welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

יעליק

בוקר טוב טל,

חיפשתי בכל הפורום, ולהפתעתי עדיין לא מצאתי אף הודעה שקשורה בליקוי הירח שהתרחש אתמול.

ובכן, לפי הרגשה, לקחתי דווקא את כל האבנים השחורות שלי (המגינות למיניהן) וגם לפידולייט (אני מקווה שכך שמה - זו האבן שאם מסתכלים לתוכה - יש בה צבעים כחולים מדהימים)
ושמתי את כל הנ"ל לספוג את אנרגיית הליקוי.
(את אבני ה-רוז קוורץ שלי, למשל, פחדתי לשים).
ועכשיו - אם תוכלי להסביר לי מה עשיתי ((-:
האם טוב הדבר או ´לא כל כך´..

תודה ויום מקסים
חדור אנרגיות טובות
יעליק

טל מוזס

17:07 05/05/2004
  יעליק.
תודה על האינפורמציה , לא ידעתי אני עצמי על ליקוי ירח שהיה בימים האחרונים, אני אבררר יותר ואכתוב לך.
במפנה האסטרולוגית של אתמול מצאתי מולות לא מדוייקת של השמש והלבנה , שהרי ליקוי ירח , מדובר בו בצל של כדור הארץ על הירח, כך שהירח לא ניראה.
מאחר כך ולא בהקשר ישיר לאתמול , אלא בכלל , זמן ליקוי ירח הוא זמן שבו ישנה אנרגייה השמה דגש על ה"צל".
לכל אחד מאיתנו ישנם הצללים שלו, אילו אשר רודפים אותו לאן שילך, האמת המיתגלמת בכל מצב , שאותה ניתן להסיתר על ידי , אטימות , חוסר הקשבה וחוסר מודעות.
לעיתים נו פוגשים אנשים שמייצגים או מראים לנו את הצל שלנו בצורה " מוארת" , אילו עלולים לעצבן אותנו במיוחד .. וכי מי אוהב לראות את הצדדים שטרח להסתיר מעצמו ומהסובבים אותו.
אתה בחרת את האבנים האילו ואני קודם כל מברכת אותך על היוזמה ועל האינטואציה הבריאה שלך.
מקום "מישכנם" של צללים שלנו הוא (לכאורה) במרכז השורש החשוך.
ובכדי לעבוד עם מרכז זה אנו עובדים עם האבנים הכהות , שחורות , חומות ואדומות .
סימכי קודם כל על תחושותייך , ואם מעיניין אותך הנושא (העמקה לעולמות הצללים , אתן לך טיפ לעבודה אישית עם ה: סמוקי קוורץ וגרנט.
ישנה עוד אבן מקסימה ששכחתי את שמה ואברר לך עליה.
אם אכן היה ליקוי ירח במים האחרונים , זה מסביר לי את הטלטלה הרגשית שאני עצמי עברתי .
שוב תודה טל.  

טל מוזס

17:56 05/05/2004
 יעליק , עברתי על התגובות שהיו פה בפורום עד כה.
יש שתי שאלות שיענו לך בנוסף על מה שכתבתי .
אני מעלה לך אותן למעלה:)
ביי טל.

יעליק

18:43 05/05/2004

היי טל,

תודה תודה על התשובה. אני שמחה שהאינטואיציות שלי עדיין פועמות.
ממש עמדתי מול שלל האבנים שיש לי והיה לי ברור ש-רק השחורות יוצאות להיטען בירח הלקוי.
ו-כן. בטח שאשמח לקבל אינפורמציה על הסמוקי קוורץ (לא שמעתי עליה עדיין) והגרנט (עליה דווקא קראתי לא מזמן אבל אני לא זוכרת.....) ((:
האבן השלישית שאמרת (האם
במקרה-במקרה מדובר ב- קריסופראס (מקב´ הקוורץ הקלצדוני) ???
סתם, זריקה באפלה. זו האחרונה שרכשתי
לעצמי..
אשמח לשמוע גם על השלישית שאליה התכוונת את מלכתחילה.

ושוב - המון תודה לבינתיים
(וכן - קראתי את 2 ההודעות
האחרות) ((:

ערב מקסים
יעליק 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.