welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

daphush

שלום לכולם עבר הרבה זמן מאז שהייתי פה לאחרונה.. לצערי נסיבות לא נחמדות החזירו אותי לכאן..
מה שקרה הוא שהתחלתי לעבוד לא מזמן, לפני כמה ימים, וכשהתחלתי ביקשו ממני התחייבות לזמן ארוך, לפחות שנה, הסכמתי כי לא ידעתי מה יכול לקרות איתי..
העניין הוא שפתאום גיליתי שיש לי אופציה להתחיל ללמוד שנה הבאה, אופציה שלא ידעתי לפני כן שאפשרית.
האם לספר למעסיקים שלי על האפשרות ולומר להם שכנראה לא אוכל להישאר שם את כל הזמן שדרשו ממני, או לחכות עד לקראת העזיבה ופשוט להגיד שברצוני להתפטר?
אני רוצה לציין שזה מעיק עלי מאוד כיוון שאני לא אוהבת להסתיר דברים, ולא חתמתי על שום התחייבות, מלבד העובדה שאמרתי להם שבאופן עקרוני זה מתאפשר.. כמו כן לא עברתי שום הכשרה מיוחדת ואפשר להגיד שהתחלתי לעבוד באופן די מיידי..
כמובן שלא בטוח שאתקבל ללימודים, מה שיאפשר לי להמשיך לעבוד מעבר לשנה שדרשו..
מה לעשות???
הצילו!!  

DONA

21:02 28/01/2006

היי DAPHUSH!!!

שבוע טוב ומבורך...

שמחה שקפצת לבקר...

קודם כל חזרת אלינו בנסיבות דיי נחמדות לדעתי, מאחר יש בפנייך אופציות פתוחות, ואפשרות בחירה שזה מעניין..
דבר שני, לדעתי תנסי קודם כל להתקבל ללימודים, מאחר וכעת זהו זמן הרשמה וכך תוכלי לדעת אם התקבלת או לא ובהתאם לפעול, אם התקבלת ללימודים עדיין נותר לך מספיק זמן להודיע למקום עבודתך למצוא לך מחליף/ה ואולי אפילו ליצור אופציה של לימודים ושילוב עבודה באחוזי משרה נמוכים יותר, אני בטוחה שיקבלו את רצונך ללמוד בהבנה....

מה דעתך?
אם תרצי בכל זאת אפתח לך קלף...
דונה  

daphush

22:45 28/01/2006
 לצערי לא אוכל לשלב עבודה ולימודים כיוון שזו עבודה במשרה מלאה ואין אפשרות למשרה חלקית..
דבר נוסף הוא שמה שמפריע לי הוא העניין של "ההסתרה", נגיד לקחת יום חופש בשביל לגשת למבחנים ולא לספר וכו´..
זה מפריע לי מצד אחד, אך מצד שני אני יודעת שלא התחייבתי, ולא השקיעו בי מאמצים או משהו כזה מבחינת הכשרה..
הייתי רוצה שבכל זאת זאת תוציאי לי קלף, הייתי רוצה לדעת מה הדרך הכי נכונה לגשת לעניין הזה..
תודה מראש
ואגב תמיד נחמד לקפוץ לבקר ללא קשר לנסיבות...
אוהבת 

סתם אחת

20:59 29/01/2006
  היי דפנההה!!!

גם אני לא הייתי פה מלא זמן, ואני ממש שמחה לראות אותך פה...

תסלחי לי שאני מתערבת, הרגשתי צורך לחוות את דעתי...

ודעתי היא, שמה שבא בשחור חוזר בשחור, ואני מאמינה (ותמיד תמיד משתדלת לפעול כך) שהאמת אולי פוגעת, אבל היא פוגעת בול.

אם תלכי בדרך הישרה, הכל יצא בסוף לטובה (ולא משנה מה ייצא)

סתם דעה אישית שלי, ושיהיה לך בהצלחה בכל מקרה !!!!

אור ואהבה

אני 

daphush

17:39 30/01/2006
 תודה כיף גם לראות אותך פה.. :)
השאלה היא לא אם לספר את האמת.. כי ברור שהיא תצא לאור מתישהו, אלא מתי..
והאם כדאי עכשיו, או לחכות עד שיהיו תשובות יותר מעשיות..
מצד אחד פשוט לא נעים לי להסתיר משהו כזה כרגע.. מצד שני, זה לא צריך להיות להם אכפת אם אני עוזבת בשביל ללכת ללמוד או להתמכר לאופיום.. (סתם השוואה..)
אני משערת שבבסיס העניין אני פשוט לא רוצה לצאת "מגעילה" וכאילו התחייבתי ואני לא יכולה לקיים את ההתחייבות. מצד שני, יש דברים הרבה יותר גרועים מזה, ואנשים כבר עזבו עבודות הרבה יותר בשביל הרבה פחות...  

