welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

אנאבל

הי טל
לצערי פיספסתי את ההרצאה שלך בשני הסגולים האחרונים.
בחודשיים האחרונים אני נחשפת מאסיבית לנושא הקריסטלים.לא אפרט בפורום זה אך אני בתקופה של ריפוי עצמי.הצ´אקרות התחתונות שלי במצבי חסר וחוסר איזון קריטיים שמשפיעים מאוד על תחושת יכולת המימוש העצמי שלי,החיבור שלי לחיים הפיזיים וכל זה גורם להרבה תופעות ריגשיות לא חיוביות.
אני לומדת את הספר ´צאקרות´ של רותי פישמן ושם מצוינות אבנים (כמו גם שמנים ארומטים)שמתאימות לאיזון כל צאקרה.
לאחרונה קניתי וקראתי גם את הספר של קטרינה רפאל שממליצה על כמה מערכים מסקרנים שרציתי לנסות.
קודם כל-אני חייבת להזהיר מראש שיש לי ותהיינה לי ה מ ו ן שאלות אני מקווה שזה לא יציק מדי.כרגע אין לי אפשרות פיננסית לקחת קורס מרוכז.

רציתי לשאול כרגע:
- אני ישנה בחדר קטן שבו כל הקריסטלים נימצאים על מדף שרחוק ממני כ2 מטר לכל היותר.האם זה מומלץ?מדובר בכמות די רצינית של קריסטלים שונים.עד כמה ואיך זה יכול להשפיע על השינה?

- אתמול ניסיתי מערך שבו הינחתי על כל צאקרה אבן שמתאימה לה וקישרתי ביניהן ע"י הנחת גביש קוורץ שקוף כשהסיומת שלו פונה אל הצאקרה הבאה מצאקרת השורש ועד לכתר-שם הינחתי גביש עם סיומת כפי חוץ-לריקון-ואח"כ הרגשתי צורך להחליף את הכיוון כלפי פנים.
בהתחלה לא יכולתי לנשום והרגשתי מוצפת בהמון צבעים-אבל תוך כמה דקות ההשפעה חלפה.נישארתי כך כחצי שעה תוך שאני מנסה לדמיין את האנרגיה זורמת דרך שני גבישי קורץ שקופים ששמתי בתחתית כל כף רגל-דרך כל אבן שמונחת על צאקרה עד ליציאה דרך הקודקוד -אבל קשה לומר שבסוף אותו תהליך הרגשתי טוב.האם הצבתי את המערך נכון או שהייתה שם איזו טעות?
האם נכון להציב קורצים שקופים בצורה כזו ומה המשמעות אם אני מציבה כאלה עם סיומת כלפי הקדקוד/כפות הרגליים או להיפך-עם הסיומת החוצה מהם?

- אני מאוד רוצה לנקות מדפוסים ,רעיונות הדחקות ומיגבלות את הצאקרה השניה שלי-איך אפשר לשחרר אנרגטית דברים כאלה כדי לחיות חיים מלאים יותר-בשימוש עם האבנים???

אני יודעת שמן הסתם הצפתי אותך.מקווה שלפחות הייתי מובנת.מקווה שתוכלי להעשיר אותי כך שאוכל לעזור לעצמי וגם לאחרים.
תודה מראש

טל מוזס

15:54 10/11/2005
 הי:)
הרי התגובות שלי:

לגבי המדף בחדר השינה , כן.. בוודאי שהן משפיעות על חלל החדר ועל השוהים בו .
במיוחד בזמן שינה בו ישנה פתיחות - הורדת מחסומים , השפעת הגבישים גבוהה יותר עלינו.
קחי את זה בחשבון , אין זה אומר לטוב או רע .. אומר - זהי התאמה - מה נכון לך.
נסי לכסות אותן בבד, נסי להוציא גבישים מסויימים ולהסתיר אחרים ומצאי את המינון הנכון לך .
זיכרי שמה שנכון לך ליום אחד , לא חייב שיהיה נכון ליום שבא אחריו ולכן , כאשר אנו עובדים עם הגבישים יש צורך בעירנות והקשבה .
עירנות זו נירכשת להיות עירנות יומיומית לחיים בכלל- מערכות יחסים שאינן נכונות לנו , מקומות שמזמינים אותנו ומקומות שמשחררים אותנו , התנועה חייבת הקשבה .

טל מוזס

16:02 10/11/2005
 מערכי אבנים:
ניראה שהנחת את הגבישים על גופך מתוך תחושה או ידיעה מוקדמת.
סימכי על עצמך ואם זאת עשי בעצמך ניסיונות נוספים.
עינין החנת גבישי הקוורץ קריסטל לכיון זה או אחר , צריכה להיות נכונה לתנועת המערך כולו, ז"א את רואה את התנועה בין המרכזים האנרגטיים וממשיכה אותה אל מעבר לגופך הפיזי בתנועת כיוון פויינט הגביש.
כעיקרון התנועה מתקיימת בגוף ומעבר לו בצורה דו כיוונית כל הזמן , אם זאת יש צורך לנווט אותה לעיתים לשם מיקוד תנועת פתיחה וריפוי .
תוכלי לפתור את השאלות האילו בעזרת "דבל פויינט" שעושה את עבודת התנועה לשני הכיוונים בו זמנית.

לגבי זמן הטיפול עצמו ,הרי כל הענין הוא בקבלה, בהרפייה של אותם מקומות דחוסים ועצורים המבקשים את ריפויים.
את עושה מערך , שוכבת , מתכננת לך את המרחב הטיפולי שלך .. הרפי , הניחי לרוח ולגבישים לעשות את עבודתם , אין פה כל צורך במאמץ.
הרגעי , הרפי והרגישי את אנרגיית הריפוי באה באהבה אליך. 

טל מוזס

16:14 10/11/2005
 שינוי דפוסים הקשורים למרכז המין.
הגביש הראשון שעולה הוא ה"כלציט האדום - כתום" הכלציט גם מעוררת את המרכ השני וגן עובדת עם תבניות חשיבה הקשורות לאזור .
אם זאת אסביר את ענין השינוי:
בכדי לשנות יש לזהות , בכדי לזהות יש לחוות - בכדי לחוות יש לעורר - יש לפגוש .
לכן , כל גביש בתדר האדום כתום , יוכל קודם כל לעורר את המקום לתנועה .

בהצלחה - אם תרצי להעמיק באחת מן התשובות , אשמח.
טל.  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.