welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

משה1

קריסטלים בכניסה לבית    10:19 29/11/2005  

שלום טל , אני מתעניין חדש בתחום ולא מבין כלום בזה ורציתי לשאול על המצב הבא: אני גר בדירה קטנה וכאשר נכנסים בדלת הכניסה ישנו מרחב קטן של 1.5 מטר על 1.5 מטר וממנו נכנסים לסלון ,לחדר הילדים (בן 6 ובת 10 ) וגם לשירותים ואמבטיה.(לחדר השינה נכנסים מהצד השני של הסלון) האם כדאי לשים שם קריסטלים (יש מקום למדף קטן או שידה קטנה) או שצריך בכל חדר בנפרד.איזה קריסטלים כדאי?
חדר השינה שלנו קטן והוא ברוחב של מיטה זוגית ומתחת לחלון והדלת היא ממול החלון, (יש וילון). הבנתי שצריך קריסטל פרזמטי ,מה זה ואיפה משיגים?.
תודה מראש  

טל מוזס

16:31 10/11/2005
 הי:)
לגבי הקריסטל הפריזמטי הענה לך בהמשך.
לגבי מיקום וסוגי אבנים:
הכל ענין של התאמה , מה שאת המבקש הוא גבישים שיוכלו לעמוד בקביעות במקומות מסויימים בבית וישפיעו על הנוכחים בו בצורה בריאה ומאוזנת .
לכן מה שוקדם כל חשוב הוא להבין , מה אתה מבקש כאנרגייה קבועה בבית .

ישנם מיקומים "קלאסיים" כמו מושבה של אמטיסט בחלל המישפחה - הסלון - מקום בו יש צורך בחווית האחדות .
יש מי שיאמר .. עדיף רוז קוורץ באזור המשפחה - "אהבה ללא תנאי בבית"
יש מי שיניח את אותם הגישים בחדר השינה. ובקיצור מה אתה מבקש ?
מקד את עצמך ואשמח להמשיך לעזור.
טל 

משה1

17:30 13/11/2005
 שלום טל
ראשית ,תודה על התשובה
אם למקד את העניין יותר, בחודשים האחרונים מסתבר שהשינה של כולם בבית הפכה להיות קלה, כלומר שמתעוררים בקלות מכל מיני רעשים ולפעמים מתעוררים בלי כל סיבה גם אנחנו וגם הילדים. קשה לי להגדיר מה אני רוצה ולכן אני שואל אותך מה כדאי לעשות? האם לשים משהו בכניסה לבית? האם לשים משהו בכל חדר? מאחר שאין לי מושג בעניין אבקש את המלצתך ואם אפשר להתחשב בתקציב מאחר שהוא לא גדול.
תודה מראש
משה 

עטור-גד

15:26 15/11/2005
 כרמז, או רעיון:

רוז קווארץ יכולה להעביר שיעורים כלל לא קלים, לא רכים ולא נעימים, בניגוד לאווירה הרומנטית האופפת אותה (שלא בצדק).

האבן מציפה כל חוויה של חסך אהבה, הן מגלגול נוכחי והן מגלגולים קודמים... 

עטור-גד

15:28 15/11/2005
 ובהמשך - קווארצים, בכלל (ואמטיסט בהם) ממוקדים ו- "לא כל כך רכים" (מבחינה אנרגטית).

השימוש בהם ראוי שיהיה זהיר והרמוני. 

משה1

15:34 15/11/2005
 לעטור גד
לא הבנתי את הקשר למה שהגבת לבין מה שאני כתבתי.
אשמח לקבל הסבר 

טל מוזס

13:10 18/11/2005
 הי - קודם כל לגבי "קירסטל פרזמטי " אני מצרפת גובה שנתתי בעבר לאחד הקוראים :

קריסטל פריזמטי - הכוונה בקריסטל המלוטש של חלונות רבים המעבירים פריזמה - את קשת הצבעים דרכם - ראה הסמל של פינק פלוייד - " מנסרה " בעיברית , על כן , כן קריסטל פריזמטי יכול להיות קריסטל קוורץ- תלוי בליטוש שלו.
כיום נימכרים קריסטלים פריזמטים רבים מתוך התעוררות הפאנג שואי- כן אולי הכדורים השקופים אותם תולים מעל חלון במקום בו חולפת קרן אור , הקריסטל מפזר את האור בקשתת קסומות על פני המרחב.
ואולם רוב ה"קריסטלים"
הנם זכוכית פשוטה וישנם אילו אשר מיוצרים כזכוכית איכותית ואילו ניקראים זכוכית קריסטל (חברת סוורובסקי) זכוכית קריסטל היא לא קוורץ קריסטל , היא לא התגבשה בטבע כקוורץ ואין לה את המבנה הפנימי שלו.
זוהי זכוכית משובחת , עד כמה שידוע לי מוסיפים לה עופרת ברמה מסויימת ובכל מעלים את רמת הצלילות שלה ראה הקריסטלים של הסבתות .. כן כן.. הכוסות והקערות האילו...
קריסטל קוורץ משום המבנה הפנימי שלו מוליך אנרגיה בצורה מרוכזת יותר ויספר לנו בתדרים עוצמתיים על הקשר עם אמא אדמה.

מבחינת איכות צבע הקשתות הנוצרות דרך קריסטל קוורץ או דרך זכוכית קריסטל או זכוכית רגילה , ככל שהקריסטל או הזכוכית איכותיים יותר צלולים יותר הם יעבירו את האור בצורה חלקה ונקיה יותר .
אין לי ספק שקריסטל קוורץ שמקורו מן הטבע יביא עימו תוספת אנרגטית בנוכחותו.

לגבי השינה בבית - אני רוצה לשאול כמה שאלות -
האם אתם חווים במישפחה , איזשהו מעבר , פיזי או נפשי ?
האים מישהו מאבותיכם - סבא , סבתא , חווים מעבר כל שהוא ?
האם הבית היה רגוע ומאוזן בעבר?

קנו מרווה יבשה או יבשו ענף.
הדליקו , שירפו אותה בתוך כלי חרס ועיברו עם הכלי בתנועות ספירליות , מפתח הבית , עם כיוון השעון , סביב קו הקירות (קונטור ) בזמן שעשן המרווה עולה , שאו תפילה לטיהור והגנה .

נכון יהיה אם אם הבית תעשה את הטקס .
תוכלו לטהר אותו כך בכל יום שישי , לטיהור השבוע כולו.

בהצלחה טל.

משה1

13:58 27/11/2005
  לטל
שוב תודה על תשובתך.
בתשובה לשאלתך, הדירה הייתה של הורי אישתי שנפטרו לפני כחמש שנים (האב-גיל 70) וכשמונה שנים -האם (61). הדירה הייתה מושכרת עד לפני כשלוש שנים ואז עברנו אליה.אלה האירועים העיקריים שהיו בדירה. אפשר לציין אירוע נוסף, לפני כ-23 שנים, במלחמת לבנון נפגע אח של אישתי ונפטר, גם הוא גר בדירה זו.
חוץ מטיהור האם אפשר להחזיק משהו קבוע כמו קריסטל מסויים או משהו אחר במקום מסויים בבית. 

טל מוזס

10:19 29/11/2005
 טיהור חשוב .. עשו זאת.
בעבר לכך , ברור שתוכלו להניח קריסטלים בבית .
קיבלת כבר כמה שמות , אם זאת אני ממליצה לבחור את הקריסטלים בדרך המענגת יותר .. לבחרו את הניראה לכם יפה ומזמין..
הכניסו חיים לבית ,אור ,צמחים , גבישים ,צחוק , תנועה .
בהצלחה טל. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.