welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קבלה וחכמת ל"ב בהנהלת - habarak 
שולח עודכן לאחרונה

תמימי

הרב ניר בן ארצי    21:28 23/08/2007  

האם מישהו שמע על המקובל הרב ניר בן ארצי? שמעתי עליו ועל מעשיו וזה מאוד מעניין אותי. מי ששמע עליו או אפילו פגש אותו בבקשה תכתוב / תכתבי לי מיהו? איך אפשר להגיע אליו? תודה רבבבבהההה 

המלאכית

20:54 15/04/2004
 כנסי לאתר גאולה ותקראי יש מידע עליו ועל פעילותיו
יש שם מידע אני אישית לא מכירה רבנים יום מקסים לך  

סתונית

15:52 16/04/2004
 מלאכית שלום,
גם אני שמעתי על הרב ניר בן ארצי (היתה כתבה על רבנים שונים ב- 7 ימים של ידיעות אחרונות בשבוע שעבר..., והרב ניר בן ארצי גם מוזכר שם...), הייתי, אבל, רוצה לדעת עוד...
איך נכנסים לאתר גאולה שהזכרת??..
תוכלי לכתוב מה הכתובת?
המון המון תודה,
סתונית 

המלאכית

18:08 16/04/2004
 היי סתוונית

קודם כול כדי להיכנס לאתר של הרב ניר בן ארצי תקישי את שמו בגוגל ותמצאי את אתרו

ושנית מעניין אותי על מה הכתבה שקראת שבוע שעבר אם תוכלי לפרט לי כי לא קראתי אותה וזה מעניין אותי ומי מוזכר בכתבה איזה רבנים אשמח
לתגובה

יום קסום לך הרבה אור ואהבה
המלאכית 

סתונית

18:54 16/04/2004

מלאכית שלום,
ראשית, תודה על ההכוון לגוגל..., מיד אנסה לאתר שם את האתר של הרב (מקווה שאצליח...),
לגבי הכתבה שהיתה בשבוע שעבר בידיעות - דובר שם על אח"מים שונים, אנשי בוהמה בישראל, שחקנים ואנשים מוכרים שהולכים למקובלים שונים... וכל אח"ם סיפר למי הוא הולך, איך הגיע אל אותו רב, איך הרב וכו´...
הוזכרו שם רבנים שונים כמו הרב דוד אבוחצירה מנהריה (נכתב שם אבל שהוא לא מקבל נשים), המקובל חיים כהן (החלבן),המקובל שידוע בשם ה"רנטגן", הוזכר גם אחיינו של ה"רנטגן" (שאינני זוכרת את שמו כי העתון לא לידי כרגע...),הרב ניר בן ארצי כמובן, ועוד רבנים..., אבדוק בעתון שלא נמצא כאן כרגע ואחזור שוב..,
מעניין אותי במיוחד לגבי ניר בן ארצי שהומלץ בחום רב, וגם הרב שידוע בכינוי "החלבן"..., (האם במקרה שמעת עליו??)
להת´ ושבת שלום
סתונית 

המלאכית

12:32 18/04/2004
 היי סתוונית מה שלומך ?
כן שמעתי על הרב ניר בן ארצי
אחי מכיר אותו אישית כיוון שהוא עובד בתור מפיץ ספרי קודש והוא מכיר את הרנטגן יורם אברג´ל ניר בן ארצי ועוד כמה
לפי מה שהוא סיפר לי לגבי חבר שלו שהלך להתייעץ לגבי בעיה היא ההסתדרה
והבנתי שהוא די טוב
גם הבנתי שכגודל האמונה כך יהיה הצלחה מרובה אני אישית ממליצה לפנות לבורא עולם כשמציק תפילה ממקור ראשון שזה את אליו לא חייב בשפת הסידור אפילו בשפתך האישת עוזרת המון ביחוד שאת מתכוונת גם בתפילתך לעזור גם לאחרים
מנסיון לפנות לאבא שבשמים ולראות הכול לטובה יוביל אותך לשינוי ולהצלחה פנימית מקווה בשבילך רק לטוב
בהצלחה  

סתונית

18:56 18/04/2004

מלאכית,
המון תודה!
להת´
סתונית

Levana

21:05 19/04/2004
 שלום בנות וגם ברכה,

בחיפוש אחר כל המקובלים למינהם אנא זיכרו גם את הדברים הבאים או לפחות העבירו מחשבה עליהם.

1. 

Levana

21:17 19/04/2004
 אני מצטערת, התשובה חמקה מהר מידי.
1. הם בני-אדם כמוני וכמוכם.
2. אין להם מונופול על אמת מוחלטת ותשובותיהם יכולות להיות טובות כמו כל תשובה של בר דעת אחר.
3. הם גם יכולים לטעות מאחר והמידע, כל מידע עובר דרך ההבנות "הפילטרים" שלהם והם רק בני-אדם.
4. בכל אחד מאיתנו יש את הניצוץ האלוהי. ברמת נשמה, הנשמה יודעת את התשובות לשאלות. ניתן להתחבר אליה בכל מיני דרכים ולקבל את התשובות, כשרוצים - מוצאים את הדרך (מדיטציה, משאלת חלום, תפילה וכו´)

5. מלאכית - תשובתך באשר לתפילה - היא היא התשובה לה אני הכי מסכימה. כאשר באמת רוצים במשהו ומתכוונים אליו גם דרך התפילה - בורא עולם שומע ונענע. נסו, אל תאמינו פשוט נסו!

