welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קבלה וחכמת ל"ב בהנהלת - habarak 
שולח עודכן לאחרונה

שאול

רב אמיתי?    04:53 24/07/2013  

רותם שלום,

שאלת איך אפשר לדעת מי רב אמיתי, שאליו אפשר לפנות עם השאלות הפרטיות והקשות ביותר שלנו.

זאת שאלה טובה.

רב זה דבר חשוב ומרכזי ביהדות וכדאי שיהיה לכל אחד רב, עד כמה שאפשר.

בכדי לבחור רב, אתן לך את דעתי האישית כיצד לפעול:

כדאי שיהיה אדם שיודע לא רק את חכמת הקבלה והפנימיות, אלא גם יבין היטב את התורה הנגלת, שיהיה דתי מבית, או אם הוא בעל תשובה, שיהיה אחד שעבר את המסגרת של לימוד התורה החיצונית גם, ולאורך זמן.

שיהיה נשוי כמוון, ועדיף שלא יהיה צעיר מדי, כי נסיון החיים לרוב מוסיף הרבה. אמנם רבנים רבים בישראל הגיעו לגדולה בגיל צעיר מאד, אבל את שואלת על הזמן הזה.

והכי חשוב, שלא יחזיק מעצמו. שיהיה נגיש ולא יפגין עצמו כאדם חשוב או "טהור".

בהצלחה,

שאול

רפא

07:57 03/04/2005
 ואיפה יש כזה רב? לך יש רב? מי הרב שלך?

רפאל 

מבזק

08:00 03/04/2005
 אני רוצה לתת גם את דעתי האישית על איך לבחור רבניות...

ולמה באמת אין רבניות, מה, נשים לא יודעות להנהיג? (וכן שמעתי על דבורה הנביאה ואפילו על גולדה מאיר, נו, תשובה לענין בבקשה). 

ניקולי

22:28 03/04/2005
 מבזק, יש המון רבניות מדהימות שמעבירות שיעורים מענינים מאד והן ממש מורות דרך רוחנית. רק אתה לא יודע מזה כהן רק מלמדות נשים, ולא גברים.

ולגבי רבנים, יש את הרב גוטליב שהוא מיוחד מאד וגם מקובל אמיתי. 

lilian 2

13:50 02/06/2005
  כמו שנאמר הנ"ל רב אמיתי נמצא אך ורק בבית הכנסת. שלא מגלה עתידות.
שיש עליו הרבה אינפורמציה מאנשים "קטנים" כלומר אנשים שנימצאים לידו ומספרים את ה"סיפור" האמיתי שלהם, ובמה הרב הצליח לעזור. אני ממליצה בחום על הרב שלמה הרשיש מאופקים באים אליו גם מחו"ל ומרחוק. הוא יועץ מצויין וכל רווחיו הולכים לקדושה, הוא מחתן זוגות שאינם יכולים לממן, וגם בר מיצווה. כדאי!!!  

המלאכית

09:02 03/06/2005
 שלום לך רציתי לדעת איך יוצרים קשר עם הרב הרשיש שציינת אם תוכלי לתת מספר טלפון וכתובת אשמח בתודה רבה ואור ואהבה המלאכית

lilian 2

14:37 03/06/2005
 היי
089921590
רח´ יהידה הלוי 1632 אופקים
יש לתאם מראש.
אני מקווה שהוא יעזור לך בהכל
לי למישפחתי ולחברי הוא עזר יפה.
ואנחנו לא מהאזור שלו שמענו עליו בדיוק כמוך.
פעם שחנית קיקוס נעלמה מאופקים ולא מצאו אותה כמה שנים
הרב אמר כבר בהתחלה שהיא נימצאת
בבור בדרום לא האמינו ובסוף אחרי המון שנים מצאו אותה. בבור באתר פסולת דודאים.
שמחתי לעזור שבת שלום
והבצלחה ליאת. 

