welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

ואלי

שטיח עם קריסטלים    21:07 25/07/2005  

היי טל !

בתי חזרה מהודו עם כמות יפהפיה של קריסטלים מכל המינים הצבעים והסוגים וכאשר פרשנו את כולם על השטיח בבית האוויר נמלא אנרגיה נהדרת ובהחלט הרגשנו כולם את הכוח של האבנים.

כל אחד בחר לו את האבן ש"דיברה" אליו ללא חוקים וללא הגבלות , כך גם אני .

אמרו לי שצריך לנקות את האבנים במי מלח , האם את יכולה להרחיב על דרך הטיפול באבנים?

שאלה נוספת - האם קריסטל שקוף ארוך משושה עם חיצים כלפי מעלה ומטה יש לו משמעות מסויימת ?

יום מופלא , ואלי.

טל מוזס

16:51 25/07/2005
 כמה מילים על טיהור המינרלים :
דרכים לטיהור-
מים זורמים –להניח את המינרל מתחת לברז פתוח ולתת למים לזרום מעליו, לשטוף אותו, ניתן לחוש ב"קלילות האבן כאשר היא נקיה.
מי ים או טבילה בים- טקס מקסים הינו טבילת שבע הפעמיים או שבע הגלים ,ניתן לשבע גלים לעבור ולשטוף את האבן.
טיהור נוסף הוא ע"י מים מינרלים , ניתן להשרות לכמה שעות, עדיף בהשרייה לא להשתמש במי ברז משום שאילו מים קשים ואבן הקיימת במים עלולה לדבוק במינרל שאנו רוצים לטהר.
טיהור בדמיון מודרך.- נוכל להחזיק את האבן בין שתי הידיים שלנו ובעזרת סמלים ואור ,לדמיין את האבן מוצפת באור לבן, בהירה ונקיה.
טיהור בשמש-אנרגיות זכריות יכולות להיות מוטענות דרך אנרגיית השמש, חשוב שלא לאורך זמן, במיוחד לא בשמש חזקה, חלקן של האבנים מכילות מים בתוכן, קורים מקרים בהם האבן" מתייבשת " ונסדקת, אפשרי להטעין כשעה- שלוש שעות בשמש לא חזקה מידי.
הטענה בירח- אנרגיות נקביות יכולות להיות מוטענות דרך אנרגיית הירח.
יומיים לפני התמלאות הלבנה עד לזריחתה המלאה, ללא הגבלה, זמן זה הינו זמן הטענה מופלא.
עדיף לפני הטענת האבנים לשטוף אותן ולטהרן.
טיהור בעזרת אדמה-אבנים מסוימות זקוקות לטיהור לאורך זמן ועמוק, כמו מלכיט אשר סופגת אליה אנרגיות רבות בזמן טיפול וכך אבני המון סטון, קריסוקולה-חייבת להיות חזקה, ואזורית (בתנאי שהיא מלוטשת וחזקה ,אם לא היא עלולה להתפורר), אבנים נוספות ירוקות שעוזרות בטיפול של שאיבת כאב או דלקות או טראומות .
ניתן לטמון את האבנים בתוך כלי אדמה לשלושה ימים .
דבר נוסף שאפשרי לטהר עימו את האבנים הינו – המנוחה.
לאחר שאבן עשתה עמנו דרך, נוכל להניח אותה בתוך עציץ או על אדן חלון / בטבע, לתת לה להתמזג עם מזג האוויר ,ללא מטרה וללא סיבה ,פשוט משום שהיא חלק מהשלם.
ישנם הנוהגים לטהר אבנים במלח, כף או שתיים בכלי זכוכית, אני אישית לא ממליצה על כך משום סכנת פגיעה באבנים מסוימות .
אבנים שאנו מודעים לקשיותן נוכל להוסיף מעט מלח, אין צורך בהרבה מלח!
אבנים רכות ואת כל האבנים בכלל נוכל לטהר , אם נניח אותן על מושבת קריסטל או אמטיסט, למשך כ 1-24 שעות.

לגבי הקריסטל שתיארת - ניראה שמדובר בקריסטל קוורץ.
גביש עוצמתי המחזק ותומך בהעברה של אנרגיית ריפוי אל גופינו .
בקריסטל קוורץ ניתן להשתמש ככלי עבודה חזק להתפתחות וריפוי .
אם תירצי עוד מידע על כך , אשמח לענות .
טל. 

