welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - לנוער בהנהלת - מירי - M 
שולח עודכן לאחרונה

יפעת אור

הזמנה לשיחה    20:58 02/10/2005  

שלום לכולכם
רציתי להזמין אותכם, שוב- להיות חלק פעיל בפורום.
אפשר לקרוא, אפשר להתבונן, מותר להקשיב, אבל גם מאוד חשוב להגיב, ולדבר, ולשוחח.
ככה זה בחיים בכל דבר..
חבל להחזיק ב"בטן", זה לא מועיל לאף אחד.
הרבה יותר פשוט לדבר.
גם אם זה מפחיד בהתחלה, וגם אם אנחנו לא ממש יודעים איך עושים את זה, כדאי להתחיל ולנסות.
מאוד מקל, כשמדברים
אז בואו ותהיו חלק, ולא רק צופים מהצד..

שיהיה לכולנו לילה טוב
יפעת 

ירדן כץ

15:45 22/08/2005
 לדבר עם אנשים, זה לאו דווקא מקל.
אנשים חושבים שמחובתם לעודד, ולתת תחושה יותר טובה, כשבעצם, זה רק גורם לי להרגיש רע.
אני לא חושבת שכשאני מדברים עם אנשים הם צריכים לעודד אותי, אני רק רוצה שיקשיבו, שיבינו, שיזדהו.
זה מה שגורם לי להרגיש יותר טוב, לא כשמנסים לעודד אותי.

-ירדן- 

ואלי

14:01 30/08/2005

שלום לך יפעת ולרוח הצעירה שאת מביאה !

אמנם אני מהפורום השכן [ אנרגיית חיים אוניברסלית ] אבל תמיד "מציצה" לשכנים לראות מה מתחדש והנה שמחתי לראות אתכם כאן.

צודקת ירדן שאומרת שהיא לא רוצה עידוד.

ירדן ועוד כמה אלפי בני נוער בארץ לא מצליחים למצוא אוזן קשבת כי הדור המבוגר יותר רוצה רק להשמיע ....

זוהי במה נפלאה לשמוע מה יש לכם הצעירים לומר ואני מוכנה להיות כאן שותפה בגובה עיניים ולהקשיב.

גודספיד!

ואלי.

יפעת אור

20:58 02/10/2005

שלום ואלי
משמח לראות שהשכנים באים לבקר. זה תמיד נעים ועושה נעים בלב.

והאמת שאני מסכימה איתך, לא תמיד צריך לדבר. ובכלל- לא צריך שום דבר מאף אחד .
אם אדם אחד מתאים לו להקשיב, הוא מבורך על כך. אם אדם אחר חש רצון לדבר- הוא מבורך גם כן. אין צריך!!. זה לא חלק מהשיח שלנו. אנחנו לא כאן כדי לרצות אף אחד. אנחנו כאן כדי לאפשר באמת במה פתוחה להכל להתקיים, ולכל אחד להרגיש הכי בנוח עם מי שהוא, ועם מה שהוא מביא למרחב המשותף הזה.

אני חושבת שדווקא בגלל שהנוער זקוק לאוזן קשבת ולא בהכרח מוצא כזו, הוא למד שאין בעצם עם מי לשתף. ולכן גם למד לא לדבר. לסגור. להחזיק בבטן. כך שאם מישהו כן רוצה לשתף, זו ההזדמנות. ממקום של רצון כנה ואמיתי ליצור שינוי בחייו.
ושינוי , לרוב, מתאפשר על ידי כך שאנחנו יכולים להביא את הקשיים שלנו בפני אדם אחר. מעצם השיחה כבר יותר קל לנו. כבר אנחנו יכולים לנשום ביתר קלות, כי שיחררנו משהו שהעיק עלינו.
ולטעמי, אין יותר מקום לשמור בבטן. זה כואב, זה לא נעים, ובעיקר- זה נימאס.
אז מי שמעוניין- ישתתף על ידי שיחה, ומי שמעוניין- ישתתף על ידי הקשבה. הכל נכון, הכל טוב, הכל אפשרי. אנחנו אלה שיודעים מה נכון לנו.
ובלבד שנאפשר לעצמנו בכל רגע ורגע מרחב אישי- פנימי קצת יותר נעים ונינוח. כל דרך היא טובה.

הרצון שלי הוא שנדבר, כדי שנדע שיש שם עוד אנשים/נוער כמוך כמוני. שאנחנו לא לבד. כי אם אני רק ניכנס וקורא אני לא יודעת אם אני לבד כאן או לא. ולי כן חשוב לשמוע. אפילו במילה, בפרח, בלב.
חשוב לי להיות חלק. חשוב לי שיווצר שיח. על כל דבר, בכל שעה, בכל נושא.
תשאירו סימן שאתם כאן. תשאירו חותם. תהיו חלק. יש מקום לשיתוף ויחד.
בהצלחה
ולהישתמע
יפעת 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.