המלאכית

17:08 08/06/2005
 תודה רבה לך ליטל אני בהחלט אנסה
יום טוב לך והמון אור ואהבה  

יותם77

18:35 10/07/2005
 וזו היא המלצתי :
http://www.kabbalah.info/hebkab/index.php

גליתלוי

19:59 15/11/2010
 הרב הרשיש מירוחם שרלטן!!! תזהרו ממנו!!!
לפני 7 חודשים הייתי אצלו והוא אמר לי שאני לא יכולה להכנס להריון אבל הוא יכול לתת לי קמע וכך לעזור לי (עם עוד טיפים תוך כדי). שאלתי על העלות, וכשהבנתי שהיא ממש גבוהה אמרתי שאחכה עם זה. למרות שהציע לחלק את החיוב (זה לא שיש לו כרטיס אשראי או חשבונית חלילה- הכל במזומן ושחור!!)
באותו הזמן התברר לי שאני בכלל כבר בהריון כמעט חודש!!!!!
אנשים יקרים-שימרו על עצמכם ואל תתקרבו אליו. אני ממש לא אוהבת לגזול פרנסה של מישהו וללכלך באינטרנט - ולהוציא שם רע, אבל זו חובתי לדווח ולשתף ברגע שיש מישהו שקרן שסוחט כספים על חשבון מצוקתם של אנשים תמימים שצריכים תקווה.  

גליתלוי

20:00 15/11/2010
 הרב הרשיש מירוחם שרלטן!!! תזהרו ממנו!!!
לפני 7 חודשים הייתי אצלו והוא אמר לי שאני לא יכולה להכנס להריון אבל הוא יכול לתת לי קמע וכך לעזור לי (עם עוד טיפים תוך כדי). שאלתי על העלות, וכשהבנתי שהיא ממש גבוהה אמרתי שאחכה עם זה. למרות שהציע לחלק את החיוב (זה לא שיש לו כרטיס אשראי או חשבונית חלילה- הכל במזומן ושחור!!)
באותו הזמן התברר לי שאני בכלל כבר בהריון כמעט חודש!!!!!
אנשים יקרים-שימרו על עצמכם ואל תתקרבו אליו. אני ממש לא אוהבת לגזול פרנסה של מישהו וללכלך באינטרנט - ולהוציא שם רע, אבל זו חובתי לדווח ולשתף ברגע שיש מישהו שקרן שסוחט כספים על חשבון מצוקתם של אנשים תמימים שצריכים תקווה.  

גליתלוי

20:03 15/11/2010
 אל תתקרבו אל הרב הרשיש מאופקים!! הוא שרלטן אדיר!! שימרו על נפשכם וכספכם!!
הוא אמר לי שאני לא יכולה להכנס להריון לפני 7 חודשים אבל באותו הזמן כבר הייתי בהריון!!!
תזהרו ממנו, הוא באמת שקרן רציני שגוזל כספים!
אני לא אוהבת לכתוב דברים לא יפים באינטרנט אבל אני מרגישה שזו חובתי לדווח אם יש שקרן בעם שגונב על חשבון אנשים תמימים שרק רוצים תקווה.
בהצלחה!! 

המקור1

03:51 16/11/2010
  שלום

כל ענין החיפוש אחר רב הוא אליה וקוץ בה ... ולמה ?

מפני שכל מהות בחירת הרב היא על מנת להתבטל לדעתו של החכם והיודע , ואילו עצם הבחירה בבסיסה היא פרדוקסלית!! כי מי אם לא אנו בעצמנו ,בבחירותינו ,ומחשבותינו ,
ואמונותינו בוחרים את הרב ! , אשר לכן עצם הכניעה היא לא אמיתית אלא פיקציה רדודה של חוסר חשיבה מעמיקה אודות עצם הבחירות שלנו ...שהרי מעולם לא התבטלנו באמתלרב לא נכנענו וגם אם נעשה שמיניות באוויר תמיד הבחירה תישאר בידינו ! זוהי מהותינו כבני אדם ולא ניתן להשתמט ממנה כלל וכלל !
אם כך אז למה אנחנו מחפשים בכלל רב או רבנים ???
והאמת שכל אחד יביט לתוך הראי של אישיותו ויבחן טוב טוב מהיכן נובע הענין !!
בברכה המקור

איש נבון

11:29 25/02/2013
 לא צריך להיות תלויים ברבנים, אלא בחכמינו וברעיון של היהדות. זה העצה שלי - נגמרו התקופות של "הרב אמר", של לשלם כספים למכונים, להשתייך לחצרות. ככה לא תבוא הגאולה אלא רק פירוד. אני ממליץ על לימוד שדרכו האדם מתחבר אך ורק לרעיונות וככה באמת מתקדם ולא נשאר תלוי כל החיים, מנוצל ומשועבד על ידי מיני עמותות, מקובלים וכדומה. למדי באתר משמעות החיים, זו הדרך בימינו 

