרווחת.
אם הוא רוצה להיות רק איתך: הרווחת.
ואם הוא מחליט בסופו של דבר שבימקום להיתחלק הוא ´חוזר´ אל הנערה הראשונה: גם הרווחת. כי כך את יודעת בדיוק איפה את עומדת. בלי מחשבות של אי-וודאות שגורמות לתיסכול וחוסר אונים.

אשמח לשמוע את הארותייך, ולשמוע איפה הדברים עומדים.

בהצלחה,
ושבוע נעים ושמח.
יפעת 

לחישה

12:36 26/03/2006
 שלום, ומה אם הוא אוהב במקביל את שתיהן?

לחישה 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.