טל מוזס

16:51 25/07/2005
 כמה מילים על טיהור המינרלים :
דרכים לטיהור-
מים זורמים –להניח את המינרל מתחת לברז פתוח ולתת למים לזרום מעליו, לשטוף אותו, ניתן לחוש ב"קלילות האבן כאשר היא נקיה.
מי ים או טבילה בים- טקס מקסים הינו טבילת שבע הפעמיים או שבע הגלים ,ניתן לשבע גלים לעבור ולשטוף את האבן.
טיהור נוסף הוא ע"י מים מינרלים , ניתן להשרות לכמה שעות, עדיף בהשרייה לא להשתמש במי ברז משום שאילו מים קשים ואבן הקיימת במים עלולה לדבוק במינרל שאנו רוצים לטהר.
טיהור בדמיון מודרך.- נוכל להחזיק את האבן בין שתי הידיים שלנו ובעזרת סמלים ואור ,לדמיין את האבן מוצפת באור לבן, בהירה ונקיה.
טיהור בשמש-אנרגיות זכריות יכולות להיות מוטענות דרך אנרגיית השמש, חשוב שלא לאורך זמן, במיוחד לא בשמש חזקה, חלקן של האבנים מכילות מים בתוכן, קורים מקרים בהם האבן" מתייבשת " ונסדקת, אפשרי להטעין כשעה- שלוש שעות בשמש לא חזקה מידי.
הטענה בירח- אנרגיות נקביות יכולות להיות מוטענות דרך אנרגיית הירח.
יומיים לפני התמלאות הלבנה עד לזריחתה המלאה, ללא הגבלה, זמן זה הינו זמן הטענה מופלא.
עדיף לפני הטענת האבנים לשטוף אותן ולטהרן.
טיהור בעזרת אדמה-אבנים מסוימות זקוקות לטיהור לאורך זמן ועמוק, כמו מלכיט אשר סופגת אליה אנרגיות רבות בזמן טיפול וכך אבני המון סטון, קריסוקולה-חייבת להיות חזקה, ואזורית (בתנאי שהיא מלוטשת וחזקה ,אם לא היא עלולה להתפורר), אבנים נוספות ירוקות שעוזרות בטיפול של שאיבת כאב או דלקות או טראומות .
ניתן לטמון את האבנים בתוך כלי אדמה לשלושה ימים .
דבר נוסף שאפשרי לטהר עימו את האבנים הינו – המנוחה.
לאחר שאבן עשתה עמנו דרך, נוכל להניח אותה בתוך עציץ או על אדן חלון / בטבע, לתת לה להתמזג עם מזג האוויר ,ללא מטרה וללא סיבה ,פשוט משום שהיא חלק מהשלם.
ישנם הנוהגים לטהר אבנים במלח, כף או שתיים בכלי זכוכית, אני אישית לא ממליצה על כך משום סכנת פגיעה באבנים מסוימות .
אבנים שאנו מודעים לקשיותן נוכל להוסיף מעט מלח, אין צורך בהרבה מלח!
אבנים רכות ואת כל האבנים בכלל נוכל לטהר , אם נניח אותן על מושבת קריסטל או אמטיסט, למשך כ 1-24 שעות.

לגבי הקריסטל שתיארת - ניראה שמדובר בקריסטל קוורץ.
גביש עוצמתי המחזק ותומך בהעברה של אנרגיית ריפוי אל גופינו .
ניתן להשתמש בו ככלי עבודה חזק להתפתחות וריפוי .
אם תירצי עוד מידע , אשמח לענות .
טל. 

ואלי

21:07 25/07/2005

וואו טל !!

איזה הסבר נפלא וברור נתת לי .

מצאתי באחד הלינקים שלך בעבר אתר שפירסמת שבו ניתן לזהות מינרלים ע"פ תמונות ואכן שם מצאתי את הקוורץ שלי .
לא במקרה הזדמן לידי הקוורץ הענק הזה , בכל פעם שאני מטפלת אני נשאלת על האבן הזו - היא משדרת בעוצמה גבוהה וכל מי שנכנס לחדר מרגיש בה .

תודה תודה טל!

באהבה ואלי.

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.