המקור1

16:07 15/03/2013
  שלום

עוסקים כאן ברב , רב הוא שם תואר לאדם כמוני וכמוכם , רב הוא שם תואר בדיוק כמו שספר המספר את שיערכם , הוא שם תואר ולא שם עצם , זהו שם שמתאר משהו , הוא מתאר ריבוי , האותיות ר´ וב´ הן שתי הקצוות באלף בית של אותיות הריבוי ביחידות ובמאות , שב´ בגימטריה שווה 2 , ור´ בגימטריה שווה 200 , רב זה לא המראה החיצוני של הלבוש ולא הזקן והכיפה והחליפה או הלבוש , רב זה לא ריח הגוף והעדינות של האדם שלפניכם , רב זה גם לא המחשב הביולוגי שיודע המון אינפורמציה , רב הוא לא הניקיון או אי הניקיון שמייצג , גם לא זה שיעזור לזולת או לא ! אז מהו רב ???? אכן רב הוא יציר תודעתכם שלכם בלבד , הוא משתקף לכם כאישיות על מסך החושים היומיומיים שלכם , הוא מייצג דמות חיצונית לגמרי מעצמיותכם אשר מורה לכם לשמוע לה ולקבל את דבריה , והסיבה שהחלטתם כך היא אחת מכמה סיבות :
א- כי החלטתם שככה אלהים ציווה או רצה וכיוון שאתם מתבטלים לאלהים אתם מתבטלים לשליחיו . כמובן הבעיה בטענה זו היא שמי אמר שזה מה שאלהים רצה ואמר ?? לרוב זה הרב או האדם היותר מבוגר שהניח בעבורכם תשתיות הכרה אלו , אך יתכן והגעתם לכך בכוחות השכנוע העצמיים שנטועים בכם , שורה תחתונה זוהי אחת האשליות התודעתיות היותק כבדות שהונחו לפתחו של כלל המין האנושי ובעיקר בסחף הדתי ההסטורי .
ב- נוח לכם לא לקבל החלטות ולקחת אחריות על עצמכם אלא להישען ולהיסמך על אחרים .
ג- באמת לא העמקתם לחשוב וניצלו אתכם בטוענה שכך תקבלו המון אור וטוב .
ד- השתכנעתם בעקבות אשליית החושים שאותו אדם הינו איש גדול וקדוש וראוי להיכנע תחתיו מפני שהוא מכופף את חוקי הטבע כמו מכשף וקוסם ואולי אף יותר .
מן הסתם נמצא עוד סיבות אך אלו סיבות שמבהירות את הכיוון היטב ..

מה זה באמת היצור הזה שנקרא רב :
רב איננו מונח פיזי אלא מונח רעיוני אבסטרקטי ששורתו התחתונה היא השמיעה והכניעה לזולת בשר ודם , אחד הטעויות האיומות שקרו ביהדות לאורך ההיסטוריה היה הענין של הכניעה לרבנים , עד היום אנו רואים איך אנשים מתייחסים לרב עובדיה , לרב חיים קנייבסקי , לרב דרוקמן , ועוד רבנים מכל גווני הקשת , גם בנצרות תראו איך מתייחסים לכומר רציני , וגם באיסלם , וכך בכל הדתות .

עצם זה שאדם מוכן ליטול את מטה ההנהגה של אלהים ולהיות מנהיג לבני אדם אחרים , זה עצמו אומר משהו על אותו אדם , יהיה מי שיהיה ויצטנע ויתענו ככל שיחפוץ , זה מעיד כאלף מילים שגם הרב עצמו הוא צורת אדם שכלואה בתפיסה כוחנית , בתפיסה שאת האלוהות כופים בצורה מעודנת של רמיסת כבוד האדם וחירותו בידי צמצום לדעתו של יחיד , אין שם מישהו בתוך גוף הבשר אלא רובוט שיודע להקשיב לרב לקלוט מסרים ולהשתדרג ולתכנת עצמו יותר טוב , או רובוט זריז שנכנע במיידי לכל מה שאומר לו הרב , קוד הפריצה לחדר הבקרה של הרובוט האנושי הוא , סמכות , הסמכות באה בדמות "רב" .

