welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - לנוער בהנהלת - מירי - M 
שולח עודכן לאחרונה

^שירי^

מה אפשר לעשות?    23:55 13/09/2005  

שלום קוראים לי שירי ואני בת 18 בעוד כמה ימים, עכשיו אני בתקופת בגרויות ומתכונות ולפני כמה זמן התחלתי לרדת בלימודים שבדרך כלל היו לי ציונים טובים.
אני חושבת שזה בגלל עין רעה של אנשים שלא כ"כ רוצים בטובתי.
האם זה עין רעה?
אם כן או לא מה אני יכולה לעשות כדיי למנוע את זה? 

הדלייה

08:59 08/06/2005
  שלוום לך שירי:),

תמיד תמצאי אנשים שלא רוצים בטובתך ואם הם יצליחו להשפיע עלייך ולגרום באמת לא להצליח אזי לא תגיעי לשום מקום.

קחי החלטה, שלא איכפת לך מה הם אומרים או משדרים- את רוצה את ההצלחה הזו. בשבילך בלבד אפילו תצרי מסביבך חומה.
אני לא יודעת עד כמה את יודעת לעשות אותה, אבל אני בטוחה שבפורום הזה ובאחרים יצליחו לעזור לך.
את גם יכולה לשוב שאת דווקא לומדת רק כדי לעצבן אותם, הרי בסופו של דבר הכי כיף לעשות ומדרבן לעשות מה שאחרים לא היו רוצים שתעש, בעיקר אם זה דבר חיובי וטוב כמו זה.

דבר נוסף הוא שאת יכולה לשאול איזו אבן מתאימה לחיזוק בטחון העצמי או נגד עין הרע.
קשה לי קצת עם המושג "עין רע", למרות שוודאי שהיא קיימת, אבל אני מאמינה שאם מאמינים בה- היא מופיעה ואם לא אז לא.

המון בהצלחה בבגריות,
בצבא,
ובחיים.

חן 

הדלייה

08:59 08/06/2005
  שלוום לך שירי:),

תמיד תמצאי אנשים שלא רוצים בטובתך ואם הם יצליחו להשפיע עלייך ולגרום באמת לא להצליח אזי לא תגיעי לשום מקום.

קחי החלטה, שלא איכפת לך מה הם אומרים או משדרים- את רוצה את ההצלחה הזו. בשבילך בלבד אפילו תצרי מסביבך חומה.
אני לא יודעת עד כמה את יודעת לעשות אותה, אבל אני בטוחה שבפורום הזה ובאחרים יצליחו לעזור לך.
את גם יכולה לשוב שאת דווקא לומדת רק כדי לעצבן אותם, הרי בסופו של דבר הכי כיף לעשות ומדרבן לעשות מה שאחרים לא היו רוצים שתעש, בעיקר אם זה דבר חיובי וטוב כמו זה.

דבר נוסף הוא שאת יכולה לשאול איזו אבן מתאימה לחיזוק בטחון העצמי או נגד עין הרע.
קשה לי קצת עם המושג "עין רע", למרות שוודאי שהיא קיימת, אבל אני מאמינה שאם מאמינים בה- היא מופיעה ואם לא אז לא.

המון בהצלחה בבגריות,
בצבא,
ובחיים.

חן 

אמת כובשת

18:48 06/07/2005
 שירי מתוקה,
קודם כל מזל טוב!!!! ברוך בואך לעולם הנשים.
אז יש לך ירידה בלימודים אה? אין בעייה,
תעני לי על כמה שאלות ואחר כך אתייחס לעניין העין הרע:
את אוהבת את עצמך?
כמה את אוהבת את עצמך?
הלימודים, מלחיצים אותך?
מי קבע שירדת בלימודים?
מי יקבע אם תחזירי לעצמך את הציון חזרה למעלה?
בכל המקצועות ירדת בלימודים?
מה הכי מעניין אותך בימים אילה?
כמה את רוצה להצליח?
כמה את חושבת שהבחירה שלך להצליח או לא תלוייה בך?
ועכשיו לעניין העין הרע:
אולי יכול להיות שיש שמקנאים בך, יתכן שיש כאלו שהיו מתים שתפסיקי להצליח, אז מה זה אומר? שתתני להם?
לא נראה לי, מקסימום שתתני להם זה כמה ירידות קטנות בציונים, ביג דיל , אחרי שהם קיבלו מה שרצו , את תמשיכי בחזרה להצליח כי את קובעת בסוף .
כמה כשלונות קטנים בדרך להצלחה הם החרכיים אחרת איך תעריכי את ההצלחה? ואיך תעריכי את מלחמתך ב"רעים"
נשיקות,
אמת כובשת

יפעת אור

23:55 13/09/2005

בהמשך לכל החיזוקים שקיבלת, אני רק יכולה לצרף את שלי.
ורק עוד משהו קטן ממני: במקום לחשוב במושגים של "עין-רעה", אמצי לעצמך איזו "עין טובה" ותדמייני לעצמך איך העין הטובה הזו ניראית, איזה צבע יש לה, איזה דברים טובים העין הזו רואה, וכמה החיים יפים כשמסתכלים מבעד לעין הזו.
הכל הרי תלוי בעיני המתבונן. לכן, הפוקוס הוא לא איך "הם רואים אותך ואיזה עיניים "הם" שמים לך, אלא איך את רואה את העולם, ומבעד לאילו משקפיים (או עיניים) את מסתכלת ורואה את המציאות. המציאות היא שלך. עשי אותה (אותך) הכי וורודה וקסומה שיש. מי שרע לו , רע לו. זה לא קשור אלייך.
עשי את המאה אחוז שלך, והמשיכי הלאה בחייך- בשימחה.

ובאמת, בהצלחה בהמשך הדרך, ובכל מה שיגיע אחרי הבגרויות, ובית הספר.

לילה טוב
יפעת 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.