welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

ניתי

פריון והריון    19:29 09/10/2005  

טל שלום
לאחרונה התחברתי לאבנים ולקריסטלים ואני נהנית מהם.
יש לי בעיות פוריות ואני זקוקה לטיפולי הפריה חוץ גופית(יש לי 2 ילדים אחד מהפריה ואחד רגיל)
מהם האבנים המומלצות ומה הטיפול איתם? האם מספיק שאחזיק אותם קרוב אלי?
נאמר לי שהרובי יכולה לסייע ואכן רכשתי אבן רובי אך יש לי הרגשה שהיא לא מספיק "נקיה" הבנתי שאבני הרובי קטנות ויקרות מאוד(האבן שלי בגודל רגיל ועלתה כ-25 שח).
האם תוכלי ליעץ לי בנדון אודה לך מאוד.
תודה ניתי 

טל מוזס

00:35 09/10/2005
 הי ניתי.
אני מצרפת לך לתגובה מאמר שכתבתי על עניין הפוריות , יכתן ובו תימצאי תשובות .
מעבר לכך , הייתי ממליצה לך לשתות מי רובי ,קרניליאן ורודוקרוסייט.
זה אומר , לטהר את שלושת האבנים
האילו להשרות בכוס מים למשך 24 שעות , לשתות את המים תוך כדי התכוונות והדמייה פנימית להריון .
יש בטקס הזה גם מן הרוח ןגם מן החומר .

על פי מפגשים עם עשרות נשים בשלבים שונים בנושא ההריון והלידה , ניראה שמה שבעבר היה חייתי וראשוני כל כך .. לא " התפתח " בעידן המחשבים שלנו .. אני אומרת זאת בציניות מה .. משום שההריון דורש מאיתנו לחזור פנימה לאיכויות עומק הקיימות בתוכנו הנשים , התקופה שבה אנו חיות יצרה ריחוק מסויים מן הטבע שלנו .
אז רק בכמה מילים על תפקיד האישה הפורייה :
1.קודם כל לזמן את נשימת התינוק אל תוך החיים -הרי נישמתו של התינוק שלך קיימת , היא עדיין לא מתגשמת בגוף פיזי , אך היא קיימת , צרי עימו קשר בדימיונך , דברי איתו .. דמיינו אותו .. הזמיני אותו.

2.הכלת הגוף - לטפי את ביטנך , דמייני את גופף מכיל את התינוק שלך , דמייני עצמך והרגישי את ההריון , התחברי לתדר המכיל .

3.בניית הקן - הישרדות ראשונית , הן ציפור לא תטיל ביציה ללא קן , בררי את תחושת היציבות שלך בחייך , היציבות הזוגית שלך ותחושת היכולת הפנימית שלך כאישה להגן על הגוזל שלך.
לעיתים חששו פנימיים ולא מודעים מרחיקים אותנו ... דמייני עצמך מגוננת ושמורה יחד עם תינוקך .

4.
ראי את הדרך כולה כתהליך מרפא לעצמך , שחררי לחץ .. הרי זה יקרה , את תיכנסי להריון , זה ענין של זמן.. אבל זה יקרה .. הרגעי .

5. בטאי את את כל תחושותייך, כיתבי אותם , דברי אותם למי שתומך , תני כבוד לכל אשר עולה מתוכך .

6.תפילה - פתחי עצמך לכוח עליון באשר הוא ושאי את תילותייך , הקשר שלך עם עולמות עליוים יוכל לעזור לך הן בזימון הנשמה אותה את מבקשת להכניס אל העולם והן בזימון המציאות מן היקום.

הרי המאמר:

הריון - פוריות.