כעת נראה לכם שאתם חכמים שהנחתם לענין ההתבטלות לרבנים , והתחלתם להתייחס אליהם כמורים , מורי דרך , ונותני עצות , כמו גורואים , עדין אתם על אותו הגל של ללכת אחרי רב , רק בצורה יותר מעודנת , למעשה צריכים להבין כאן בעומק שאין כאן לא מורים ולא רבנים ולא תלמידים ולא הדיוטות , הכל חלק מהסתרה תודעתית איומה , חייבים לבטל את האגו בכדי להבין שאין כאן רב ועם הארץ , אין כאן מורה ותלמיד , אין כאן תלמיד חכם ועם הארץ , אין כאן מאסטר ואדם מההמון , אלא הכל וזה איום ונורא לשנות את ההכרה אך האמת חייבת לצאת ולהתגלות , מדובר כאן בפיסות וחלקים של אותה תודעה אוניברסלית , המכוון באמירה זו היא ביטול האגו , כשאתם רואים רב כמו הרב עובדיה ואתם מתמלאים יראת כבוד או שאתם אנטי ומזלזלים , אתם כבר לא בכיוון נתתם לאגו להשפיע עליכם , אין כאן הרב עובדיה בכלל יש כאן בובה על מסך התודעה שלכם שהיא אמצעי להעברת אינפורמציה חיה , זה הכל ! , כל ההצטעצעות והמוצי פוצי שקורה בחצרות ובהיכלות אנשי המעלה המדומים הכל אחיזות של האגו האיום והנורא שיוצר פירוד וחוסר שיוויוניות , יותר מכך , אין כזה דבר "משיח" ! אין כזה דבר , זה עוד יציר תודעתי , המשיח האמיתי איננו בשר ודם ואיננו עוד בובה על חוט במציאות מסך החושים , המשיח הוא השלמת צורת התודעה במדריגתה הנוכחית ועליית מדריגה לצורת תודעה והכרה יותר השורשית , זהו המרכז של כלל התודעות שממנו עולים לתודעה עצמית הוויתית , המשיח יהיה אדם אחד ! , מפני שכולנו אדם אחד , אין כאן ריבוי , אין כאן רבנים , ואין כאן אלא פאזל ענק של התודעה האוניברסלית ,ולכן אין כאן משיח המיוצג בתור הבובה שתגאל את העולם מסבלו !! הניסיון להגשים את משאלות הלב של אנשים לא מודעים , דהיינו ממש לקחת מושגים מעולמה של התודעה ההאוניברסלית ולהגשים אותם לתוך מציאות של נפרדות בדמות של גואל , בדמות של רפואה , בדמות כלשהי הן שקר וכזב ואשלייה איומה יהיו אלו בשם נהיהדות הנצרות או האיסלם , הכל הבל ורעות רוח !!

אדם שיושב עם עצמו ומציק לו משהו והוא מתוסכל וחש בודד וחש חסר אונים , במקום לחשוב על האפשרות ללכת לרב , שיביט לתוך עצמו פנימה , יתעמת עם הכאב הכי חד של הבדידות המייסרת , ולא יתפעל ממנו , ולא יתייחס אליו בצורה שינסה להמיר שוב את האנרגיות שלו לצורה ותפיסה גשמית כמו רב או כמו כל דבר גשמי מעט יותר מופשט מהדברים הבסיסיים שהם כמובן האכילה המיניות והרדיפה אחרי רווחה וממון וכסף וכבוד .. במקום לרדוף אחרי ההבל , שיעצור את הכל , שיתאמץ לנתב את האנרגיות שלו פנימה , לצורך ביקוע הגרעין האישי האוטונומי של מרכז אנוכיותו , ומשם העסק לקראת סיום , משם אנחנו אט אט מתעוררים מהחלום ! , אני אתה הוא הם , כולנו בהדרגה מקיצים ליחוד, הקץ הינו ההתעוררות והיקיצה מחלום הבלהות של אלפי השנים בו התודעות מפוצלות וקוטביות ..

בברכה המקור 

איש קבלה

04:53 24/07/2013
 רב אמיתי - רב שיראה לך את הדרך לגילוי האהבה בין האנשים, מדובר באהבה אמיתית (ואהבת לרעך כמוך) ולא באהבה אגואיסטית - לפי הדרכתם של המקובלים.

ולא משנה מצבו המשפחתי, או אם הוא הגיע מבית דתי, וכד´...

רב אמיתי הוא גם לא אחד שישים ידו על הראש ויברך אותך או יתן לך קמע - בשביל לסדר לך את החיים, ולפתור בעיות...
האם על זה מדברת חכמת הקבלה? ממש לא!

תחשבו על זה....
תבדקו את זה....
תחקרו!!!
תשאלו שאלות!!!!

קבלה היא חכמה מעשית ולא פילוסופיה...

את חכמת הקבלה לומדים להרגיש, וליישם...
ולא לומדים על מנת לרכוש עוד אינפורמציה

ורב אמיתי (לפי הקבלה) ידאג לכוון אותך בדיוק לשם.... 

הוספת תגובה