welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

מירה א

שלום טל    21:29 19/01/2006  

הייתי מעוניינת לדעת איזה סוג קריסטלים, מינרלים או אבנים שיכולים לעזור לי להיכנס להריון.
לפני כ-5 שנים בערך עברתי ניתוח לפרסקופיה ואמרו לי שאם אני רוצה להיכנס להריון אני צריכה לעשות הפרייה, מאחר והם טוענים שיש לי הדבקויות באגן.
יש לי ילדה בת 13 שנה שההריון שלה היה טבעי לחלוטין.
אודה לך מאוד אם תוכלי לעזור לי 

טל מוזס

00:56 17/01/2006
 הי:)
אני אחלק את התגובה שלי לשתיים.
1. הסבירי לי שוב , הדבקויות באגן , למה בדיוק הכוונה?
מדובר על המיבנה של השלד?
"הידבקויות באגן זו תופעה שלא משתנה ? ז"א שאם לפני 5 שנים איבחנו אותה .. זה אומר שלפני 13 שנה המצב היה דומה ואת אומרת שלמרות זאת לפני 13 שנה ילדת לידה טיבעית ?
אני פשוט רוצה להבין עוד לפני שאני ניכנסת לתגובה אישית .

2. אני מצרפת מאמר שכתבתי על נושא הפריון , קיראי אותו , תכן והוא "יהדהד" לך ויעזור.

המאמר:

הריון - פוריות.

בכדי להבין את פעולתן האנרגטית של האבנים כתומכות בגברים ונשים כאחד בנושא זה, עלינו להבין קודם את הצרכים ואת הנטיות הבסיסיות שלנו ,בני האדם בהקשר.
הריון משוייך לכולנו, שהרי כולנו היינו בתוך רחם.
אל אף היותו " יומיומי " ,טבעי וברור לכולנו ,מביא עמו פחדים רבים, פיזיים, נפשיים ופסיכולוגים ומן הסתם מביא עימו גם שינויים רבים.
הרי חלק מסיבות אישיות אשר יכולות לעקב כניסה להריון-
הכניסה להריון , ההחלטה להביא ילד לעולם, הפחד לאבד את העצמאות, " מרגע שייוולד התינוק חיי כבר לא יהיו כפי שהיו " הפחד ממחויבות, פחד איבוד הנעורים.
לעיתים הקשר בין בני הזוג אינו יציב או יציב רק למראית עין ואינו מספק את אחד הצדדים או את שניהם ,הצעד הנוסף בפני התחייבות משותפת והתמזגות , יכול להרתיע ולמנוע הריון שלא במודע.
פחדים פיננסיים בחברה דורשנית , גם הם עלולים להיות מעקבים.
הרעיון של ההכלה של גוף חי נוסף בתוך הגוף, הרחם ,גם הוא לא ברור תמיד וכן הפחד משינוי פיזי, הפחד לאבד את יופיו של הגוף את נעוריו, חשש מצלקות כאב או השמנה.
פחד מאימהות או אבהות- הפחד להיות " כמו ההורים שלי " למי שלא חווה ילדות בריאה או .. לא ריפא את הילדות שלו.
החיים שלנו בשנות ה 2000 המשתנות מרגע לרגע, אנו מושפעים ונוצר לחץ נוסף מודע או שאינו מודע – הפחד להביא " לעולם שכזה " ילד.
לעיתים נשים מרובות ילדים או כאילו שנטל המשפחה רב עליהן, שלא במודע, מונעות מעצמן הריון משום חוסר מוכנות נפשית.
ברמה הפסיכולוגית נכון יהיה להמליץ לאישה או לגבר ללכת לייעוץ ובקבלת הכוונה פנימית, בכדי להבין אם ישנן בעיות נפשיות המשפיעות על הבחירה, נדגיש הבחירה הלא מודעת לממש או שלא לממש להריון.
ישנן בעיות פיזיות אשר מטופלות ע"י טובי המומחים, גם במקרים אילו יוכלו לתמוך האבנים בתהליכים, ברמה הנפשית והאנרגטית.

