welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

yarden80

שמי ירדן ואני מרגיש לא טוב אני מרגיש ויודע בוודאות שהיעוד של הנשמה שלי בעולם הזה זה לטפל באנשים ולעזור לזולת אבל אני לא יודע בדיוק במה לעסוק ואני מרגיש לא טוב עם עצמי באף עבודה שאני עובד כי אני רוצה לעבוד בתחום הטיפולים אתם תוכלו ליעץ לי לעזור לי בבקשדה מה לעשות 

בו

00:50 18/01/2006
 בס"ד
לירדן
כדי להגשים יעוד, יש את כל החיים לפניך, זה לא קורה ביום אחד.
דבר ראשון, אתה צריך ללמוד.
כדי לבחור מה ללמוד, יש לכל בית ספר ערבי הסבר והתנסות על הקורסים ומסלולי הלימוד שהם מציעים.
תלך לפחות ל- 2-3 בתי ספר, תתרשם ממגוון של קורסים ותנסה להרגיש מה "מדבר אליך".
אם אתה לא יודע להחליט, לפעמים יש אפשרות לקורס קצר, סדנא וכד´.
אחרי כן תלמד ותטפל, ותמשיך לבחון את הדרך.
לפעמים הדרך היא שילוב של כמה דרכים, את זה רואים בשלב מאוחר יותר. כאשר יודעים כבר כמה שיטות והדרך שלנו היא לא אף אחת מהן, אבל היא חלק מכל אחת מהן.
יתכן שתצטרך לעבוד בעבודה שאתה לא אוהב, כדי לממן את הלימודים. זה נראה כאילו אתה לא מגשים את הייעוד, אבל זה לא נכון, כי כשאתה לומד, אתה בדרך להגשמת הייעוד.
דבר נוסף, לפעמים הלימודים נותנים לך מבט מעמיק יותר על עצמך, ואתה מגלה שיש משמעות לעבודה שאתה לא אוהב.
במקרה האישי שלי, גיליתי שאני כן אוהבת את סוג העבודה שלי, אבל לא את המקום, ואז נשארתי באותו המקצוע, ועברתי מעסיק.
ואחרי עוד כמה שנים גיליתי שאני צריכה שילוב מסוים בין העבודה לבין הדרך הטיפולית-רוחנית, וכך הלאה. מתגלים רבדים נוספים בדרך אל הייעוד.
בהצלחה!

DONA

08:30 22/01/2006

שבוע טוב ירדן!!!

ברוך הבא לפורום.....

אני מצטרפת לדבריו של בו, אבל לא הבנתי אם אתה מעוניין בלימודים ארוכי טווח, או קורסים, בכל מקרה תוך כדי קריאה עלתה מחשבה במוחי שכדאי לך להתנסות בקורס של רייקי כדי לחוש מהי אנרגיה ולאפשר לך קודם כל לטפל בעצמך באמצעות איזון רייקי ובכלל לפתוח ערוץ...זה מאוד עוזר...
אשמח אם תכתוב מה דעתך...

דונה 

yarden80

10:55 22/01/2006
 דונה א ני באמת מודה לך אני גם שוקל ללכת ללמוד קורס רייקי זה מעניין השאלה אם זה באמת יתאים לי אני פשוט מתעניין בהרבה תחומים אבל לא סגור על עצמי למדתי רפוה סינית שנה יש לי להמשיך עוד 3 שנים פשוט יש לי ביעיה כספית בכול אופן אני גם מטפל בנרות אופי ואני נמשך להרבה תחומים ולא הבנתי עד היום מה מתאים לי באמת אני פשוט צמא לידע רוצה לדעת הכול 

יותם77

17:12 22/01/2006
 היי ירדן
אשמח לשרת אותך .
המייל שלי הוא :
liat37@gmail.com
אם ברצונך לקבל טיפים , תובנות וכלים מעשיים , תכתוב לי למייל ואשמח לענות לך.
יותם 

DONA

23:40 24/01/2006

היי ירדן!!!

מדברייך עולה כי אתה לא ממוקד, האם למרות ואף על פי הבעיה הכספית אתה רוצה להמשיך בלימודים? הרצון ללמוד הוא דבר נפלא, וזהו כלי נהדר בכדי להתפתח, אבל אולי רק אולי עדיף להתמקד בדבר אחד או שניים כדי להתמרכז, בכדי להיות מפוקס?

דונה  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.