בכדי להבין את פעולתן האנרגטית של האבנים כתומכות בגברים ונשים כאחד בנושא זה, עלינו להבין קודם את הצרכים ואת הנטיות הבסיסיות שלנו ,בני האדם בהקשר.
הריון משוייך לכולנו, שהרי כולנו היינו בתוך רחם.
אל אף היותו " יומיומי " ,טבעי וברור לכולנו ,מביא עמו פחדים רבים, פיזיים, נפשיים ופסיכולוגים ומן הסתם מביא עימו גם שינויים רבים.
הרי חלק מסיבות אישיות אשר יכולות לעקב כניסה להריון-
הכניסה להריון , ההחלטה להביא ילד לעולם, הפחד לאבד את העצמאות, " מרגע שייוולד התינוק חיי כבר לא יהיו כפי שהיו " הפחד ממחויבות, פחד איבוד הנעורים.
לעיתים הקשר בין בני הזוג אינו יציב או יציב רק למראית עין ואינו מספק את אחד הצדדים או את שניהם ,הצעד הנוסף בפני התחייבות משותפת והתמזגות , יכול להרתיע ולמנוע הריון שלא במודע.
פחדים פיננסיים בחברה דורשנית , גם הם עלולים להיות מעקבים.
הרעיון של ההכלה של גוף חי נוסף בתוך הגוף, הרחם ,גם הוא לא ברור תמיד וכן הפחד משינוי פיזי, הפחד לאבד את יופיו של הגוף את נעוריו, חשש מצלקות כאב או השמנה.
פחד מאימהות או אבהות- הפחד להיות " כמו ההורים שלי " למי שלא חווה ילדות בריאה או .. לא ריפא את הילדות שלו.
החיים שלנו בשנות ה 2000 המשתנות מרגע לרגע, אנו מושפעים ונוצר לחץ נוסף מודע או שאינו מודע – הפחד להביא " לעולם שכזה " ילד.
לעיתים נשים מרובות ילדים או כאילו שנטל המשפחה רב עליהן, שלא במודע, מונעות מעצמן הריון משום חוסר מוכנות נפשית.
ברמה הפסיכולוגית נכון יהיה להמליץ לאישה או לגבר ללכת לייעוץ ובקבלת הכוונה פנימית, בכדי להבין אם ישנן בעיות נפשיות המשפיעות על הבחירה, נדגיש הבחירה הלא מודעת לממש או שלא לממש להריון.
ישנן בעיות פיזיות אשר מטופלות ע"י טובי המומחים, גם במקרים אילו יוכלו לתמוך האבנים בתהליכים, ברמה הנפשית והאנרגטית.

אחת האבנים היותר מרגיעות ומעניקות תחושת ביטחון ויציבות הנה הרובי, אבן זו נותנת תחושת קצביות, חיבור לאדמה שלעיתים נשכחה משום אורך חיים מערבי, חיבור לאימהות חיבור לנשיות וליכולת הענקה.
במישור הפיזי , הרובי מחזקת את הרחם , כמו " אימא אדמה" הבשלה לזרעים לבוא ולצמוח בתוכה.
אנו נוכל להזמין את הרובי ללוות אותנו לשם הכנה להריון, כניסה להריון, בזמן הלידה ולאחר הלידה כשהרחם תחזור לגדלה.
הרובי טובה למחזור הדם, ללב, לתחושת ביטחון פנימית ,ליציבות עוזרת לחבר לאמונה , שהכל נעשה לטובה ובדרך הנכונה, גם כשלא ניראה כך תמיד למראית עין.

אבן נוספת הטובה ומעוררת פוריות הנה הקרניליאן כאבן מעוררת את מרכז המין. נעזר בה לעידוד כניסה להריון הן לנשים והן לגברים לחיזוק אונות לאחר הכניסה להריון, הרובי תהיה "רצינית יותר".
עוד אבן היא הקריסוקולה במיוחד הג´ם סיליקה, המחברת לנשיות ורכות, ומכינה נפשית להריון ,היא מעוררת תכונות אילו בגברים ונשים הקריסוקולה עוזרת להתמודד עם כאבים, התרחבות הרחם בזמן ההריון, כאבי צירים ולידה, והיצרות הרחם לאחר הלידה.

בהצלחה , שנת פוריות , לידה קלה והרבה אהבה סביבך.
טל.

ניתי

19:29 09/10/2005
 טל שלום תודה רבה על התשובה החמה ומעמיקה, אאמץ את המלצותיך בחום ומקווה לבשר לך בשורות טובות.
ניתי. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.