welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

איזון עדין

קריסטלים וקריסטליות    01:09 04/03/2004  

שבת שלום טל
אני לא יודעת איך בדיוק לשאול אבל..
קריסטלים באופן עקרוני מחולקים לכאלו הטומנים אנרגיה גברית או אנרגיה נשית?
ואיך כל ההשפעה הזו בכלל עם האדם? אולי יבחר קריסטל שמראה לו את ה"חסרים" בו ואז זה יביא לאיזון כלשהו, אבל מה קורה כאשר הוא בוחר דווקא מה שמוכר לו ומגן עליו, ויש לו כבר "אובר" ממנו? (וזה באופן כללי גם בלי שום קשר לאנר´ גברית או נשית´)

תודה
קרנית

טל מוזס

00:37 01/03/2004
  הי איזון עדין:)
שבוע טוב.
אני אחלק את התשובה לשתיים.
בקשר לזכריות וניקביות .
על פי תחושתי שלי , לא אוכל ממש לחלק את הגבישים לזכריים או ניקביים
ככותרת על סוג כזה או אחר.
ואם זאת יש אבנים שנוכל לזהות בהם את האיכויות האילו.

בתחושותי שלי , אני מתייחסת לעיתים לגבישים , כאל נקבות וזכרים, לדוגמא הקריסטלית האהובה עלי, אך לא אוכל לומר שהיא מחברת אותי דווקא לתכונות נשיות.
יש בהשמנמנות ועגלגלות כזו , לעומת גבישים ישרים חדים, משהו , שיש בהם את האסרטיביות הזיכרית.
הקרניליאן למשל , מחברת למרכז הטבור ועובדת ניפלא עם הרחם ועם זאת היא אבן ממריצה ואסרטיבית..
מה שכן אוכל לומר שישנם סוגים של קריסטל קוורץ שניתן לזהות בהם זיכריות וניקביות על פי כמה סימנים(שפיץ מחודד לזכרים וסיום שפיצי שטוח לנקבות.
אני לא יכולה לומר בוודאות שרק אילו הן האנרגיות שעוברות דרכם.
ישנו קריסטל קוורץ נוסף פעל פאה משולשת שניקרא - גביש- אייזיס - אוצר ידע עתיק ומייסים לו את האנרגיה הנשית.
אני חושבת שהחשוב ביותר הוא לזהות קודם כל למה הכוונה בנשית- זיכרי
ודרך ראיה זו לראות למה אנו זקוקים ומה מקרין לנו הקריסטל אותו אנו אוחזים .
במילים קצרות אספר את הסיפור הידוע על הביצית והזרעון - זה הרץ, הממהר, החד,החודר,המחזר, המיתחרה ,המפרה, בעל המטרה המדוייקת, החיצוני.
והיא העגלגלה, הפסיבית , הבוררת,הרספטיבית, המכילה, הרכה, העתיקה, הפנימית.

ניתן לטעון את הגבישים באנרגיות זכריות או ניקביות בעזרת כוחות הטבע - שמש - זכר (לא "לבשל" לאורך זמן)מודע.
לבנה - נקבה - תת מודע.
(להטעין יומיים לפני פריחת הלבנה עד להתמלאותה או במולד לבנה.
מקווה שעניתי לך:)
טל.

טל מוזס

00:45 01/03/2004
  לפרק השני :
תכונותיהם של הגבישים הם- הירמון (מלשון הרמוניה) ואיזון , ז"א אומרת שגביש אשר מכוון לתדר מסויים יעזור להביא לאיזון באזור נתון - חוסר או עודף.
וגישה שניה אשר מדבר על איזון בין המרכזים כולם .
לדוגמא - אדם מרחף - ניתן לו אבן מקרקעת .
אך על פי ניסיוני - הריחוף קשור לחוסר איזון הן בשורש - החיבור לאדמה - הן בלב - החיבור לרגש או הנתק מימנו והן האיזון במרכזים העליונים שבגוף.
כך שניתן לפנות מכל צד.
עדיין כמטפלת , כל מקרה לגופו כמובן , אך ניראה שברוב המיקרים לא הוסיף אבנים השייכות לאזורים הגבוהים של האדם, אלא אנסה לקרקע אותו בעדינות.
כתשובה ישירה יותר , אומר:
לא אתן לאדם עצבני אבן אדומה העדיף מינרל ירוק , עדין ,מרגיע.
להזכיר שכמו בכל דבר , למרות שהקריסטלים הם חיצוניים מן הגוף, שלא כמו תרופות שותן בולעים, ככל משפיע , יש להיות עירניים , מה נעים לנו, מה נכון לנו, ובכלל נכון לעשות את העבודה עם הגבישים - על פי דעתי - בשילוב מודעות עצמית על התהליכים המתרחשים.
מקווה שעניתי :)
טל. 