6. אין צורך להיות תלויים בתשובות מקובלים וחכמים אחרים. הפוטנציאל קיים אצל כולם והאחריות לחיים היא אישית.

7. בורא עולם נתן לנו את הכלים לחיים טובים וכל המידע והידע האיזוטרי נגיש לכל אחד מאיתנו. רק צריך להתחבר אליו.

עצוב לי אישית לראות את הנהירה אל כל המקובלים על מנת למצוא תשובות מידיות למצוקות ולחוסר וודאויות ולהפיל עליהם את האחריות לבעיות במקום לקחת עליהם אחריות, לנסות דרכי פעולה והתמודדות אישיות ולבנות עוצמה פנימית.

אשמח לתגובותיכם.

בברכה להמשך ערב נפלא - לבנה 

ירדן נאור

23:18 11/08/2007
 שלום! אני אורח פה,
רק רציתי להגיב על העניין המדובר.
ראשית כל, בענין המקובלים-

כל מה שאמרתם על זה שלכל אחד יש את היכולת ואת הכח וכו´ זה נכון באופן כללי, אבל צריך לדעת שהבהירות של הדברים שאתה מקבל משתנה עפ"י זַכּוּת מידות האופי שלך ומידת יכולת התבטלותך לנשגב ולאלוהי,

אדם שאיננו נקי באופיו ויש בו כעס, קמצנות, פגיעות, גאווה, וכו´ עלול להיות מוטעה ע"י נגיעותיו ולקבל מסרים שקריים או מעורבבים מאמת ושקר (לפעמים זה יותר גרוע..)

מקובלים וצדיקים אמיתיים , ואני מדגיש- אמיתיים , ולא סתם בלופרים, הם אנשים שהצליחו בעקבות עבודה פנימית ממושכת ומתת אלוהי להתחבר לכוחות והמסרים הרוחניים בצורה נקייה וזכה יותר מרובנו.
גם תפילותיהם נענות בקלות יתרה בגלל טוהר מידותיהם (אם כי זה בשום פנים ואופן לא בא במקום התפילה האישית).

ירדן נאור

23:22 11/08/2007
 אני מהקהילה של הרב ניר בן ארצי וקיבלתי ממנו כמה וכמה מסרים-

המסרים שלו מכוונים בעיקר לעבודה הפנימית על מידות האופי הבעייתיות אצל האדם הפונה, שבפתרונן תתרפא הזרימה האנרגטית לאותו אדם, שנפגמה בעקבות חסימות רגשיות אלה 

צינית

20:46 12/08/2007
 שלום לכולם,
אני מתנצלת שאני מתפרצת ככה...

אני מכירה את הרב ניר בן ארצי הוא קרוב משפחה שלי אני אישית מעולם לא נפגשתי איתו אבל כל המשפחה שלי נפגשים איתו בקביעות על כל ציוץ כמעט.

האמת היא, שהרב הפסיק לקבל אליו אנשים בשנתיים האחרונות (מאז ההתנתקות) אז לצערי לא תוכלי להיפגש איתו אבל אפשר להכניס אליו שאלות בפתקים והעוזרים שלו מכניסים אותם ועוזרים בשמחה.

אנא העבירי אלי את פרטייך ל - justany@walla.com ואני אשתדל בלי נדר להעביר אליו את המסר אם זה ממש מקרה חירום הוא עונה דרך פתקים.

תשאירי לי מייל אני אתן לך גם את מספר הטל שלי אם יש צורך.

בהצלחה ובשורות טובות!! 

המקור1

21:28 23/08/2007
  אף שאינני נוהג להתייחס באופן אישי אומר בקצרה מספר מילים..

ניר בן ארצי הוא נשמה אחת מכמה נשמות בדור הזה שיש בה ניצוץ אור גדול אך היכולת של הנשמה הזו להחשיך עצום כפי יכולת האור..

ולכן מדרך נשמות מסוג זה לנהוג בדרכים שונות...

ואמנם כיוון שהנשמות קשורות זו בזו בשורשן יש לכל נשמה נתיבים וסעיפים לשאר הנשמות...

לפני שאתם פונים לנשמה מסוג כזה תחפשו את הניצוץ של נשמה זו בתוככם את הנתיב לנשמה ההיא תתמקדו תמצאו את החיבור הנשמתי התודעתי מעבר להגדרתיות..

עיקר מעלת האדם לדבוק בצורה העליונה ולקבל ישירות מהמקור ועל כן הקשר עם נשמות אלו כאשר הוא באופן של תלות אזי במקום להתחבר לנקודת הצדיק אנו פוגמים בנקודת הצדק עצמה...אך עיקר הענין הוא להיות מתקרב לשורש ומתעורר על ידי נשמות אלו אך לא משתעבד ועובד דרכן ...אלא מניח את היחס אליהן ומתעור בעצמו לחיים ..הצדיק הוא רק צינור זמני... עצם הצדק והיסוד נמצא אצל הנשמות עצמן ללא אמצעי ולו הצדיק הגדול ביותר...

לפעמים כיף ממש ונהנית הנשמה מלהיות בקרבת הצדיק ולחוות את האור אך עיקר הנרצה לא בתענוג זה אלא להתענג מזיו השכינה עצמה ותהתיחד במקור ועל כן אל יטעה המסתופף בצילו של צדיק ואל ירפו ידיו מעמל עבודת האמת ותיקונו...

בברכה והצלחה המקור  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.