welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

שני ((=

רציתי לשאול מה זה מסמל או אומר כשמישההו מהמין השני,(במקרה חבר שלי חחח..) מביא לי במתנה שרשרת עם אופל לבן או אופלית..?

תודה..שני. 

טל מוזס

23:18 16/06/2005
 אגדות רבות סופרו על האופל , הנה כמה מילים על משפחת האופלים ,על כל גווניה .
האופל תחבר אותנו תמיד עד לקצוות הפוטנציאל שלנו בנושאים שונים.
צבעי האופל נוצרים מתוך השתקפות ושבירה של קרני אור במרקם אין סופי של כדורים קטנים הבנויים מנוזל סיליקה, נייחס לאופל תכונות מימיות - רגשיות.
האופל תעורר בנו יצירה, השראה ודמיון ותעזור לנו בשחרור רגשות ומחסומים רגשיים, זו הסיבה שנטפל בה באנשים, אשר מודעים לתהליכים אותם הם עוברים בכדי שלא ליצור התפרצויות בלתי מבוקרות - לפני השימוש באופלים לשם שחרור רגשות חבויים עדיף לתרגל לאט לאט הוצאה וביטוי רגשות ע"י שיחות- תקשורת מילולית, צעקות, שחרור לחצים במסגרת טיפולית וכתיבה לשם שחרור וביטוי.
טובה מאוד בתהליכי ריפוי שלחולי סרטן או בעלי מחלות שונות פיזיות שמקורן בהדחקה.
מאחר והאופל מעצימה רגשות, במצבים של רגש לא מאוזן עדיף שלא לשאת או לטפל איתה, האופל טובה לטיפול כאשר אנו נימצאים ביציבות רגשית ומאוזנים, היא תמלא אותנו באור ואהבה ושימחה, תלווה אותנו במסענו הרוחני ותחבר אותנו עמוק פנימה לרגש שבתוכנו ועל כך נקראת גם "אבן המשאלות" או "אבן החלומות".
כאשר אנו נושאים תפילה מימוש התפילה תלוי בעומק והאמת ממנה אנו מתכוונים, האופל מחברת אותנו לעומקים אילו ומשום כך יש לה שימוש גם בטקסים וליצירת מציאות ומימוש החלומות שלנו.
מאחר וזו אבן רכה הנשברת בקלות בנוסף לכל תכונותיה המיסטיות ,יש שראו בה גם אבן אשר מסוגלת להרע. אנו נזכור שאבן זו באה למעננו מן האדמה בכדי לתת אור ואהבה ולהרחיב את יכולת החוויה שלנו , נשתמש בחברתה בזמנים הנכונים מתוך הכרת תודה וללא חשש.
אופל עוזרת לנו במעברים בין הממדים, דרך השתקפות הצבעים נוכל להתחבר לתדרים של צבע, המקשרים אותנו לממדים נוספים, היא תעורר בנו סקרנות ורצון להעמקה בנפשנו שלנו ומפגשים נוספים עם אנרגיות אור גבוהות.
את האופל אין לשים בשמש או ליד מקור חום אחר מחשש שתתייבש ותיסדק, אפשרי לשמור אותה בתוך מים מזוקקים או בבד כותנה לח, נטהר אותה בימי זריחת הירח ועל מושבת קריסטל. לא נאכנן אותה בצפיפות מחשש פגיעה ושריטות.

לגבי אופל שמקבלים במתנה .. , אז כפי שכתבתי .. הרבה סיפורים .. יש שאומרים כך ויש שאחרת .. אני מאמינה שזו מתנה מקסימה שמסמלת איכות שמימית ורגשית .
ולאחר כל ההסברים על האופל , אני חייבת לומר שמילה אחת שכתבת בשאלתך, עוררה בי חדש וחשש , שה"אבן" שקיבלת , היא אינה אופל כלל , אלא מה שניקרא בזמן האחרון : אופלית .
אופלית היא זכוכית .. יפיפיה .. אבל זכוכית :)
אז קבלי המתנה .. נוצצת , מחזירת אור מקסימה ..
ושמחי על שחברך מעניק ואוהב.
אהבה טל.

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.