welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

secret

טל שלום    16:38 31/10/2005  

רציתי לדעת אם אבן נסדקת או שרק חתיכה ממנה נשברת ולא כל האבן למשל נחצית לשניים האם זה אומר שהיא מפסיקה להשפיע? 

טל מוזס

18:03 30/10/2005
 הי:)מאחר והנושא כבר דובר.
אני מצרפת לך שאלות ותגובות לגביו.
אם תעלה מתוכך שאלה נוספת ספציפית למקרה שלך , אשמח להוסיף ולענות לך.

שאלה:
לאחרונה נפלה ונשברה לי אבן סיטרין שהיתה תלויה על צווארי
מה זה אומר מלבד האמירה הידועה שהאבן סיימה את עבודתה.
אמרו לי לטמון אותה בעציץ..
האם אוכל להשתמש בחלק שנשאר ברשותי? למשל על מובייל או בארנק?
תודה
תשובה : אבן שנישברה- מה לעשות.
הי איריס - אז כפי שכבר נאמר , סיימה את תפקידה, אומר שחררי.
אולם שחרור מתבקש רק במקום בו יש אחיזה - שני ניגודים - אחיזה מול שחרור.
שימי ליבך למתרחש בתוכך.
האם את אוחזת?
האם כרגע ישנו חלק שבור, לא שלם, ואת מסרבת לשחררו?
או האם החלק הנותר ניראה שלם ותוכלי להמשיך את המסע איתו?
הראיה הנקיה היא מתוכך.
לעיתים אנו אוחזים במה שכבר עבר זמנו - תוכלי גם לשים ליבך למתרחש בחייך בתקופה זו , האם האחיזה מתבטאת בדרך כל שהיא.

במקרים אחרים כשנישברת אבן , נוכל לתת את השבר לחבר ונרגיש ששני חצאים הנמצאים אצל אנשים שונים , יוצרים שלם ובכך כאילו מאחדים ומקרבים בין הזוג.
לעיתים אבן שבורה תזכיר לנו שוב ושוב את חווית השבר, ואפילו , נזכיר לעצמנו ולאחרים - "כן האבן הזו .. מקסימה.. היית צריך לראות אותה כשהיית שלמה"- במקרה שכזה ברור שיש צורך בשחרור או בלימוד קבלת הקיים על פצעיו וצלקותיו (ראי שכל תהליך המתבקש בעבודה עם הגבישים , הינו ראי לתהלך המתבקש בחיים).

אתן דוגמא ממפגש שחוויתי אם גביש ,שהיה פגוע , כמו לבחור את הגור החלש , בחרתי בזה שהרגשתי שאיש לא יקח.
יתכן וסיים את עבודתו במקום אחר , אך במפגש עימי הוא עורר חמלה כל כך גדולה וזה היה תפקידו בחיי באותו הרגע.
אם כך , את היודעת ואת הקובעת , הקשיבי לתחושות המתעוררות בתוכך במבט לאבן.

----------------------------

שאלה:
קיבלתי במתנה אבן (סיטרין) אך יש עליה סדק ושריטה. רציתי לשאול האם זה פוגע בכוחות המיוחסים לאבן?

תשובה:
אם תראי את הגבישים כפי שהם בטבע , ללא ליטוש , תראי את החיות בהם , את הפראיות , את "השריטות " והשקעים , סיפור חייו של הגביש רקום במבנה שלו ובמראהו.
כאשר מלטשים גביש , חווה הגביש חוויה די מוזרה , "מקלפים" ממנו את צורתו החיצונית והופכים אותו לבעל צורה מלוטשת כזו או אחרת .
יש מי שאומרים שהגביש ממש ניפגע מן התהליך .
אני אומרת שאינו ניפגע , אך בוודאי חווה.
לגעתי לעיתים "קילוף" השכבות פותח ומלטש את הקיים - כמו ילדה חמודה שמסתירה את פנייה עם קצוות שיער.
" זיקפי את ראשך.. הריי את שיערך לאחור .. חישפי את פניייך.. הנה כמה את יפה."
לעיתים הליטוש יש בו להוציא את האור מן האבן , את יופייה את זוהרה ועל כן אני לא מבטלת את עצם הליטוש .
ולפעמיים .. גביש חוד אשר זכה להתלטש שמר בתוכו את זיכרון פראיותו.סדק , שריטה , שבר , שהיו שקועים באבן ולא התלטשו יזכירו לנו מקור חיים פראי , יזכירו לנו את חוסר השלמות המקסים , את האנושיות , את הצורך לקבל את עצמנו ואחרים למרות השריטה ...
אבן באשר היא - גביש או מינרל כל שהוא מכילה חוכמה ותדרי מרפא ואיזון.
מעבר לקבלת האבן כפי שהיא ,ניתן לטהר אותה ואף להקרין עליה אנרגיות של ריפוי , בכדי לטהר חוויות עבריות , באם אכן חוותה את חווית הליטוש.

אהבה טל. 

secret

16:38 31/10/2005
 הבנתי :) פשוט לא ראיתי שדיברתם על הנושא בעבר...תודה בכל אופן!! 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.