אחת האבנים היותר מרגיעות ומעניקות תחושת ביטחון ויציבות הנה הרובי, אבן זו נותנת תחושת קצביות, חיבור לאדמה שלעיתים נשכחה משום אורך חיים מערבי, חיבור לאימהות חיבור לנשיות וליכולת הענקה.
במישור הפיזי , הרובי מחזקת את הרחם , כמו " אימא אדמה" הבשלה לזרעים לבוא ולצמוח בתוכה.
אנו נוכל להזמין את הרובי ללוות אותנו לשם הכנה להריון, כניסה להריון, בזמן הלידה ולאחר הלידה כשהרחם תחזור לגדלה.
הרובי טובה למחזור הדם, ללב, לתחושת ביטחון פנימית ,ליציבות עוזרת לחבר לאמונה , שהכל נעשה לטובה ובדרך הנכונה, גם כשלא ניראה כך תמיד למראית עין.

אבן נוספת הטובה ומעוררת פוריות הנה הקרניליאן כאבן מעוררת את מרכז המין. נעזר בה לעידוד כניסה להריון הן לנשים והן לגברים לחיזוק אונות לאחר הכניסה להריון, הרובי תהיה "רצינית יותר".
עוד אבן היא הקריסוקולה במיוחד הג´ם סיליקה, המחברת לנשיות ורכות, ומכינה נפשית להריון ,היא מעוררת תכונות אילו בגברים ונשים הקריסוקולה עוזרת להתמודד עם כאבים, התרחבות הרחם בזמן ההריון, כאבי צירים ולידה, והיצרות הרחם לאחר הלידה.

אהבה
טל.  

מירה א

09:13 18/01/2006
 טל בוקר טוב,
לפני 13 שנה לא ניו לי הידבקיות באגן.
בבית חולים אמרו לי לאחר הניתוח ( לפני 5 שנים ) שיתכן שזה בא מהתקן תוך ריחמי (טבעת) ולכן נוצרו הידבקויות באגן.
מאז הלידה הראשונה התקנתי טבעת ולפני 5 שנים בערך החלטתי להוציא אותה כדי להיכנס להריון.
מאחר ולא הצלחתי פניתי לרופא נשים ולאחר בדיקות גילו שיש לי צי´סטה ועקב זאת עברתי ניתוח לפרסקופיה, שם בעצם גילו שיש לי הידבקויות.
מקווה שההסבר שלי ברור יותר עכשיו.
בתודה מראש והמשך בוקר טוב.
מירה 

טל מוזס

10:39 19/01/2006
 הי:)
טוב חיפשתי עוד חומר לגבי הנושא .
מה שעכשיו נותר לי לשאול הוא , מה את מבקשת ?
הבדיקה נעשתה והתוצאות הפיזיות היו ברורות , אני מתארת לעצמי .
ישנה הידבקות , זאת אומרת אין מעבר לביצית לנוע לכיוון הרחם.
לכאורה , ההצאה שקיבלת , להפרייה , היא הנכונה מבחינה טכנית.

אם זאת ניתקלתי כוח רצון ואמונה של נשים , אשר ניכנסו להריון , לאחר שהובהר להן שאין להן ביציות .
ילדו בגיליים "בילתי אפשריים" ,
שיקמו את צמערכת הפיריון שלהן למרות דיברי הרופאים, קיבלו את המחזור החודשי ושימרו את זמן הפיריון שלהן , למרות בדיקות הורמונליות ועוד...
הכלי החזק ביותר שניתקלתי בו הוא האמונה וכח המחשה - דמיון.
עד כדי עבודת דמיון ממוקד , בו תוכלי לדמיין את המעברים בגופך נקיים וחופשיים.
עוד הייתי ממליצה לך להניע את גופך , לרקוד - ריקודי בטן מעוררים את האזור לחיים.
ולשאת ת גבישים שכבר דובר בהם.
כמובן שניתן לעשות טיפולי הילינג תומכים אנרגטית לעבודה בדמיון ובגבישים .
הבחירה היא שלך .
ניתקלתי בנשים , כפי שכבר כתבתי שהכוח המניע בתוכן היה כה רב .
עשי את את בחירתך ..
ראי מה הדרך הנכונה לך .
מעבר לכך ובלי קשר לתוצאה במציאות , הייתי ממליצה לך לעשות עבודה מודעת ואנרגטית עם האזור .
אהבה טל.

מירה א

21:29 19/01/2006
  שלום טל,
תודה רבה לך על העצות.
את הכח והרצון עם הרבה אמונה יש בי.
ובכל אופן אני מודה לך על העזרה.
בברכת שבת שלום,
מירה 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.