welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - לנוער בהנהלת - מירי - M 
שולח עודכן לאחרונה

חיוך ואהבה

בעיה...    23:47 13/09/2005  

טוב, זה הולך להיות קצת ארוך...:
מאז ומתמיד היו לי חלומות מוזרים- שהתגלו בדר"כ כמנבאים את העתיד לבוא, אך אף פעם לא האמנתי בכל התאוריות של הניו אייג´ וחשבתי שזה בסך הכל שכנוע עצמי....
יום אחד(לפני חצי שנה בערך) חברה שלי שיכנעה אותי לבוא איתה לפסטיבל סגול.
בפסטיבל גיליתי את התקשור והתחברתי מאוד למתקשרת בשם סיגלית.
גילינו שאנחנו נפשות תאומות, ומאוד קסם לי האהבה בלי תנאים שגיליתי בסגול.
מאז המשכתי להפגש עם סיגלית ופגשתי מלא אנשים שגיליתי שהם גם בתחום...
היו לי כמה תקשורים מאוד מאוד עוצמתיים, אך זה לא הוביל אותי לשום מקום....
הרבה זמן נגררתי עם התחושה הזו עד שלאחרונה הגוף שלי חסם את עצמו כמעט לגמרי לתקשור ויותר לא ראיתי כמעט כלום....
חשבתי על לפנות לתחומים אחרים כמו רייקי או אסטרולוגיה אך הם לא דיברו אלי כל כך...
איך אני יכולה לפתוח את עצמי מחדש לתקשור? 

הדלייה

09:02 08/06/2005
 וודאי שאת יכולה!!

לזה אני מציעה לך לפנות לפורום "תקשורת רב מימדית", "רייקי" וכל מה שעולה על רוחך..

בהצלחה:)

חן 

מיושקית

00:52 11/08/2005
  אולי את לא עושה מה שאת מספיק רוצה בחיים ולכן זה חוסם לך את הרצון בפנימי לתקשר, מה שאת צריכה זה לעשות רק מה שבא לך עם ביטחון עצמי והתקשורת תבוא מאליה ותבוא בגדול ובאושר!  

יפעת אור

23:47 13/09/2005

הי,
קודם כל רציתי להגיד לך שאת יכולה לכתוב מה שאת רוצה, באיזה אורך שאת רוצה. אנחנו כאן בשביל להקשיב, ואחר כך גם בשביל לנסות ולעזור לך לעזור לעצמך.

תיקשור הוא היכולת לקבל (ולהעביר) מידע, שהוא מעבר לעניינים הימיומיים שלנו.
אפשר להמשיל את זה לאנטנה שרוב הזמן לא נימצאת בשימוש כי יש כל מיני רעשים חיצוניים ופנימיים, שמקשים על הקליטה (ממש כמו ברדיו, שבמקום לשמוע רק את הערוץ שאת רוצה, יש כל מיני הפרעות ו´ליחשושים´ ברקע). עד שיום אחד אנחנו פתאום קולטים מסרים או מידע שונה או אחר ממה שהיינו רגילים. כלומר אם עד היום היית רגילה לקלוט רק גלגל"צ, פתאום את גם שומעת את "קול היקום" (אין באמת תחנה כזו, זה רק לצורך המשל), ואז את לא יודעת אם מה ששמעת הוא נכון. והאם העוצמות הן כאלה שאת יכולה להכיל. לפעמים אנחנו ניבהלים מהמידע החדש כי הוא לא מוכר. לפעמים אנחנו חושבים שאחרים לא יבינו אותנו אז אנחנו מפסיקים ´לשדר´, ולפעמים אנחנו מרגישים שיש יותר מדי מידע וקשה להכיל אותו כרגע.

איך שלא יהיה, את צריכה לשמוח שיש לך היכולת הזו לקלוט מידע גם באופן הזה.
את יכולה גם לקבל הדרכה איך לעשות שימוש נכון במידע, ואיך לתעל אותו למקומות חיוביים לחייך.
ובנוסף, אם כרגע את מרגישה שזה לא זורם כמו פעם, הניחי לזה. היכולות הללו קיימות בך, ואינן הולכות לאיבוד.
יש סיבה לכל דבר.

אני מציעה לך שתבקשי מסר ותשאלי- "מה הסיבה שבגללה הגוף שלי חוסם עצמו לתיקשור?"... ספרי לי מה התשובה.
יכול להיות שזה המפתח לקושי שאת חווה כעת.

שתפי אותי/אותנו, כדי שנוכל להמשיך ולעזור.
לילה טוב
ובהצלחה
יפעת

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.