איזון עדין

03:02 01/03/2004
 ואו.. תודה, בטח שענית
אקרא מחר שוב יותר לעומק ובטח תעלנה לי שאלות, בינתיים ליל מנוחה

קרנית

איזון עדין

13:55 01/03/2004
 היי טל, קראתי שוב עכשיו ועם כל ההבחנות והחלוקות שניתן לעשות, בסופו של דבר זה מחזיר למקום של בחר על פי אנטואיציה, אין טעם לחשיבה מיותרת והפרדות, רק אתה יודע מה החסרים שלך. אבל שוב מצד שני יש ביננו אנשים ויש ביננו לבין עצמנו רגעים שאנו אולי לא יודעים מה בריא עבורנו ואז במקום להרגיע אנו מלהיטים.

ועוד שאלה, רשמת לי אבל עדיין מבולבל לי..
קריסטל טבעי, טבעי.. ניתן למצוא בו עגלגלות? כי נראה לי שכל הטבעי חד, "מסורר" כזה (מלה שהמצאתי עכשיו :) עלה לי מסור בראש)

ועוד שאלה בבקשה, אילו אבנים "מנחיתות"? מומלצות לקרקוע? חיבור לגוף?

תודה רבה, המשך שבוע שלו

טל מוזס

02:47 02/03/2004
  הי . שוב אני מחלקת לכמה חלקים.
בעינין הבחירה - זה מאוד מענין משום שכן יש בנו הידע לאזן את עצמנו וכן לעיתים אנו לא קשובים לו ואף פועלים כנגד עצמנו.
ואם זאת הרי שום דבר לא קורה לשוא ומה שלא נילמד כשיעור ראשון , ילמד כשיעור שני , לעיתים יש צורך לאדם בהקצנה בכדי לראות ולכן ניתן לסמוך על בחירת הנשמה לנווט את הנפש להתנהג בדרכים שונות.
המסע עם הקריסטלים כמו המסע בחיים מבקש גדילה ומודעות , בכל שלב בהתאם ליכולות שלנו, מה עוד ניתן לבקש?
עם זאת חשוב לדבוק בזכות שלנו לבחור ובכדי לבחור עלינו להיות עירניים לתחושות שלנו גם בהקשר לאבנים.
מי שאבן מוציאה אותו מאיזון או מקצינה לו מצב , הרי הוא שער פתוח לעבודה עם האבנים ולא להפך.
ישנם כאילו שאומרים לי .. "אני לא מאמין בעבודה עם קריסטלים - זה לא עושה לי טוב" - אם כך , זה משפיע נכון?
התנהג איתם בחוכמה , בעירנות ותוכל להרוויח:)
עד כאן בנתיים, עייפה והולכת לישון , המשיך מחר לענות על השאלות הנוספות:)
אהבה טל.

איזון עדין

00:03 03/03/2004
 אמ..לא צריך להסביר לי יותר מידי על להקצין כדי ללמוד, יש לי מאסטר בזה.
עכשיו רציני, אף פעם לא ממש ממש אמרתי על קריסטל ואללה יש פה עוצמות ואני בן אדם שמרגיש ומאוד.. זה די מוזר לי, אולי אני עדיין בשלבי נקיון ובהמשך ארגיש יותר.

מחכה להמשך..תודה.
ליל מנוחה 

טל מוזס

15:55 03/03/2004
  מיאו.
לגבי קריסטל בעל תחושה עגלגלה, ישנם השמנמנים , בעלי האנרגיה הרכה , ישנם החדים בעלי התנופה, ישנן האימהות המכילות גבישים בתוכן..
וישנם אילו שפשוט מרגישים לי כמו היא ולא הוא:)

לגבי התחושות , מדובר בזיהוי שפה מאוד מעודנת , אני מאמינה שהיכולת לחוש היא מאוד פשוט , כמו הקשבה למוזיקה לפרטיה - עד שמישהו לא בא ומעורר בנו את תשומת הלב , לניגון העדין שבקרע, אנו לא מתייחסים אליו וכשמתעוררת תשומת הלב, כך גם מתועערים בנו החושים וכך גם בעינין חישת הקריסטלים:)
אהבה טל. 

טל מוזס

15:57 03/03/2004
 הי .. התבלבלתי בין פניות אחרות , מישהי פנתה אלי בשם - החתולה .. אז הרווחת מיאו כתגובה במקומה:)
טל. 

טל מוזס

16:00 03/03/2004
 לגבי אבנים מקרקעות:
הסמוקי קוורץ - מקרקעת , אך גם מכבידה לעיתים ביום יום , עדיף לשבת איתה בסוף היום מול הטלוויזה למשל , או לישון איתה בלילה.
האבנים החומות והשחורות.
האדומות - הרובי גם כן מחברת למישורי האדמה.
אם תתני לי עוד פרטים על התחושות העולות והמצב במציאות ( מקום עבודה , תחושת השייכות בחיים , מצב הרוח וכו..) אוכל להרחיב:)
טל. 

איזון עדין

01:09 04/03/2004
  תודה, תודה

יכול להיות שיש לי את הסמוקי קוורץ, אנסה למצוא תמונה וכך אזהה. אני כבר לא יודעת מה יש לי, הולכת על מה שמרגיש לי, בלי להכנס לזה יותר מידי..
הרובי, לא ממריצה יותר מידי ומוסיפה לעצבים?
ובקשר לפרטים ותחושות..אין... מכל מה שרשמת בסוגריים -אין.
תודה רבה
ליל מנוחה 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.