סתם אחת

19:00 30/01/2006
 היי יקרה

לא התכוונתי לאמת כדבר אבסולוטי, אלא לתחושת "ניקיון" שתקבלי ממנה.

עכשיו אני יותר ברורה?

אם לא, אז במילים אחרות: אני הייתי אומרת עכשיו. אבל למישהו שאני סומכת עליו ושאני יודעת שהוא בעל סמכות (תמיד יש אחד כזה..) ושאני יודעת שירצה בטובתי.

אגב, אופיום?... :)

daphush

21:44 30/01/2006
 הבעיה היא באמת שאין מישהו כזה כרגע, היות וזו עבודה חדשה.. עדיין לא הספקתי להכיר והם לא הספיקו להכיר אותי.. אם הייתי כבר שם תקופה לא היתה בעיה בכלל, אבל אני לא מכירה מישהו בעל סמכות שירצה בטובתי.. הם לא מכירים אותי מספיק זמן..

DONA

01:04 02/02/2006

היי DAPHUSH!!!!

הקלף הנבחר הוא:

תשע לבבות

באר, מעיין, נביעה, כלי קיבול מסוג כלשהו יכול להכיל מים קדושים לטקסים, ריטואלים, היטהרות והילינג.
המים הם תמצית כל החיים.
התשובה לשאלה האם הכוס חצי מלאה או חצי ריקה תלויים רק בכיצד את מביטה על החיים ברגע נתון, ועל השאלה הזאת את צריכה להשיב כרגע.
יחד עם השאלה הזאת ניתנת לך במתנה משאלה.
בטארוט המסורתיים תשע לבבות נחשב ל"קלף המשאלות".
משאלתך צריכה לשקף מה את מרגישה שמגיע לך בחיים, איפה נמצא ליבך? ועד כמה את אוהבת את עצמך?.
הבעת משאלה היא דרך להתבונן עד כמה את מחפשת אחר הגשמה עצמית. האם את יכולה להכיל חיים טובים? זו אינה שאלה קלה לענות עליה, והרבה תשומת לב ומיקוד דרושים בכדי לענות על שאלה זו.
לעיתים פצעי העבר חייבים להרפא לפני שאת יכולה לצמוח לתוך משאלתך.
סליחה לעצמך ולאחרים היא צעד מאוד חשוב בדרך להגשמה עצמית גבוהה יותר.
בקלף זה מצויירת בת ים האוחזת כלי קיבול (כד) המכוון אל שפכי המפל בכדי להמלא, היא הגיעה לנקודה בה הכד שלה מלא ועכשו מוכנה לכך שהכלי גם יעלה על גדותיו.
הרימי את הכד האישי שלך מעלה לעבר מפל החיים והעיזי למלא אותו לגמרי.
דמייני את האפשרות האולטימטיבית לאהבה, שמחה, וחוכמה הנשפכים לתוך ליבך.
זו יכולה להיות עת לחניכה ספיריטואלית מטהרת לחייך, האמיני בניסים, ולכי אחר חלומותייך.

דונה

daphush

23:27 05/02/2006
 תודה רבה דונה על הקלף!
למרות שאני לא ממש מרגישה שזה ענה ספיצפית על הדילמה הזו, זה ענה לי הרבה מעבר..
אני מבינה עכשיו שמגיע לי ומותר לי, ואין לי שום צורך להתייסר, וזה לא משנה אם אספר או לא כי זה לא העיקר.. אם אני רוצה את הלימודים, אסור לי לתת לדברים מעין אלו לעצור אותי ולגרום לי להרגיש כאילו אני לא מספיק ראויה לקבל אותם...
שזה מה שבערך הרגשתי, כי אפילו עברה במוחי המחשבה לותר על זה השנה וללכת ללמוד שנה אחרי זה, רק כדי להימנע "מלאכזב" את המעסיקים..
למרות שידעתי את כל זה לפני, הקלף נתן לי "אישור" שיש לי זכות, שמגיע לי ללמוד ומגיע לי לעשות את מה שיעשה אותי מאושרת...
לילה טוב לכולם! 

DONA

15:59 06/02/2006

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.