welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - לנוער בהנהלת - מירי - M 
שולח עודכן לאחרונה

הילוש

אני כל הזמן רוצה בנים. אבל כל הזמן. נראה לי שיש לי אובססיה לבנים. אני מתאהבת מהר... או שאני אוהבת וזה די מתחיל לעצבן כי שאני רוצה לצאת עם מישהו,אז מה אסור לצאת עם מישהו!? עם הידיד הקודם יצאתי איתו המון בחופש הגדול,ועכשיו אני גם רוצה לצאת אבל עם עוד ילד אחר שהתאהבתי בו ממש חזק. אבל אומרים שאני כל פעם מתאהבת במישהו אחר ואני צריכה להפסיק עם זה ולחכות שיתחילו איתי!!
אבל אני תמיד חייבת להתחיל איתם ואני לא מבינה למה. יש לי יותר מידי אומץ כמו שאומרים. ורגע שלא תחשבו לא נכון גם התחילו איתי לא רק אני. אבל מאז שהגעתי לחטיבה כל הזמן בנים יש לי בראש ביסודי לא חשבתי על בנים . מה לעשות!? זה מתחיל לשגגע אותיי ואני צריכה להתחיל להשקיע בלימודים ועוד מעט יש את התעודה למחצית הראשונה ואני מקווה שהיא טובה. 

מיכלו

12:27 21/01/2006
 שלום הילוש
איזה כייף לך שאת כל הזמן מתאהבת.לדעתי ההרגשה כשמתאהבים היא נהדרת,מרגישים פרפרים בבטן וההתאהבות הופכת אותנו ליותר נחמדים ובעלי משקפיים וורודים.לא יודעת למה את מרגישה שזאת בעיה???
למה זה משנה מי מתחיל עם מי?
מי אלו האנשים שאומרים לך מה נכון לך?
אני לא חושבת שיש לך אובססיה לבנים. אני חושבת שאת נמצאת בגיל שבו מתחילה המשיכה אל המין השני ויש התעסקות בלתי פוסקת במראה החיצוני ובקשרים החברתיים שלנו.ואת בעצמך כתבת שזה התחיל בתיכון.
אם את מרגישה שזה משגע אותך אז את יכולה לבחור להאט את הקצב ואולי להתמקד בדברים אחרים שעושים לך טוב על הלב(מלבד בנים).בקשר להשקעה בלימודים אני יכולה לומר לך מנסיון שחשוב להשקיע בלימודים והבנים לא יברחו לשום מקום.
וזה שאת מציינת את העובדה שאת מתאהבת מהר. למה את חושבת שזה לא בסדר? האם יש קצב נכון להתאהבות?
ביטחי בתחושות שלך וברגשות שלך והכל יהיה בסדר איתך.
מאחלת לך המון אהבה.מיכלו 

הילוש

20:55 21/01/2006
 אני חושבת שזה לא בסדר כי סתם חברים שלי כל הזמן יורדים עליי בגלל זה.
אולי זה בגלל שאני אוהבת לאהוב אז אני מתאהבת מהר?
פשוט כל מי שנחמד אליי אני די מתאהבת בו.אבל בילד האחרון דווקא לא ממש התאהבתי בו בגלל שהוא היה נחמדש אליי, אלא בגלל שהוא הראה סימני קינאה. וזה שיגע אותי עד שלבסוף שאלתי אותו אם הוא רוצה לצאת איתי.
והוא אמר לי שהוא לא יודע כי הוא לא יוצא בדר"כ ונדבר בביה"ס
זה אומר כן או לא.?
אחכה לו.? 

מיכלו

10:51 22/01/2006
 הילוש שלום
אולי כדאי שתקשיבי יותר לעצמך ולתחושות שלך מלהקשיב לחברים שלך.רק את יודעת הכי טוב מה נכון לך ברגע זה,מה מרגיש לך כייף, מה עושה לך פרפרים בבטן,מה מעורר אותך ומה לא.
ולכן אני לא יכולה לתת לך תשובה האם לצאת איתו או לחכות.
אני ממליצה לך לבדוק עם עצמך מה את באמת רוצה?האם נחמד לך עם הילד הזה? האם את מאושרת בחברתו?האם הוא מתייחס אלייך כמו שאת רוצה שיתייחסו אליך?האם הוא אוהב אותך כמו שאת רוצה שיאהבו אותך?
תבדקי את התשובות שעולות לך.
שולחת לך אהבה מיכלו 

דבש

23:30 22/01/2006
  אז רציתי לשאול אותך מה זה אומר להתאהב, מה זה בשבילך להתאהב או לאהוב במה זה מתבטא?.....ואולי זה משהו אחר?....ואם כן אז מה? ואח"כ יש עוד כמה דברים שאולי יעזרו לך להירגע.... 

