welldone
HELP! צור קשר
רפואה משלימה, ריפוי טבעי, ריפוי הוליסטי
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - אבחון וריפוי הוליסטי בהנהלת - ראובן הילינגר 
שולח עודכן לאחרונה

raamr

הי    15:46 28/02/2009  

הי ראובן
רציתי לשאול איזה תחום של עבודה הכי מתאים לי ?

והאם יש לי חסימות כלשהן במציאת עבודה כי אני כבר הרבה זמן בבית ומחפשת עבודה

אשמח לתשובה בהקדם
הפרחים שבחרתי הם 37 ווילד רוז-ורד בר
ומיספר 29 סטאר אוף בית לחם  

ראובן

16:28 24/10/2005
 הי
תחום העבודה שהכי מתאים לך הוא התחום שבו תבחר.
פרחי באך אינם יכולים לענות על שאלה מסוג זה. פרחי באך יכולים לענות על השאלה מה מונע ממך למצוא עבודה.

מעצם השאלה האם יש לי חסימות כבר נוצרה חסימה משום שנקודת המוצא היא שיש חסימה אחרת לא היתה נשאלת השאלה. תראה באיזה קלות אנחנו יוצרים לעצמנו חסימות.

לגבי התמציות שנבחרו ווילד רוז מציין מצב של כניעה אפאטיה והשלמה עם המצב. מעין הרגשה של מה הטעם להתאמץ ממילא הכל כבר אבוד. זהו מצב זמני הוא חולף הוא מגיע מתחושה שיש כוח חיצוני לך חזק ממך הקובע מה יהיה.
התמצית השניה מדברת על טראומה. עליך לנסות ולברר מה היא הטראומה שבעקבותיה שאלת את השאלה על תקיעות במציאת עבודה.
בהצלחה
ראובן

raamr

19:09 27/10/2005
 הי ראובן

התחום שאני עובדת הוא טכנאות מחשבים
ועבדתי בתור מזכירה עד כה
איזה תחום כדאי לעסוק?
הפרחים שבחרתי הם סטאר אוף בית לחם
וורד בר

ראובן

19:19 27/10/2005
 הי
כנראה שלא הבהרתי את עצמי.
פרחי באך אינם יכולים לענות על שאלה מסוג באיזה עבודה כדאי לי לעבוד. על שאלה זו רק את יכולה לענות.

התמציות שבחרת בהודעתך האחרונה הן אותן תמציות שכתבת בהודעה הראשונה והסברתי לך מה המשמעות של הבחירה שלהן.
ווילד רוז מדבר על כניעה אפאטיה והשלמה עם מצב
סטאר אוף בית לחם מדבר על טראומה.
נסי למקד את השאלה שלך, נסי לחשוב מה בדיוק את רוצה לשאול ואז בחרי לך תמציות. הייתי מציע לך שאלה לדוגמא אבל את בהחלט יכולה לשאול שאלה אחרת ... משהו כגון : למה אני לא מצליחה למצוא עבודה ?

ראובן 

raamr

20:40 27/10/2005
 הי ראובן

ובכן השאלה למה אני לא מצליחה למצוא עבודה ? (כבר הרבה זמן)

אשמח לשתובה בהקדם
הפרחים שבחרתי הם פרח רסקיו
ופרח ווטר וויולט- סיגלית המים
תודה 

ראובן

21:32 27/10/2005
 טוב
כעת אנחנו מדברים באותה שפה.
התמציות שבחרת הן רסקיו המעידה על כיצד את תופשת את מצבך... מצב הדורש הצלה.
תמצית הרסקיו בשונה משאר התמציות איננה תמצית טיפולית. היא נלקחת כאשר אנו עומדים בפני מצב הדורש הצלה.

התמצית השנייה מדברת על הטיפוס הלא חברתי. זהו טיפוס שלא נוטה להתקרב לאנשים אחרים. הוא שומר על פרטיותו ודואג שלא יפריעו לו סתם. הוא נותן לאנשים תחושה של אתם לא יודעים כלום ורק אני יודע.
הטיפוס הוא די בודד וטוב לו כך.
אין לו התלהבות, קשה לגרום לו לשמוח בספונטניות, הוא יוצר בינו לבין האחרים חומה המונעת מהם להתקרב אליו ולהכיר את מי שהוא באמת.
מה שתארתי כאן יכול להתאים לך כולו או בחלקו. בכל מקרה הבסיס לשאלתך נעוץ בתמצית הזו.
ראובן 

raamr

15:51 16/11/2005
 הי ראובן
לפי מה שאתה כותב אני טיפוס לא חברתי וזה לא מדוייק כי אני דוקא אוהבת חברה לא הבנתי בתשובתך למה מתעקב אצלי קטע העבטדה אשמח אם תענה

raamr

15:51 16/11/2005
 הי ראובן
לפי מה שאתה כותב אני טיפוס לא חברתי וזה לא מדוייק כי אני דוקא אוהבת חברה לא הבנתי בתשובתך למה מתעקב אצלי קטע העבטדה אשמח אם תענה

ראובן

21:44 16/11/2005
 הי
ראשית העובדה שאת אוהבת חברה אינה סותרת את מה שאמרתי. הטיפוס שבחרת נותן תחושה לסובבים אותו כי יש קיר חוצץ המפריד ביניהם. קשה מאד להגיע אליו והוא נוטה להתבודד. הוא יכול להיות מוקף בעשרות חברים אבל אין לו חברים של ממש.
מעבר לזה את צריכה להבין כי אבחון דרך האינטרנט איננו אבחון מקיף. לא ניתן להחליף שיחה אישית פנים מול פנים באבחון כזה.
ווטר ויולט מתקשה למצוא עבודה משום הריחוק שהוא יוצר בינו לבין האחרים. יש לו בעיה בתקשורת אישית המשפיעה על חייו החברתיים וגם מקומות עבודתו.
ראובן 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.