הילוש

22:07 28/01/2006
 אהבה זה מתבטא שרואים מישהו והמישהו הזה מראה סימני קינאה כל הזמן... והקינאה הזאת אצל בנים משגעת אותי..
או שסתם הייתי במחזור בגלל זה רציתי אותו זה גם קשור נראה לי.. 

הילוש

13:52 26/03/2006
 תוכלו למחוק את ההודעה הזאת?
כי זה כבר לא נכון... ואני כבר לא מאוהבת באף אחד וזה די מביך שקוראים את זה 

infinity

09:28 31/03/2006
 שלום לך הילוש חמודה
את לא צריכה להיות במבוכה כלל, זה הרי היתרון של הפורומים - אף אחד לא מכיר אותך באמת ולא יודע מי את . אני מאוד מסכימה עם מיכל בהחלט את צריכה להחליט מה טוב לך . ואני כבר נותנת לך טיפ : אם משהו שאת מתייעצת איתו גורם לך להרגיש רע עם עצמך - אל תקשיבי לו . תלמדי לבחור בחייך רק דברים שעושים לך טוב . אותו הדבר לגבי בנים , אם הם גורמים לך אושר , שמחה , נותנים לך להרגיש חשובה ונהדרת - תהיי איתם ותהני מכל רגע . אבל תזכרי ברגע שהם מתחילים לגרום לך להרגיש לא טוב עם עצמך - שחררי ותעברי הלאה .
עוד דבר חשוב שהייתי מציעה לך לשים לב אליו :את דיברת על הקנאה שמאוד מושכת אותך - היזהרי מאנשים קנאים . נכון שחבר מקנא מעט זה מחמיא , אבל צריך לדעת את הגבול ולא לתת לקנאה להשתלט על מערכת היחסים . קנאה זה רכושנות ואת אינך רכושו של אף אדם .ישנם דרכים רבות לאנשים להביע את האהבה שלהם כדאי לך ולחבר שלך למצוא דרך טובה ומחזקת ולא מחלישה.הוא יכול לקנא אבל הוא גם צריך לסמוך עלייך שאת נמצאת איתו כי את אוהבת אותו.
לגבי השקעה בלימודים , אני מסכימה שאת צריכה לתת לזה מקום . החטיבה היא בסיס מאוד חשוב להמשך וגם לבגרות . אני מציעה לך להחליט מראש כמה זמן את משקיעה ביום בלימודים , ותשאירי לך זמן לחברים , חברות , בילויים - אבל גם זמן ללימודים. תראי כמה זמן את צריכה ביום להשקיע כדי לשמור על רמת לימודים טובה וסבירה. כמו שאמרו לפניי בנים אינם הולכים לשום מקום ומתי שתרצי הם יהיו בקרבתך - תשקיעי מחשבה ותחלקי את זמנך והכל יכנס להרגל בריא.
תמשיכי לעשות מה שאת אוהבת והכי חשוב תשקיעי גם זמן בלדעת מה את אוהבת ומה את רוצה . כשאת תדעי מה את רוצה ומה חשוב לך החיים יסתדרו לפי החשיבות שאת תתני להם . חשוב שתלמדי לתת חשיבות למי שאת ומה שחשוב לך ולא מה שאחרים אומרים .
בהצלחה מתוקה את נמצאת בתקופה מאוד יפה של חייך , כמו כל תקופה אחרת , תהני ממנה עם השקעת מחשבה מה חשוב כמובן . -שיהיה לך רק טוב מתוקה וכמה אהבה שתרצי.  

הילוש

17:34 08/04/2006
 תודה עזרת לי מאוד
עכשיו אני בתקופה שאני מבלה עם ידידים וחברות כל הזמן..
ואין לי אף בן בראש...
אני מנסה להשקיע בלימודים אבל זה קשה כי מכריחים אותי ללמוד עם מורה פרטית שאני שונאת אותה ואין לי ראש ללמוד בחופש!! 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.